Sahip olmak George Clooney ve Amal clooney aylardır ayrı mı yaşıyorsun? Bu haftanın gazetelerinden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Kadınlar Günü , eşler, Ekim ayı sonlarında New York'a yaptıkları geziden bu yana geçen 120 gün içinde birbirlerini zar zor gördüler. Sözde bir kaynak dergiye, 'O zaman bile, aralarında bir şeylerin gergin olduğunu söyleyebilirdiniz' dedi. Amal, Columbia Üniversitesi'nde misafir profesör olarak işine çok odaklanmış görünüyordu, oysa George kendi yolundaydı, arkadaşlarıyla sosyalleşiyordu ve anneleri işteyken çocukları dadıya bırakıyordu. İkisi de diğerinden memnun görünmüyordu. 'Hemen ele alınması gereken birkaç şey var. Bir kişi için, Kadınlar Günü 'arkadaşlar' ve 'anne' yerine neden 'eşler' ve 'anne' terimlerinin kullanıldığını açıklayan bir Avustralya dergisidir. Ancak, George Amerikalı ve Amal Lübnanlı ve Avustralya'da bir evleri yok ve orada çok zaman geçiriyor gibi görünmüyorlar. Elbette, magazin gazetesinin 'içeriden' biri, çiftin tanımlanamayan Avustralyalı 'eşlerinden' biri olabilir, ancak bu 'içeriden' muhtemelen Aussie tabloidindeki kadrolu yazarlardan sadece biri gibi görünüyor. Bunlara ek olarak, George ve Amal beşinci evlilik yıl dönümlerini kutladılar sonbaharda New York'u ziyaret ederken. Aralarında “işlerin gergin” olduğu ve birlikte vakit geçirmedikleri fikri tamamen temelsizdir.

Yine de, şüpheli bahşişçi Clooney'lerin o zamandan beri 'kendi yollarına gittiklerini' söylemeye devam ediyor. 'Kaynak', Amal'ın İngiltere'deki evlerinde hem işle hem de ikizlerini büyütmekle vakit geçirdiğini, kocasının ise parti arayan ünlü misafirlerin 'döner kapısı' olduğu Como Gölü villalarında takıldığını iddia ediyor. Görünüşte var olmayan içeriden, 'Amal'ın neden sadece işine ara verip onunla lüks yaşamın tadını çıkarmadığını anlamıyor' diye ekliyor. 'Yaşlandıkça, aralarındaki farklar gittikçe daha belirgin hale geliyor ve Amal, nereye gittiğinden hiç hoşlanmadığından emin değil.'

George'un karısını ve çocuklarını ihmal ettiğini iddia ettikten sonra, sözde ihbarcı şunları ekliyor: “Yeni keşfedilen özgürlüğün tadını çıkarıyor Amal, Birleşik Krallık'tayken Como'da kalmasına izin vererek ona izin veriyor. Aslında, yıl boyunca ayrı yaşamayı kalıcı bir anlaşma haline getirmelerini önermeyi düşünüyor. Bu fikri dile getirirse, Amal çıldıracaktır. Bunu sonsuza dek bitirecek. Zaten bundan uzak değil. '

Tabloid'in fark etmediği veya kasıtlı olarak atladığı şeyler şunlardır: George yaklaşan filmini çekiyor Geceyarısı Gökyüzü İngiltere'de geçen ekimden beri. Oyuncunun kendi sözcüsü geçenlerde bize kendisinin ve Amal'ın çekimler başladığından beri 'Londra'da birlikte olduklarını ve birlikte olduklarını' söyledi. Geceyarısı Gökyüzü bu hafta başlarında çekimi tamamladım . George, karısı çocuklarına bakarken Como Gölü'nde parti yapmaz. Hepsi George’un yaklaşan filminin prodüksiyonu sırasında bir aile olarak bir araya geldi. Magazin raporu temelsizdir ve yeterince araştırılmamıştır.

Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü Mayıs 2019'da haksız yere iddia ettiği için George ve Amal 'boşanmanın eşiğindeydiler.' İddia dokuz ay önce doğru değildi ve artık doğru değil. Magazin gazetesinin eşleri ayırma çabalarına rağmen, çok fazla birlikteler ve güçlüydüler.

Kaynaklar

  • Murphy, Helen. 'George ve Amal Clooney, 5. Evlilik Yıldönümünde New York'a çıktı.' People, 28 Eylül 2019.

  • Brew, Simon. 'George Clooney: Birleşik Krallık'ta yeni filminin çekimleri başlıyor.' Film Hikayeleri, 23 Ekim 2019.

  • Stan Rosenfield, George Clooney'nin Sözcüsü. 20 Aralık 2019.

  • Chitwood, Adam. 'George Clooney’nin Netflix Filmi‘ The Midnight Sky ’2020 Lansmanı Onaylandı.' Collider, 21 Şubat 2020.

  • 'George Clooney,' Boşanmanın Eşiğinde 'Amal Clooney mi?' Dedikoducu Polis, 7 Mayıs 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.