Are George Clooney ve Amal clooney evliliklerini kurtarmak için üçüncü bir bebeğe sahip olmak? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis duruma baktı.

Göre KB , aktör kısa süre önce Amal’ın bir çocuk daha yapma isteğini kabul edene kadar çiftin beş yıllık evliliği yıkımın eşiğindeydi. Sözde içeriden biri, 'Amal her zaman üç çocuk sahibi olmayı hayal etmişti, ancak ikizlerle kutsandıklarında George tekrar gitmekle ilgilenmiyor gibi göründü' diyor. “İlk yıl kalbinin değişeceğini umarak bekledi, ancak bunun yerine bez değiştirmekten ne kadar nefret ettiği konusunda kararlı görünüyordu. Amal evliliğine olan ilgisini ve kalbini kaybetmeye başladı. 'İddia edilen kaynak, eşlerin son aylarda ayrı hayatlar yaşadıklarını ve hatta 'boşanma detaylarını ütülediklerini' söyleyerek devam ediyor. Şüpheli bahşişçi, 'George neyi kaybetmek istediğini anlayana kadar' dedi. 'Amal, başına gelen en iyi şey ve onu mutlu etmesi için ona bir bebek daha vermek gerekecekse, öyle olsun.'

elsa pataky adrien brody chris hemsworth

Görünüşe göre hayali içeriden biri, George ve Amal'ın 'bebek yapma çabalarını' artırdıklarını, ancak 42 yaşındaki insan hakları avukatı da doğal olarak gebe kalamazsa IVF kullanmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Şüpheli kaynak, 'George, karısının yeniden mutlu olmasından çok memnun, çünkü bir an için her şey kesinlikle bitti,' diye ekliyor şüpheli kaynak.

Magazin hikayesinin her yönü doğru değil. Clooney'lerin evlilik sorunları olmadığı gibi var olmayan bu sorunları çözmek için üçüncü bir bebekleri de yok. Başlangıç ​​olarak, eşler son birkaç aydır 'ayrı hayatlar' yaşamadılar. George’un sözcüsü geçenlerde bize aktör ve karısının yaklaşan Netflix filmini çekerken 'Londra'da birlikte' olduklarını söyledi. Geceyarısı Gökyüzü .

Jennifer Aniston adoptiert ein Baby

O esnada, Amal söyledi Hollywood Muhabiri 2017'de çocuk sahibi olmayı bitirdi . Daha fazla çocuk isteyip istemediği sorulduğunda, avukat başını salladı ve '39 yaşındayım. Onları epey geç aldım' dedi. Bu yaklaşık üç yıl önceydi. Daha sonra oldu ve bu konudaki fikrini değiştirmedi.

KB çiftin mutlu evliliğinde sahte drama yaratmak için çok zaman harcıyor. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış George'un eski kız arkadaşı Stacy Keibler ile gizli bir aşk çocuğu var. . Yapmıyor. Ek olarak, tabloid’in son önermesi orijinal bile değil. Geçen yıl, bir sahtekarlığı çürüttük Küre hakkında hikaye Clooneys neredeyse boşandıktan sonra üçüncü bir çocuğa sahip oluyor . Ayrıca geçen yıl, Dedikoducu Polis sahtekarlığı düşürmek Star hakkında hikaye George ve Amal evliliklerini kurtarıyor başka bir ikiz setine sahip olarak. Bu yinelenen tema temelsizdir.

Kaynaklar

  • Stan Rosenfield, George Clooney'nin Sözcüsü. 20 Aralık 2019.

  • Galloway, Stephen. “İtalya'da George Clooney ile Evde: İkizler Amal…” The Hollywood Reporter. 6 Eylül 2017.

    Melissa Mc Carthy Gewichtsverlust
  • Shuster, Andrew. 'George Clooney'nin Eski Kız Arkadaşı Stacy Keibler ile Gizli Aşk Çocuğu mu Var?' Dedikoducu Polis, 16 Temmuz 2019.

  • Shuster, Andrew. 'George Clooney ve Amal Neredeyse Boşandıktan Sonra Üçüncü Bebek mi Doğuyor?' Dedikoducu Polis, 4 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'George Clooney ve Amal, Yeniden İkizlere Sahip Olarak Evliliği Kurtarıyor mu?' Dedikoducu Polis, 3 Temmuz 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.