Magazin dergileri kıskançlık ve ihanetle ilgili hikayeler yayınlamayı sever. Bu hafta bir hikaye iddia ediyor Katie Holmes arıyor George Clooney o kadar fazla ki Amal clooney endişelenmeye başlıyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Katie Holmes'un George Clooney'e Özel Telefon Görüşmeleri'

Göre Yeni fikir Holmes ”kararlıdır kendini bağla gişe rekorları kıran bir filme - ve A listesindeki arkadaşlarından iyilikler istemesi tavsiye edildi. ' 'Şimdiden ulaştığı' bir arkadaşı, 'onunla çalışma umuduyla eski arkadaşı George Clooney.' The Michael Clayton yıldız 'Katie için gerçekten yumuşak bir noktaya sahip ve ona yardım etmek için geriye doğru eğilmeye istekli.'Bu eğilme Amal Clooney için iyi bir haber değil ve Emilio Vitolo Jr , kaynaklar '[Clooney ve Holmes’] yeni yeniden canlanan kimyadan çok memnun değil. 'diyor. Amal, “kadınların kocasına kirpiklerini vurmasına alışkındır, ancak Katie'nin ortalıkta dolaşıp rahatsız olduğu bir şeyler vardır. Makale, Vitolo'nun 'kendisini genç bir George Clooney'ye göre şekillendirdiği' için üzgün olduğunu söyleyerek sona eriyor, bu yüzden 'kız arkadaşının gerçek şeyle sohbet etmesi rahatsız edici.'

O Kadar Yakın Görünme

Vitolo bir şef, oyuncu değil, bu yüzden kendisini George Clooney'den örnek aldığını söylemek garip. George, Amal'a olan aşkı hakkında basına defalarca fısıldadı. Dedikoducu Polis Onu Holmes için terk edeceğine inanmakta zorlanıyor. Ayrıca Holmes sürekli olarak filmlerde ve televizyonda rol aldı ve rol almak için Clooney’in yardımına ihtiyacı yok.

Magazin dergisinin Holms ve Clooney'nin kullandığı üç fotoğraf, bu iki aktörün birlikte var olan neredeyse tek fotoğrafları. Holmes, 2008'de Tom Cruise ile Clooney'nin 47. doğum günü partisine katıldı ve Yerçekimi 2013 yılında kırmızı halı prömiyeri. İkisi hiçbir zaman birlikte bir filmde rol almadı ve büyük ölçüde farklı çevrelerde koştu.

Sahte Hikayeler Bol

Birkaç ay önce bu tabloid iddia edildi Amal, George'u terk etmişti daha fazla çocuk sahibi olmayı reddetmesi üzerine. Dedikoducu Polis George'un, Amal hakkında söylediği tüm çocuklara dikkat çekerek bu hikayeyi bozdu. Gece yarısı gökyüzü basın turu, bu yüzden bir ayrılık son derece düşük görünüyor. Bu tabloid de iddia etti George Amal'ı terk etmişti 2019'da geri döndüler, ancak hala birlikte oldukları için bu doğru değildi.

Bu hikaye, en çok hakkında akıl almaz bir hikayeye benziyor. Julia Roberts bebek istiyor Richard Gere ile. Bu hikaye aynı zamanda aralarında romantik bir şey olmadığını söylerken de dikkatliydi. Güzel kadın yıldızlar, ancak ilgili ortakları hala heyecanlı değildi. Potansiyel olarak romantik olan bu arkadaşlık kinayesi, Yeni fikir ve ciddiye alınmamalıdır. Holmes, Clooney ile flört etmiyor veya onunla çalışmıyor, bu yüzden bu hikaye tamamen yanlış.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bill ve Hillary Clinton Boşanma İçin 'Hazırlanıyor'

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Wie viele Brüder und Schwestern sind in der Familie der Wayans?

Jennifer Lopez Makyajsız Tamamen Farklı Bir Kişi Gibi Görünüyor

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.