Garth Brooks ve Trisha Yearwood 'evlilik krizi' yaşamıyorlar Miranda Lambert , saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Bunda sıfır gerçek var.

Göre Küre Brooks, Lambert'le bir konser turu için ekip kurmak ister, ancak karısı, 14 yıllık evliliklerinin başının büyük belada olduğu fikrine çok kızar. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: “Trisha, Garth’ın Miranda’ya olan yoğun ilgisini delicesine kıskanıyor. Garth'a öfkeliydi çünkü Miranda'nın, kancalarını evli erkeklere takmaya çalışma geçmişine sahip, kötü şöhretli bir erkek-yiyici olduğunu biliyor. 'kat von d ex husband

Dedikoducu Polis Lambert'in NYPD memuru Brendan McLoughlin ile yaklaşık bir yıldır evli olduğunu not etmek için onu duraklatmalı. Gazetenin hikayesi doğru olsa bile - ki öyle değil - bu, köylü kadın şarkıcılarının Brooks'un peşine düşmek için kocasını terk etmek isteyeceği anlamına geliyordu. Senaryo saçmadır.

Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Yearwood'un Brooks'un Lambert'e ne kadar ilgi gösterdiği karşısında 'aşağılanmış hissettiğini' söylüyor ve 'Trisha onun hakkında konuşmasından bıkıyor' diyor. Bilinmeyen bahşişçi, Brooks'un geçen yıl Nashville'de Loretta Lynn’in doğum gününde performans sergilediğinde Miranda'yı 'sonsuza dek gururlandırdığını' söyleyerek devam ediyor. Miranda'ya bir şarkıda işbirliği yapmak isteyip istemediğini sordu ve hayalinin onlar için bir stadyum turu yapmak olduğunu söyledi.

Yearwood kocasına son turunda katıldı, ancak şüpheli kaynağa göre, şimdi ona 'kariyerlerini bu kadar yakından bağlamamaları gerektiğini' söylüyor. İçeriden sahte görünen kişi, 'Garth'ın Miranda'ya ne kadar yakın büyüdüğüne öfkelendi,' diye ekliyor. İnanılmaz derecede güvensiz. Bu konuda o kadar çok kavga ediyorlar ki, evlilikleri bir ipte asılı kaldı. '

Magazin hikayesi tam bir kurgudur. Başlangıç ​​olarak, Brooks'un Lambert'ten herhangi bir turda takım oluşturmasını istediğine dair sıfır gösterge var. Her ikisi de country müzik yıldızları olmalarına rağmen, ikisi birbirini pek iyi tanımıyor gibi görünüyor. Aslında, Lambert, Brooks'u dudak senkronizasyonu için çarptı 2017'deki CMA Ödülleri sırasında. Bir şey olursa, ikisi arasında bazı tuhaflıklar olabilir.

Sadece birkaç hafta önce Yearwood, Brooks ile evliliği hakkında konuştu röportaj sırasında Günaydın Amerika . Şarkıcı, tüm bu yıllar boyunca güçlü bir evlilik sürdürdüklerini çünkü birbirlerini 'öncelik' haline getirdiklerini söyledi. 'Birbirinize öncelik verdiğinizden emin olmak için bilinçli bir çaba göstermelisiniz ve biz bunu yapıyoruz ... Günün sonunda arkadaşız ve birbirimizin arkadaşlığından zevk alıyoruz ve birlikte olmaktan hoşlanıyoruz.' Çift güçleniyor.

Bu arada, bu ilk kez olmayacaktı. Küre taşralı yıldız çifti arasında sahte sorunlar yaratmaya çalıştı. Ekim ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Brooks, Yearwood'dan boşanıyordu. çok kontrolcü olduğu için. Eşler üç ay önce ayrılmadılar ve şimdi ayrılmaya yaklaşamadılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.