George Clooney eski kız arkadaşı olan gizli aşk çocuğu yok Stacy Keibler saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis çirkin hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre KB Clooney kısa süre önce, Keibler’in kocası Jared Pobre ile paylaştığı beş yaşındaki kızı Ava’nın gerçek babası olup olmadığını belirlemek için DNA testi yaptırmasını isteyen 'isimsiz bir mektup' aldı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Clooney'nin karısı Amal'ın Como Gölü'ndeki evlerinde notu keşfettikten sonra 'yerde ve gözyaşları içinde kaldığını' söyler.Sözde kaynak, 'George, Stacy'den Temmuz 2013'te ayrıldı, ancak önümüzdeki birkaç ay boyunca birbirlerini ara sıra gördüklerine dair söylentiler vardı,' diyor ve aktörün 'Amal'ı gördükten ve paylaştıklarını fark ettikten sonra derin bir bağlantı. ' İddia edilen ihbar ayrıca, Keibler'in şu anki kocasıyla çıkmaya başladığında Clooney ile takıldığını ve 'Ava'nın babasının kim olduğuna dair bir soru işareti olduğunu' iddia ediyor.

Muhtemelen uydurulmuş kaynak, Amal'ın durum üzerinde 'enkaz' olduğunu ve çift arasında büyük bir sürtüşmeye neden olduğunu iddia etmeye devam ediyor, 'George gülmesine ve imkansız olduğu konusunda ısrar etmesine rağmen.' Sözde 'içeriden', 'George'a güveniyor ve ona inanmak istese de, en ufak bir şüpheye sahip olsa bile, bunun gerçek olabileceğinin özünü sarsmıştır.'

Dedikoducu Polis film yıldızına yakın, kayıtta konuşamayan ancak derginin makalesinin tamamen saçma olduğunu söyleyen bir kaynağı kontrol etti. Clooney'nin, Keibler'in kızı için babalık testi talep eden bir mektup almadığından emin olduk. Not edilmelidir, bir Keibler'in Instagram'da paylaştığı aile fotoğrafı Ava'nın gerçek babası Pobre'ye çok benzediğini gösteriyor.

Maalesef, magazin gazetesinin düzmece hikayesine şaşırmadık. Dedikoducu Polis yakın zamanda yakalandı KB haksız yere iddia etmek için Clooney, Meghan Markle ile gizli bir kaçamak yaptı Amal ile tanışmadan önce. The Ocean's Eleven star, düşes olmadan önce eski “Suits” aktrisiyle hiç romantizm yaşamadı. Bundan kısa bir süre sonra, yayını yanlış iddia ettiği için aradık. Clooney ağrı kesicilere bağımlıydı .

Bu aynı zamanda bir tabloid'in aktör ve eski sevgilisini içeren sahte bir anlatı uydurduğu ilk sefer olmayacak. 2014 yılında Clooney, Amal'la nişanlandı, Keibler 'kaynayan' hakkındaki bir raporu çürütdük çünkü onun yerine oyuncunun onunla evlenmesi gerektiğine inanıyordu. Gerçekte, eski WWE yıldızı, şimdi iki çocuğunu paylaştığı Pobre ile mutlu bir şekilde yoluna devam etmişti. Basitçe, en büyük çocukları Clooney'e ait değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.