Vardır Dominic Cooper bir yıllık kız arkadaşına teklif etti, Çılgın Zengin Asyalılar star Gemma chan ? Bir tabloid bunu geçen yılın sonlarında gerçek olarak bildirdi. Dedikoducu Polis Karar vermeden önce ek bilgilerin ortaya çıkmasını beklemeye karar verdik ve bu arada çift hakkında çok şey keşfettik.

Gemma Chan ve Dominic Cooper'ın geçen yıl nişanlandıkları tahmin ediliyor. TAMAM MI! . Çıkış bunu bildirdi Vaiz aktör 'The One' ı bulmuş ve Cooper'ın sözde 'arkadaşları' Chan'ın koridorda yürümeye hazır olduğunu ısrarla söylemişti. Bu 'arkadaş', Cooper'ın sadece teklif etmeye hazır olmadığını, soruyu çoktan attığını iddia etti. Kaynak, 'Dominic ona evlenme teklif etti ve o evet, tereddüt yok,' dedi. 'İkisinin de aynı şeyi istediği açık, öyleyse neden bekleyelim?'Bazıları, bir yıldan biraz daha uzun bir süre, biriyle buluşmaktan onlarla evlenmeye kararlı olmaya gitmek için kısa bir süre olduğunu söylese de, Cooper görünüşe göre bu itiraz edenler için endişelenmiyordu. Cooper, aktris Ruth Nega ile altı yıllık ilişkisi de dahil olmak üzere önceki ilişkilerinin hiçbirinin 'Gemma ile olanı asla ölçemeyeceği' için 'karar vermek için daha fazla zamana' ihtiyacı olmadığı konusunda ısrar etti.

Kaynak, Chan ve Cooper'ın daha sempatik olamayacağını ileri sürdü. 'Çocuk sahibi olma istekleri de dahil olmak üzere her konuda aynı sayfadalar,' diyerek neredeyse kesin olarak bu sahte 'arkadaş' ı aklından çıkardı, 'Bir an önce evlenmek istiyorlar, böylece birlikte hayatlarını kurmaya başlayabilirler.'

Gemma Chan ve Dominic Cooper çift olarak epey büyük adımlar atıyor gibi görünseler de, muhtemelen birlikte taşınmak dahil ve kişisel hayatlarını her zamankinden daha fazla karıştıran bu makalenin yayınlanmasından bu yana yedi aydan fazla bir süredir taraflardan herhangi biri tarafından bir nişan duyurusu yapılmadı. Aslında, bu raporu başka hiçbir saygın kuruluş taşımadı.

Prinz Harry Vater Mark Färber

Chan ve Cooper'ın koronavirüs salgını sırasında ve son zamanlarda birlikte kendilerini izole ettiklerine inanılıyor. çift ​​80 öğün yemek teslim etmeye yardım etti Charing Cross Hastanesi'ndeki NHS personeline. Cooper ve Chan kesinlikle güçleniyor gibi görünse de, ikisinin geçen yıl nişanlandığına inanmak için sıfır neden var. Bu, berbat dergilerini satmak için bir çiftin ilgisini sömüren bir başka magazin gazetesi.

Bilhassa bu tabloid, gerçeği bildirme konusunda çok kötü. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! sadece birkaç hafta önce bunu bildirdiğim için Prens Harry ve Meghan Markle Los Angeles'tan ayrılıp New York'a taşınıyorlardı. . İddia sayısız sebepten dolayı gülünçtü, bulduk. Bir gün sonra, aynı kuruluşun şu iddiasını çürüttük: Julia Roberts ve kocası Danny Moder nerede yaşanacağını tartışıyorduk. Dedikoducu Polis yardım edemedik ama yorgun anlatıya gözlerimizi devirip masalı yanlış saydık. Ünlülerle dedikodu yapmak için defalarca tamamen yalancı olduğunu kanıtladığımız bu çıkıştan daha iyi yerler var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.