Bir tabloid iddiaları George Clooney ve Amal clooney insan hakları avukatının hamile olduğu ve aktörün cumhurbaşkanlığına aday olmayı planladığı bir dönemde boşanmaya gidiyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Hiçbirinde gerçek yok.

Göre Star dört yıllık eşler hayattan “farklı şeyler istediklerinin” farkına vardılar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi çıkış noktasına şöyle diyor: 'Evliliklerinin büyük ölçüde kayaların üzerinde olduğu söylentisi orman yangını gibi yayılıyor.' Dergi, sorunlardan birinin Amal'ın ünlü statüsüne takıntılı hale gelmesi ve dikkatleri 'yeterince alamaması' olduğunu söylüyor.Gazetenin sözde kaynağı, 'George Amal'a aşık olduğunda, Hollywood'da olup bitenlerden daha çok dünya meselelerine değer veren bir zeki adamdı,' diyor. 'Ama o zamandan beri, tamamen yüz yüze geldi ve kendi başına bir yıldız olmak istiyor.' Şüpheli habercisi, Amal’ın yeni keşfedilen şöhret zevkinin George için özellikle hayal kırıklığı yarattığını, çünkü 2020’de başkanlığa aday olmayı planladığını da ekliyor.

Şüpheli içeriden biri, 'Koşusunu başlatmak için uluslararası politika deneyimine güveniyordu' diyor, 'ama kendini geliştirmekle çok meşgul.' Sözde 'içeriden', ikizleri Haziran ayında iki yaşına giren çiftin evliliklerini kurtarmak için başka bir bebek sahibi olmaya karar verdiğini söylüyor, 'ama çok küçük, çok geç olabilir.'

'Çocuğunun hamile annesini kampanya izindeyken boşanmanın ortasında olması onun için iyi görünmüyor,' diye ekliyor ve görünüşte sahte kaynak, aktörün 'gösterişli bir duyuru' hazırladığını söylüyor cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklar. İlişkilerini kurtarmak için, 'Emel'in birkaç yıllığına siyasi bir çanta olabileceğini kabul etmesi gerekecek' diye ekliyor sözde ihbarcı. 'Zorlu bir savaş olacak.'

Magazin raporunun her yönü doğru değil. Yeni başlayanlar için, George, cumhurbaşkanlığına aday olma fikrini reddetti ile 2017 röportajında Çeşitlilik , dergiye ünlülerin başkan olmaması gerektiğini söylüyordu. Donald Trump'ın başkanlığı sorulduğunda oyuncu, 'Hollywood Bulvarı'nda yıldızı olan bir ünlüye başkanlık etmenin, ofiste ünlü birinin olması ihtiyacımızı ortadan kaldıracağını düşünüyorum.' Dedi.

Başka bir röportajda, George herhangi bir siyasi hedefe sahip olmama konusunda daha da kararlıydı. . Oyuncu, 'Neredeyse 20 yıldır bu soruluyor ve cevap sadece, hayır,' dedi. 'Kim böyle yaşamak ister ki?' George ayrıca bir politikacı olmakla 'ilgisi olmadığını' ancak 'dışarıdan dahil olmak ve benim için önemli olan işleri yaptırmaya çalışmakla her türlü ilgisi olduğunu' belirtti.

Bu arada, hem oyuncu hem de insan hakları avukatı ayrı görüşmelerde çocuk sahibi olmayı bıraktıklarını ifade ettiler. Amal söyledi Hollywood muhabiri Eylül 2017'de daha fazla çocuğu olmayacak ve ekliyor: '39 yaşındayım. Onları çoktan geç yaptım.' Kısa bir süre sonra, George 'Ekstra' dedi belirsiz terimlerle 'ikide bitti'.

Çiftin evliliğine gelince, başının belada olduğunu gösterecek hiçbir şey yok. Aslında, tersini gösteren tek kanıt var. George ve Amal az önce İrlanda'da Paskalya'yı kutladılar. oyuncunun ebeveynleri ve İrlandalı akrabaları ile. Yayının raporu tamamen temelsiz olmasına rağmen, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın bir kaynakla görüştü ve durumun tamamen uydurma olduğunu onayladı.

Ursache für den Tod von Bob Marley

Özetlemek gerekirse: Amal hamile değildir, George başkanlığa aday değildir ve çift boşanmamaktadır. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star yanlış iddia ettiği için geçen yıl George ve Amal '1 milyar dolar boşanıyordu.' O zaman olmadı ve artık gerçek değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.