George Clooney Amal Twins Yeniden Evlilik Sorunları

(Yaşam ve Tarz)

George Clooney ve Amal clooney Yanlış bir tabloid raporuna rağmen, sözde evlilik sorunlarının üstesinden geldikten sonra başka bir ikiz grubu yaşamıyor Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. İnsan hakları avukatı hamile değildir ve çiftin ilişkisi hiçbir zaman sıkıntıya girmemiştir.ist gwen schwanger mit blakes kind

Göre Yaşam tarzı Amal, ikizler Ella ve Alexander'ı doğurduktan iki yıldan biraz daha uzun bir süre sonra tekrar bekliyor. Dergi, geçen ay çiftin Como Gölü mülkünün önünde fotoğrafını çekerken avukatın bebek yumruğu yaptığında ısrar ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, çıkış noktasına George'un 'tekrar baba olmaktan çok memnun' olduğunu, ancak aynı zamanda 'üç yaşın altındaki iki ikiz setine bakma' fikrinden de gerildiğini söylüyor.

Sözde kaynak, bebek haberlerinin George ve Amal'ı birbiriyle çelişen programlardan dolayı ayrı vakit geçirdikleri 'zorlu bir dönem' sonrasında 'birbirine yaklaştırdığını' söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Los Angeles'a daha seyrek seyahat ediyor ve çift danışmanlığından geçtiler, bu da iletişimi geliştirmeye yardımcı oldu' diye ekliyor şüpheli habercisi. 'Onlar kadar tartışmıyorlar. Evliliklerinde bir kıvılcım hüküm sürmüş gibi görünüyor. '

Oradan, güvenilmez çıkış noktası, çiftin ünlü arkadaşlarının yeni ikizlerini karşılamaya nasıl yardımcı olacaklarına dair gülünç ayrıntılar sağlar. 'George şakayla karışık Brad Pitt'in erkeği olmasını istedi' diyor, Meghan Markle ve Michelle Obama Amal için bir bebek partisi planlarken Barack Obama çocukların vaftiz babası olacak.

Takip edilemeyen bir 'içeriden' gelen iddialara dayanan tabloid raporu tamamen kurgudur. Oyuncu adına konuşma yetkisine sahip olan George’un temsilcisi, ikinci bir ikiz grubunu hariç tutmadığını kayıtta doğruluyor. Film yıldızının sözcüsü, var olmayan bir hamilelikten önce evlilik sorunları yaşadığı fikrini de reddediyor.

Ellen Degeneres hatte plastische Chirurgie

İşte gerçekte olan şey. Yaşam tarzı epeydir Clooney'lerin boşandığını iddia ediyordu, ki bu belli ki gerçekleşmedi. Dergi, hikayenin yanlış olduğunu kabul etmek yerine, eşlerin sorunlarını “aştığını” iddia ederek geri adım atmaya çalışıyor. Bu, magazin gazetelerinin sahte anlatılardan kurtulmak için kullandıkları ucuz bir taktik.

Örneğin Haziran 2018'de, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu George ve Amal boşanıyorlardı yolda üçüncü bir bebek sahibi olurken. Raporun hiçbir yönü uzaktan doğru değildi. Geçen yılın Ekim ayında, yayın yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Amal, dördüncü evlilik yıldönümlerinde George'u 'terk etmişti' . Geçtiğimiz Şubat ayında, çıkış yeri hakkında bir hikaye uydurdu George ve Amal hem boşanma hem de velayet savaşına gidiyorlar. .

ist Kaia Gerber Dating Weg

Gerçekte, eşler mutlu bir şekilde evli kalır. Ayrıca Clooneys birkaç farklı röportajda başka çocuk sahibi olmadıklarını söyledi. Bu, diğer dergilerin aşağıdakiler hakkında benzer hikayeler uydurmasını engellemedi George ve Amal yeniden ikizlere sahipler , gibi Star geçen ay yaptı. Çiftin evlilik ve aile planlarıyla ilgili devam eden bu efsane saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.