George Clooney Yerleşmekte olduğunu hiç görmediğini ilk itiraf eden kişi olacaktı, ancak o ve Amal clooney şimdi altı yıldan fazla bir süredir evliyim. Magazin dergileri sık sık ikisinin tartıştığını veya bölünmenin eşiğinde olduğunu bildiriyor. Bu hafta, ikilinin evliliği kurtaran bir konuşma yaptığı bildirildi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Evliliklerini Nasıl Kurtardılar'

Göre Yeni fikir , 'İşler yoluna girdi' George ve Amal Clooney. Arkadaşlar, magazin gazetesine 'çok pahalı bir boşanmadan kaçınmak umuduyla ... çok çalışıyorlar' dedi. İkisi olmuştu ayrı hayatlar yaşamak 'nihayet' ya da mola 'sohbeti için oturmadan önce aylardır.'Bir kaynak, 'George ortalıkta olmadığı için Amal yürümeye hazırdı, ancak çocukları Noel'de bu kadar mutlu görmek işleri gerçekten perspektif haline getirdi' diyor. Amal, 'George'a bir bölünmeyi önlemek istiyorsa nelerin değişmesi gerektiğinin bir listesini verdi' ve ikisi o zamandan beri üzerinde çalışıyor. Makale, en büyük endişesinin George'un 'çocuklarla daha fazla zaman geçirmesi ve her gün en az iki saat onlarla ilgilenmesi' olduğunu söyleyerek sona eriyor.

İzlerini Örtmek

Bir çiftin 'tekrar yoluna girmesi' için önce tehlikede olması gerekir. Clooney'ler yıllardır mutlu bir şekilde evliler. George geçenlerde şöyle dedi: 'Hayatımda Amal olması hiç şüphesiz benim için her şeyi değiştirdi . ' Bu hikaye, magazin gazetesinin önceki hikayelerdeki izlerini örtmesinin bir yoludur. iki ayrılıyor , ancak çift hakkında hiçbir meşru bilgi içermiyor.

'Ayrı hayatlar'

Bu hikayenin küçük ayrıntıları ne kadar sahte olduğunu gösteriyor. Clooney’lerin Amal’ın 'uzun kontrol listesinde' olduğu için 'romantik yürüyüşlerde görüldüğünü' iddia ediyor, ancak 2017'den fotoğraf kanıt olarak. Ayrıca borsa tabloid ibaresini de görüyoruz ' ayrı hayatlar yaşamak , ”Bu, bir hikayenin uydurma olduğunun iyi bir işaretidir.

Diğer Sahte Hikayeler

Bu tabloid, Clooney'lerin baştan beri 'ayrı hayatlar yaşadığını' iddia etti. Kasım 2019 . Bu hikaye, magazin gazetesinin söylediklerinden bir ay sonra geldi George Amal'ı terk etmişti yıldönümlerinde. Sadece bir ay önce iddia edildi Amal, George'u terk etmişti Açıkçası, bu tabloid kendi hikayesini açıklamakta çok zorlanıyor.

Uzlaşma hakkındaki bu hikaye, Yeni fikir yıllarca uydurma hikayelerden başka hiçbir şey yapmadığını itiraf etmek zorunda kalmadan anlatısını düzeltmek. Clooney's vardır yolunda, ama ilk etapta asla yoldan çıkmamışlardı. Bu tabloid hayatlarına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil. Dedikoducu Polis bu hikayeyi güvenle göz ardı edebilir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.