Are George Clooney ve Amal clooney 'boşanmanın eşiğinde'? Yeni bir dergi hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis ancak bu yanlış bölünmüş raporu düzeltebilir.

Göre Avustralya Kadınlar Günü , magazin gazetesinin ısrar ettiği Clooney'ler için 'cennette sorun' var. Dergi, ikizleri Ella ve Alexander ile 'New York'ta bir otelden ayrılırken gergin göründüklerinden' beri evlilik sorunlarından söz edildiğini iddia ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, yayın sözde ne zaman olduğundan bahsetmiyor.Temel olarak, tabloid, George'un paparazzi fotoğraflarını, her ne sebeple olursa olsun, biraz sinirli görünerek satın aldı ve bundan, kendisinin ve karısının nasıl “boşanmanın eşiğinde” olduklarına dair bütün bir makale hazırlamaya karar verdi. Ancak derginin uydurma anlatısını destekleyecek hiçbir kanıtı yok. Ve uydurma öyküsünü destekleyecek somut hiçbir şey veya herhangi bir kaynağa sahip olmadığı için, çıkış, sözde 'kayaların üzerinde' olmalarının olası nedenleri olarak bir dizi ilgisiz olayı basitçe atıyor.

Yayın ilk olarak George'un yaklaşık bir yıl önce Sardunya'da bir motosiklet kazası geçirdiğini yeniden anlatıyor, ardından Amal ondan bisikletine daha az zaman ayırmasını ve bunun yerine 'çocukların yanında olmaya' odaklanmasını istiyor. Kötü yazılmış tabloid, sadece birkaç cümle sonra kendisiyle çelişiyor, şüpheli bir şekilde ileri sürülen şeyin 'George baba olmayı her şeyden çok seviyor' şeklinde bir 'içeriden' olduğunu aktarıyor, ancak karısı 'başından beri açıkça ortaya koydu. tam zamanlı anne olmak için işinden vazgeçmeyecekti ve bu, George'un çoğu zaman çocukları elinde tuttuğu anlamına geliyor. ' Amal'ın film yıldızı kocasının “çocukların yanında olmasını” daha çok istediğini ilk kez açıklamak yerine, “George çoğu zaman çocukları kucağında bırakıyor” diye eklemeden önce, çıkış sadece bir sonraki konusuna atlıyor.

Aynı kişi ya karışık ya da uydurma kaynak bir sonraki adımda, zorlu kariyerlerinde, 'Uzun zaman aralıklarını ayrı geçirmeleri alışılmadık bir şey değil, ancak bu herhangi bir çifte zarar verecek' dedi. Bununla birlikte, görünüşte sahte 'içeriden' olan aynı kişi, George'un profesyonel olarak 'Amal'ın yaptığı her şeyi desteklediğini' iddia ediyor.

Hemen hemen doğrulayıcı Dedikoducu Polis Her yerde bulduğu makalenin temelinin satın aldığı resimler olduğundan şüpheleniliyordu, magazin, zaman zaman çelişkili hikayesini 'en son fotoğraflara' dikkat çekerek tamamlıyor, kaynakları 'boşanmanın olabileceğine inanmaya yöneltti' ] kartlar.' Bahşiş, 'George, Amal'a ve küçük ailesine açıkça tapıyor' diye sonlandırıyor, ancak en sonunda 'uzun zamandır konuşulduğunu, artık birbirlerinden uzaklaştıklarını' iddia ediyor. Kısaca özetlemek gerekirse, dergi Clooney'lerin 'boşanmanın eşiğinde' olduğunu söylüyor, George eşiyle birlikte 'taptığı' ikizleriyle 'çok zaman' geçiriyor ve o da süper 'her şeyi destekliyor. Amal yapıyor. '

Phil Collins Frau und Tochter

Hiçbir anlam ifade etmemesine ek olarak, yayının makalesi tamamen yanlıştır. Derginin 'New York'ta bir otelden ayrılırken gergin göründüklerini' göstermek için kullandığı bazı fotoğrafların aslında iki hafta önce Los Angeles'ta sabahın erken saatlerinde uçaktan indikten hemen sonra çekilmiş fotoğraflar olduğunu belirtmek gerekir. Bu setten diğer resimler Dedikoducu Polis baktı, George'un gülümsediğini de göster. Söylemek yeterli, çıkış kiraz, Clooneys'in evliliğinin başı dertte olduğu izlenimini yanlış bir şekilde vermek için birkaç resim seçti.

Çiftin çocukları için kavga ettikleri ve birbirlerinin kariyerlerini destekleme dereceleri hakkındaki iddiaları çürütmeye gerek olmasa da, magazin gazetesi bunu bizim için yanlışlıkla yaptı. Dedikoducu Polis Hala çifte yakın bir kaynakla görüştük, raporun tamamen saçma olduğunu bize garanti eden. Elbette, Kadınlar Günü Clooney'ler hakkında yalanlar yayınlamak için bir sicile sahiptir. Örneğin, bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, asılsız bir şekilde George, Amal Clooney’nin 40. doğum günü partisi için özel bir ada kiraladı . Temsilcisi bize o zamanlar 'asla gerçekleşmediğini' söyledi.

Asla olmadıkları da George Clooney daha fazla bebek sahibi olması için Amal'a asla yalvarmadı . İkili, ikizlerinin doğumundan bu yana çocuk sahibi olduklarından beri açık. Ve benzeri Dedikoducu Polis haklı olarak not edildi, George, Amal Clooney'e yeminini asla yenilemedi , sık sık gözden düştüğünü söyleyen ve geçen yıl Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğününe katılırken karısından kendisiyle tekrar evlenmesini istediğini söyleyen yayınlara rağmen. Bu hikayeler ve daha fazlası gibi, Clooney'lerin “boşanmanın eşiğinde” olduğuna dair en son hikaye de bir kurgu eserinden başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.