Are George Clooney ve Brad Pitt cidden kavga etmek Julia Roberts ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yayınlanan bir makale öyle diyor. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve düzeltebilir.

Son sayısı Yeni fikir Pitt ve Clooney'nin kendi Ocean’ın 11 birlikte yeniden çalışmayı umdukları ortak yıldız. Sözde bir 'kaynak' çıkışa, 'Hem George hem de Brad ve ilgili prodüksiyon şirketleri, sektörü devasa filmlerle yeniden başlatmak istiyorlar ve birbirleriyle rekabet edecekler' dedi. İçerideki şüpheli iki aktör, son zamanlarda 'biraz anlaşmazlık yaşadı'. 'George, [karısı] Amal, Angelina Jolie'den nefret ettiği için Brad'i düğün daveti listesinden çıkardığından beri,' diyorlar, 'gerginlik ve biraz rekabetten fazlası var.'Kaynak, Roberts'ın başlangıçta 'Hollywood'un en büyük iki yıldızı tarafından bu kadar talep gördüğü için gurur duyduğunu' iddia etmeye devam ediyor, ancak 'sürekli telefon görüşmeleri, mesajlar, iki kişilik rahat akşam yemeklerine davetler' ona 'olduğu gibi' hissettiriyor. bir aşık tarafından kurgulanmıştır. ' Hem Amal Clooney hem de Jolie'nin sözde 'George ve Brad'in Julia'ya gizli aşık olduklarına dair uzun süredir ayrı şüpheleri vardı', ancak 'aynı odada olmaya dayanamadıkları' için 'notları hiçbir zaman karşılaştırmamışlardı'.

Bu hikaye çok saçma. Her şeyden önce, Roberts'ın bir şekilde Pitt's ve Clooney'nin ilgili şirketleriyle iki farklı filmde oynayamayacağını düşünmek tuhaf. Ancak bu gerçekten tartışmalı bir konu çünkü iki oyuncu kan davası bile yapmıyor . Pitt’in bu yıl SAG Ödüllerinde kazandığı zaferden sonra, İnsanlar TV bundan bahsetti o ve Clooney 'geçmişte arkadaştı' ve Pitt cevap verdi: “geçmişte arkadaş mı? Hâlâ arkadaşız! Bir süredir arkadaşız. '

Pitt ve Jolie'nin Clooneys'in düğününe katılmadıkları doğrudur, ancak herhangi bir kan davası nedeniyle değil. O sırada kendi balayına gidiyorlardı. , aynı anda filmlerini filme alıyor Deniz yoluyla. Zamanlama çakışmaları bazen olur.

Sadece hikayenin gerçekten sahte olduğunu doğrulamak için, Dedikoducu Polis Daha fazlasını öğrenmek için Pitt'e yakın güvenilir bir kaynağa ulaştı. Bize makalenin sadece 'çılgınca' olduğu söylendi. Aktörlerden birinin ya da her ikisinin tekrar Roberts'la çalışması tamamen mümkün olsa da, onun için bir tür kavga içinde oldukları ya da birinin ona gizli bir şekilde aşık olduğu fikri saçmadır.

Şunlar için de biraz tuhaf Yeni fikir Çıkış, geçmişte çeşitli söylentilerle nasıl çeliştiğini düşünerek - aynı zamanda sahte - bu iddiayı ileri sürmeye çalıştı. 2018 yılında, Dedikoducu Polis magazin gazetesinden bir iddiayı bozdu George ve Amal Clooney, Brad Pitt ve Jennifer Aniston ile çifte randevuya çıkıyorlardı. George'un yeniden birleşmesine yardım ettiği iddia ediliyor. Açıkçası, buradaki ana mesele, Pitt ve Aniston'ın 2005'teki ayrılmalarından sonra asla bir araya gelmemiş olmaları - sadece Yeni fikir Pitt ve Clooney'nin Clooney'nin düğünü konusunda anlaşmazlığa düşmesi gerekmiyor muydu?

Daha yakın zamanlarda, bu Ocak ayı magazin gazetesi şunu iddia etti: Pitt ve Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir bebek evlat ediniyorlardı. gizlice yeniden bir araya geldikten sonra. Gibi Dedikoducu Polis birçok kez açıkladı, her iki oyuncunun sözcüsü de eski aşklarını yeniden alevlendirmediklerini doğruladılar. Yani, bu hikaye sadece Clooney'nin ikisini bir araya getirmesiyle ilgili 2018 hikayesini çürütmekle kalmıyor, aynı zamanda bugün tartıştığımızla da çelişiyor. Magazin gazetesi, Pitt'in Julia Roberts'a olan gizli aşkını sürdürürken aynı zamanda Aniston'la bir çocuğu evlat edindiğini mi öne sürmeye çalışıyor? Yayının sahte hikayesini gerçekten açıklığa kavuşturması gerekiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.