Bu haftanın magazin iddialarından biri George Clooney ve Amal clooney yeniden ikiz bekliyorlar. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis insan hakları avukatının, bırakın ikisini, bir bebeğe hamile olmadığını doğrulayabilir.

Göre Kadınlar Günü Yeni Zelanda Ancak 21 aylık ikizler Ella ve Alexander'ın ebeveynlerinin yolda başka bebekleri var. Çıkış, Amal'ın bu ayın başlarında Edinburgh'daki People's Postcode Lottery hayır galasında kırmızı halıda yürürken 'bebek yumruğu' sergilediğini iddia ediyor.Neden ikizleri taşıdığına gelince, sözde bir kaynak dergiye George'un dört parmağını kırmızı halıda kaldırarak verdiğini söyler. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'George, dünyaya elinde dört çocuğu olacağını söylüyordu' diyor. 'İnsanlar tekrar ikizleri beklediklerini açıklamanın yolu olduğuna inanıyorlar.'

Şüpheli ihbarcı, Amal'ın 'son zamanlarda kıyafetlerinde çok seçici davrandığını ve midesinin etrafına sıkı bir şey giymemesini sağladığını' söyleyerek devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Onlar harika ebeveynler, ancak Ella ve Alexander çok hızlı büyüyorlar. Amal ve George, daha fazla çocukları olacaksa, beklememeleri gerektiğini biliyorlar. '

Magazin dergisinin tamamen spekülatif olan makalesi tamamen yanlıştır. Yeni başlayanlar için, Amal söyledi Hollywood Muhabiri Eylül 2017'de çocuk sahibi olmayı bitirdi. Ailesini genişletmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda, avukat başını salladı ve '39 yaşındayım. Onları çoktan aldım' dedi. Kısa bir süre sonra, George 'Ekstra' dedi daha fazla çocuğu olmayacak. 'İkide bitip bitmediği' sorulduğunda, oyuncu kesin bir şekilde 'Bitti!' Diye yanıt verdi.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan eşlere yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak daha fazla çocuk beklemediklerini bize temin etti. Bu arada, yayının anlatısı orijinal değil. Sadece birkaç ay önce aradık TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için George ve Amal yeniden ikiz doğuruyorlardı . Bir yıl önce, aynı çıkış ısrar etti Amal iki bebeğe daha hamileydi . Senaryo her iki durumda da sonuç vermedi.

Geçen haziran, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık hakkında bir hikaye uydurmak için George, Amal'a tekrar ikiz istediğini söylüyor . Hiç böyle bir ricada bulunmadı. Dedikodu medyası, Clooney ailesine daha fazla çocuk katmaya çalışırken ısrar ediyor, ancak hem oyuncu hem de insan hakları katmanı, bir çift ikizden memnun olduklarını açıkça ortaya koydu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.