Sahip olmak George Clooney ve Brad Pitt sona erdi yıllık dostluk çığlık atan bir maçtan sonra? Bu bir tabloidden alınan son haber. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte bulduklarımız.

Başlıklı Star dergisinin kapağı

George Clooney ve Brad Pitt’in ‘Bromance’ Bitti mi?

'Kıskançlıkla Kavga Ediyor ve Diğer Kadınlar!' Star’ın kapak hikayesinin temelini oluşturuyor. Kapakta dergi, bir Los Angeles partisindeki büyük bir kavganın Pitt ve Clooney'nin ünlü arkadaşlığının sona ermesine yol açtığını belirtiyor. Derginin içinde, tabloid, iki A-lister'in kendi yollarına gittiğini yazıyor ve Pitt'in eski karısı Angelina Jolie'nin ilişkilerinin sona ermesinde önemli bir faktör olduğuna dikkat çekiyor. İçeriden biri, Pitt’in en son eski karısının Clooney'i 'hiç sevmediğini' ve Pitt üzerinde kötü bir etkisi olduğunu düşündüğünü ekleyerek, 'Her şey Brad'in Angie ile olduğu zamanlara dayanıyor' diyor.Ayık, Angelina Jolie ve Daha Fazlası George & Brad’in Arkadaşlığı mı?

Muhbir, Jolie'nin şu anda bir velayet savaşına karışmış durumda Pitt'le, Clooney'nin Brad'i kendisinden ve çocuklarından aldığını hissetti. Yayın, Pitt’in son günlerdeki ayıklık yolculuğuna atıfta bulunuyor ki tabloid, Clooney ile arkadaşlığının bir başka çivisi olduğunu iddia ediyor. Çıkışa göre, Clooney ve Pitt, Pitt içkiyi bıraktığında ve ikisi Aniston’un 50. doğum günü partisinde birbirleriyle 'zar zor konuştuklarında' birbirlerinden 'daha da büyüdüler'. 'Artık kesinlikle birlikte takılmıyorlar. Brad, George tarafından sırtından bıçaklandığını düşünüyor ”diyor kaynak.

Başka bir kaynak, Clooney'nin karısı Amal ile birlikte yaşadığı ikizleri Ella ve Alexander'a düşkün bir baba olduğunu ve sosyalleşmek için vakti olduğunda Clooney'nin Amal veya iş ortağı Rande ile takılma olasılığının daha yüksek olduğunu belirtiyor. Gerber. İçeriden biri, 'Brad ile paylaştığı bazı güzel zamanları özlüyor, ancak artık neredeyse ortak noktaları yok' diyor. Bunun aksine, çıkış noktası, bekar Pitt'in 'tamamen bu bohem havasıyla ilgili' olduğunu iddia ediyor ve 'Rande gibi bir Hollywood partisinde takılmaktansa sanat arkadaşlarından biriyle esintiyi çekmeyi tercih ediyor.'

Sandra Bullock Kurtarmaya

Dedikoducu Polis Pitt'in altı çocuğu olduğunu ve muhtemelen en iyi nasıl yapılacağını bulmakla meşgul olduğunu belirtmek isterim. Onlara Jolie ile ortak ebeveynlik yapın . Yine de kaynak, Ocean's Eleven co-stars ayrıca kendi şirketleri için roller ve film ve proje hakları için yarışıyor. Magazin gazetesi, şimdi Sandra Bullock'un Brad Pitt’in yaklaşan filminde yıldızla anlaşma imzaladı , HIZLI TREN , arabulucu rolüne adım attı ve bu bromansı tekrar rayına oturtmayı kendine görev edinmiştir.

Muhbir, 'Brad'le çok zaman geçirecek ve büyük olasılıkla en azından bir noktada George'la aynı odaya girmeyi başaracak' dedi muhbir. İçeriden biri, bu arkadaşlığı tamir edebilecek biri varsa o da Bullock olduğunu söylüyor. 'Sandy saçma sapan bir tavır sergiliyor ve kafaları kırmaktan korkmuyor,' diyor.

George & Brad’in Arkadaşlığının Ardındaki Gerçek

Dinle, Dedikoducu Polis insanlar birbirlerinden uzaklaştıklarında arkadaşlıkların sürüklenebileceğinin tamamen farkındadır. Brad Pitt ve George Clooney konusunda durum böyle değil. İki A-lister hala çok arkadaş. Hikayeyi Pitt'e yakın güvenilir bir kaynak tarafından yayınladık. Kusursuz içeriden bilgimiz bize anlatının% 100 yanlış olduğuna dair güvence verdi. Ayrıca, magazin dergisi bu sözde 'çığlık atan eşleşme' nin ne zaman ve nerede gerçekleştiğinden bahsetmiyor, bu da dürüst olmak gerekirse, muhtemelen asla gerçekleşmedi.

Ek olarak, daha önce buna benzer hikayelerle karşılaşmıştık. Geçen yıl farklı bir tabloid, KB , Pitt ve Clooney'nin Julia Roberts konusunda kan davası vardı . Dedikoducu Polis çıkan yanlış hikayeyi bozdu. Ayrıca, Star Clooney ve Pitt hakkında sahte hikayeler yüzünden dergi tarafımızdan çürütüldüğü için ’nin güvenilirliği güvenilir değil. Dedikoducu Polis, Pitt'in Jennifer Aniston ile bir film üzerinde çalışmak evlilikleri hakkında ve Clooney olduğunu iddia ettiği için yine ikizlere sahipti . Elbette ne hikaye doğru ne de bu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Nicole Kidman Opera House Altercation'dan Sonra Keith Urban'dan 'Utanmış' mı?

Angelina Jolie, Boşanma Konusunda Ev Sahibi Olmakla Suçlanan Tarihe Karşı Mücadele Ediyor

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Bild von Rob Lowes Frau

Rapor: Alec, Hilaria Baldwin’in Evliliği Gerilmiş, Ayrı Yaşayan Çift