Dır-dir Amal clooney verme George ebeveynlerinin onlarla yaşayacağını açıkladıktan sonra boşanma ültimatomu? Dedikoducu Polis raporu araştırıyor. İşte bildiklerimiz.Amal Clooney George’un Halkının Onlarla Yaşamasını İstemiyor mu?

Göre Küre , Amal Clooney, George'un yaşlanan ebeveynini Hollywood'daki evlerine götürmeyi planladığından çok öfkelidir. Kaynaklar, oyuncunun ailesine olan bağlılığının karısının ardından 570 milyon dolarlık boşanmayı tetikleyebileceğinden korkuyor ona ültimatom verdi - ya o ya da onlar. 'George'un ailesi oraya çıkıyor - babası Nick 86 yaşında ve annesi Nina 82 yaşında - ve Kentucky'deki evlerinden çıkıp onlarla LA'da yaşamalarını sağlamak onun görevi olduğunu düşünüyor.' içeriden biri ortaya çıkarır.Kaynak, George'un ikizleri 3 yaşındaki Ella ve Alexander'ın büyükanne ve büyükbabalarının yanında olmasının harika olacağını düşündüğünü söylüyor. Ama 'şimdi ona karşı kararlı olan Amal'dan sıyrılıyor.' Tahmin eden kişi, kocası ona ebeveynlerini onlarla yaşamaya davet ettiğini söylediğinden beri avukatın 'korkunç bir ruh hali içinde' olduğunu iddia ediyor. Yine de içeriden biri, Amal'ın 'temelde George'a bir ültimatom verdiğini' yineliyor çünkü kayınpederinin çocuklarını nasıl yetiştirdiğine karışacağından korkuyor.

Warum hasst Angelina Jolie ihren Vater?

George’un Bağlılığı Onu Kör mü Ediyor?

Bir kaynak, 'Olduğu gibi, sürekli George'u telaşlandırıyorlar ve annesi,' bebek '60'ı yaşıyor olmasına rağmen ona hala bir bebek gibi davranıyor' diyor bir kaynak. Ama ikizlere tapıyorlar ve Amal bunu anlıyor. Ella ve Alexander'la vakit geçirmelerini istiyor ama 7/24 değil. 'Gazete, Clooney'lerin tecrit sırasında birbirlerinin boğazına girdiğini iddia ediyor. İle Ocean's Eleven aktör mülklerinin büyük bir tadilatına nezaret etmek Gazeteci, evlerinde gerginliğin arttığını söylüyor. 'George yaşlanıyor,' diye ekliyor ve 'milyonlarca dolar kazandıktan ve hayatı tehdit eden birçok krizle karşılaştıktan sonra, ailesini ve sevdiklerini yakın tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor.' Kaynak, 'Şimdi, Amal'ın kabul edeceği şekilde ebeveynlerini hareket ettirmek için bir çözüm bulmaya çalışıyor ve onu da mutlu ediyor.'

İşte Raporumuz

Dedikoducu Polis George Clooney'nin anne babasını hiçbir zaman kendisinin ve ailesinin yanına taşımayacağını kesin olarak söyleyemem. Dedikoducu Polis aktörün önceden karısına danışmamasının son derece olasılık dışı olduğunu belirtmek ister. Ayrıca Amal Clooney'nin kayınpederinin onlarla kalması konusunda öfke nöbeti geçireceğini de düşünmüyoruz. Oyuncunun ailesini özlediğini açıklığa kavuşturabiliriz. Son zamanlarda DIR-DİR yıldız yaptığını ortaya çıkardı ailesini görmek çok uzun ama ümidi var.

'Yakın aileniz için endişeleniyorsunuz ve aynı zamanda tüm Dünya için endişeleniyorsunuz ... Berbat bir yıl oldu. Vardır. Ama üstesinden geleceğiz. Buna tüm kalbimle inanıyorum ”dedi. Bu, anne babasını kendiliğinden ülke ötesi bir hareketin baskısına maruz bırakacakmış gibi gelmiyordu.George Clooney’nin Amal Sevgisi

Clooney'lerin boşanmak veya mevcut kilitlenme sırasında mücadele , bu yanlış. Magazin gazeteleri bu anlatıyı pek çok kez yayınladılar ve Dedikoducu Polis her seferinde hikayeyi çürüttü. İle konuşurken CBS Pazar Sabahı Oyuncu, Amal Clooney sayesinde hayatının nasıl değiştiğini paylaştı.

Amal'ın hayatımda olması benim için her şeyi değiştirdiğine şüphe yok. Soru yok. İlk defa yaptığı her şey ve onunla ilgili her şey benim hakkımdaki her şeyden çok daha önemliydi ”diye fışkırdı.

Artı, şu bariz bir sorun var ki, Küre hiç güvenilir değil. Dedikoducu Polis Clooneys'in evliliğini ima ettiği için birkaç kez gazeteyi basmıştı. kayaların üstündeydi ya da çift seyahat konusunda anlaşamadım COVID-19 nedeniyle mevcut kısıtlamanın ortasında. Basitçe söylemek gerekirse, Clooney'ler boşanmıyor ve magazin dergileri söylentiyi dürüstçe dinlendirmeli.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolarlık' Boşanma Davası Hakkındaki Gerçekler

Was hat Emma Watson Major gemacht?

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.