Oldu George Clooney karısını aldatırken yakalandı Amal clooney ile Meghan Markle ? Bu, bir tabloid'in kapak hikayesine göre inanmanızı istediği şeydir, ama tamamen sahte. Dedikoducu Polis bunu çürütebilir.Garth Brooks lässt sich scheiden

'Yakalandı! Her Şey Büyük Bir Perde Oldu ”, bu haftaki sayısının kapağını okuyor Yeni fikir Markle ve Clooney'nin resimlerinin üzerine. Kapak, aktör ve Sussex Düşesi'nin bir ilişkisi olduğunu, Markle’ın kocası Prens Harry’in “körlemesine” ve “160 milyon dolarlık nakit anlaşmasını ifşa” bıraktığını gösteriyor. Bu kulağa çok müstehcen ve heyecan verici geliyorsa, daha fazlasını okumak için dergiyi açtığınızda hayal kırıklığına uğramaya hazırlanın.Asıl makale, kapağın göz alıcı iddialarına tamamen geri dönüyor, bunun yerine George Clooney'nin Meghan Markle ile 'yakın arkadaşlığının' Amal'la olan evliliğinde zaten 'baskı altında' olduğu 'yeni bir kriz' yarattığını öne sürüyor. Şüpheli bir ihbarcı, George, Meghan, Amal ve Harry'nin eskiden iletişim halinde oldukları bir WhatsApp grubuna sahip olduklarını, ancak daha yakın zamanda Meghan ve George'un 'tartışmalarına bire bir özel sohbetlerde devam ettiklerini' bildirdi. Kaynak, 'Amal oldukça sinirli,' diyor, 'özellikle herkesi ilk etapta arkadaş olmaya teşvik eden kişi olduğu için bunu oldukça kaba buluyor.' George, Markle ile bu yılın başlarında kraliyet ailesinin üyeleri olarak istifa ettikten sonra, Markle'ın Hollywood'da çalışmaya geri dönmesine 'gizlice' yardım ediyordu.

'George, şimdi Los Angeles'a taşınmış olan Meghan ve Harry'ye yardım etmek için düşüyor,' diye devam ediyor sözde ihbar. 'Çok konuşuyorlar ve bu Amal için başa çıkamayacak kadar fazla oluyor.' Şüpheli içeriden biri, okuyuculara 'Amal, Meghan ve George'un hiçbir şey yapmayacağına güveniyor, ancak mesele bu değil ... Bu daha çok onur ve uygun bir şekilde davranmakla ilgili - bu gizli konuşmaları arkasından yapmamakla ilgili.'Öncelikle Amal’ın arkasındaki özel WhatsApp görüşmeleri? Bu ne, lise mi? Markle ve George bire bir metin sohbetleri yapıyor olsalar bile, bunun 'onur' veya 'uygun bir şekilde davranmakla' ne ilgisi var? Amal kocasının hile yapmayacağına inanıyorsa, sorun nedir? İkincisi, buradaki yem ve değiştir konusuna dikkat edin: magazin kapağı, Markle ve George'un aldatırken 'yakalandığını' öne sürüyor, ancak asıl makale sadece arkadaşlıklarından bahsediyor. Magazin gazetesinin açıkça bunların hiçbirine dair hiçbir kanıtı yok ve sadece sizi kopya satın almanız için kandırmaya çalışıyordu.

John Cena hat ein Baby

Bu hikayeyi bir kurgu eseri olarak ortaya çıkaran daha birçok yanlış ayrıntı var. Örneğin, tabloid, 'hepsini arkadaş olmaya teşvik eden' kişinin Amal olduğunu iddia ediyor, ancak aslında George ve Harry yıllarca arkadaştı Markle ve Amal yakınlaşmadan önce. Bir de sürekli, ispatlanmamış bir söylenti var. Clooney'ler zorlu bir dönemdedir , hangi Dedikoducu Polis birçok kez çürütüldü. Oh, ve bahsi geçen kapakta '160 milyon dolarlık nakit anlaşması' makalede hiç gündeme gelmedi.

Yeni fikir George ve Amal Clooney ya da Prens Harry ve Meghan Markle ile ilgili haberler geldiğinde güvenmeniz gereken bir yayın değil. Dedikoducu Polis her iki çift hakkında gazeteden sayısız saçma söylentiyi çürüttü, örneğin geçen Kasım ve Ayrı hayatlar yaşayan Clooney'ler Yoğun çalışma programları veya sadece birkaç hafta önceki sahte raporları nedeniyle Harry ve Markle bir 'Hollywood'u devralmayı' planlıyorlardı. ne anlama geliyorsa. Magazin gazetesinin her iki çiftin de özel hayatları hakkında hiçbir fikri olmadığı ve gerçeği bildireceği konusunda güvenilemez.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.