George Clooney ve Amal clooney yeminlerini yenilemiyorlar ve almayı da planlamıyorlar Brad Pitt ve Jennifer aniston hayali tören sırasında tekrar bir araya geldik. Bu sahte önerme, bu haftanın magazin dergilerinden birinde bulunabilir. Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu öğrendi.

Göre Sıcaklık Ancak Clooneys, Los Angeles'taki evlerinde yıldızlarla dolu bir partide yeminlerini yenileyerek bu ay beşinci evlilik yıl dönümlerini kutlamayı planlıyor. İddiaya göre bir kaynak, 'A listesindeki tüm arkadaşlarının İtalya'daki ilk düğünlerine yetişememesi George'u her zaman üzdü' dedi. 'Bu çok büyük bir olay olacak.'Sözde içeriden biri şöyle devam ediyor: 'Brad Pitt, Julia Roberts, Sandra Bullock ve Jennifer Aniston'ı davet ediyor. Bu sefer Hollywood arkadaşlarının ortaya çıkmamak için hiçbir bahanesi olmadığı için şaka yaptı. Çoğu caddenin aşağısında yaşıyor. '

Oradan, şüpheli bahşişçi, George'un aynı zamanda Pitt ve Aniston'ın romantizmini yeniden canlandırması için yemin yenileme törenini kullandığını söylüyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Herkes Brad ve Jen'in uzlaşabilecekleri tüm söylentilere göre birlikte oturup oturmayacağını görmek için bekliyor' diye ekliyor. 'Onları bir araya getirmek George gibi olurdu - o kadar heyecanlandı ki, en azından yeniden arkadaş oldular. Ama törende uçuşan kıvılcımlar için hepsi o. '

Magazin dergisinin makalesi tam bir kurgu eseridir. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize George ve Amal'ın beşinci yıldönümleri için yeminlerini yenilemeyi planlamadıklarını söyledi. Oyuncu, yapılmayan bir tören sırasında Pitt ve Aniston'ı tekrar bir araya getirmeye çalışmayacaktır.

Belirtilmelidir, Sıcaklık Clooneys'in evliliğine dair sıfır içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için gazeteyi basmış George ve Amal bir kız çocuğu evlat ediniyorlardı . Hikayeyi destekleyecek çok az ayrıntı vardı ve bunun sebebi de gerçeğin olmamasıydı.

Bu aynı zamanda hakkında bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. George, Pitt ve Aniston'ı tekrar bir araya getirmeye çalışıyor . Aslında, konunun o kadar çok varyasyonunu düzelttik ki, daha önce bütün bir makaleyi bu konudaki yanlış söylentilerin çoğuna adadık. Yalnızca geçen yıl, George'un eski eşlerini ilişkilerini yeniden canlandırmak için İtalya'ya getirmesiyle ilgili en az üç hikaye vardı. Oyuncu yurtdışında herhangi bir girişimde bulunmadı ve Pitt ve Aniston'ı da bir yemin töreninde yeniden bir araya getirmeyecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.