George Clooney ve Amal tam olarak bir yıl önceki bugünden eşlerin tekrar beklediklerini iddia eden bir rapora rağmen, başka bir ikiz grubu yoktu. Dedikoducu Polis bunun 12 ay önce doğru olmadığını ve elbette hala yanlış olduğunu belirtti.

6 Aralık 2017'de, TAMAM MI! Amal, oğlu ve kızı Alexander ve Ella'nın doğumundan sadece altı ay sonra bir doğurganlık uzmanlığına gidiyor ve tekrar hamile kalmak için her türlü takviyeyi alıyordu. Çıkış ayrıca, çiftin tekrar ikizleri olacağı için heyecanlandığını iddia etti. Hikayesini inandırıcı göstermek için, magazin dergisi, sözde bir dizi bayat sözler söyleyen ve bunları yanlış bir şekilde George'a atfeden isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynağı' öne çıkardı. 'Kendi basketbol takımı.'Dergi ayrıca, George'un dört çocuğunu büyütmek için şov dünyasından geri adım atacağını iddia etti. Makalenin çıktığı sırada Amal ve George yeniden ikizlere sahip , oyuncunun temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis onun adına hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi. Ve zaman bir kez daha haklı olduğumuzu kanıtladı ve sahte bir iddia yayınladığı için magazin gazetesini ifşa etti.

Hem George hem de Amal'ın ayrı röportajlarda çocuk sahibi olmaktan vazgeçtiklerini nasıl söylediklerini belirtmekte fayda var. Ayrıca, daha küçük bir nokta da olsa, oyuncu çalışmayı bırakmadı. Bu yalanın basılmasından bu yana geçen 365 gün içinde George, 2019'da gösterime girecek olan yaklaşan Hulu dizisi “Catch-22” nin yönetmenliğini ve başrolünü paylaştı.

Aradan geçen yıl, Clooneys hakkında yaptığı haberlerle çıkış çok daha iyi bir hale gelmemiş gibi görünüyor. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde magazin dergisini basmış Amal ve George ayrılmak üzereydi . Geçtiğimiz Temmuz ayında yanlış bir şekilde iddia ettiği için dergiyi de açığa çıkardık. George ve Amal’ın evliliği, daha fazla çocuk sahibi olma konusunda kavga ettikten sonra krizdeydi .

Gerçek şu ki, eşlerin daha fazla çocuğu yok, ayrılığın eşiğinde değiller. Aslında, evlilik meseleleriyle uğraşmaktan çok uzak, Amal ve George, New York'taki Birleşmiş Milletler galasında mutlu görünüyordu Çarşamba gecesi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Dedikoducu Polis Bazen okuyucularımızın hangi satış noktalarının güvenilir ve güvenilir olmadığını anlamalarına yardımcı olmak için önceki yıla ait bir rapora bakar. Gazetenin makalesi, herhangi bir hesap verme yükümlülüğü olmaksızın istediği her şeyi iddia edebilecek kimliği belirsiz bir kaynağa dayandırılırken, Clooney'nin temsilcisi hikayenin 'doğru olmadığını' onaylamak için rekora gitti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.