Çok kişisel bir rapora göre, Garth Brooks ve Trisha Yearwood Yıllarca denedikten sonra sağlıklarını iyileştirmek için havlu atıyorlar. Herkesin kilitlenme ve 'karantina 15' hakkında ne düşündüğü düşünüldüğünde, bu tam olarak yabancı bir hikaye değil. İşte neler olduğu.Küre iki 'ülke ağır sikleti iyilik için diyet yapmayı bıraktı' olarak 'Şişko Garth ve Trisha'nın Nerede Olduğunu' söylüyor. Çıkış, çiftin sağlıkları üzerinde çalışmaktan vazgeçtiğini ve çok sayıda başarısız diyet programından sonra 'hayatlarını yağlı ve mutlu yaşamaya' karar verdiğini bildirdi. İsimsiz bir kaynak, 'İkisi de başarısız olan o kadar çok diyet uyguladılar ki vazgeçtiler' diyor. 'Zayıflamaya iyi bir şans verdiler ve bir süre iyi gidiyorlardı, ama nihayetinde bu bir kabus. Her gün diyetle yüzleşemezler. Sebzeleri çiğnemek tam bir sıkıcıydı ve onları gerçekten aşağı çekti. 'Çıkış, ikisinin birkaç ay önce terazinin üstüne çıktığını söylüyor. Aynı habercisi, 'Onlar her zaman bitkin ve halsiz hissetmekten bıkmış ve yorulmuşlar' diye anlatıyor. Diğer kaynaklar kafa karıştırıcı bir şekilde, Brooks ve Yearwood'un daha sonra 20 kilo verdiklerini ve ardından 'yaşam tarzlarının uzun vadeli diyet tabusu haline getirdiği' için vazgeçtiklerini söylüyor. Orijinal içeriden biri, Yearwood’un yemek programına işaret ederek, 'Onların tüm dünyaları yemek pişirmek ve yemek masasında saatlerce takılmak ve Trisha’nın lezzetli tatlılarından biriyle yemeği bitirmek etrafında dönüyor,' diyor.

'Tereyağı ve krema ile çevrili,' diyorlar. 'Her şeyin tadına bakması gerekiyor ve kameralar kapandığında tüm yemeği parlatmaya karşı koyamıyor, özellikle de makarna, peynir veya kek olduğunda.' Bu arada Brooks, peynirli keklere karşı koyamadı ve onlardan vazgeçmekte zorlandı. Kaynak, 'Şimdi bununla cehenneme diyorlar, istediklerini ve istedikleri kadar yiyecekler,' diyor. İkisi çalışmaya ve egzersiz yapmaya devam edecek olsa da, 'asla Tim McGraw ve Faith Hill . ' Sonuçta, 'görünüşünüz gibi küçük şeyleri terletmek için hayat çok kısa!'İki Ülke Yıldızı İyi Yapıyor

Hayatın başkalarının ne düşündüğü konusunda endişelenmek için çok kısa olduğu doğru olsa da, Garth Brooks ve Trisha Yearwood hakkında tuhaf hikayeler uydurmak için de çok kısa. Bu hikayede, sürekli olarak diyetin sadece bir grup çiğ sebze yemek olduğunu veya Yearwood'un sadece karikatür gibi sağlıksız ikramlar yapabileceğini ima etmek de dahil olmak üzere birçok sorunlu dil var. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, diyet yapmak, tatlılardan veya tatlardan vazgeçmeyi gerektirmez. Birinin ne yediğinde sıfır değişiklik içerebilir ve yalnızca nasıl olduğunu etkiler. çok yerler. Bu, diyet yapandan başka kimseyi ilgilendirmeyen tamamen kişisel bir şeydir.

Yearwood's adil payını yaptı Sağlık odaklı tarifler ve eğlence dünyasının iki gazisinin tatlıları aşırı dozda almamak için fazla aşağılayıcı ve zayıf istekli olduğunu ima etmek sadece basit bir anlamdır. Yearwood kocasını övdü onu desteklediği için karantinada. 'Her zaman parlak tarafı gören bir adamla yaşıyorum, bu yüzden bunu atlattıktan sonra terapiye ihtiyacı olabileceğini düşünüyorum, ancak benim için gerçekten harika bir güç kaynağı oldu' dedi. VE .

Solda Trisha Yearwood ve sağda Garth Brooks ile Grand Old Opry

(Youtube)Tabloid, Brooks ve Yearwood'un rahatsız bir yerde olduklarını, birkaç kilo verdiklerini ve sonra kendilerini mutlu ve sağlıklı bir kiloda bulduklarını söyleyerek anlatısına tuhaf bir şekilde karşı çıkıyor - bu kulağa çok başarılı bir diyet gibi geliyor. Country ikilisi performans sergiliyor hemen hemen her hafta birlikte sanal bir izleyici kitlesi için birlikte, bu yüzden yaşam tarzlarıyla ilgili herhangi bir problem yaşamadıkları açıktır. Burada gördüğümüz tek sorun, bir yayının, etkili bir şekilde sebepsiz yere şişko çifte defalarca çağrı yapma tutkusudur. Gerçek şu ki, onların ağırlığı bizim işimiz değil, Küre 'S.

Kaç Ünlü Krizi Var?

Bu tabloid, hakkında sahte söylentiler bulmayı seviyor gibi görünüyor. uzun süredir devam eden çiftler Brooks ve Yearwood dahil, bu yüzden onun anlayışına güvenme eğiliminde değiliz. Bu yılın başında, kapak hikayesinin tamamını hakkındaki bir söylentiye ayırdı. Miranda Lambert yüzünden boşanan iki kişi . Ondan önce, bunu bildirdi evlilik patladı Aslında, bir ilişkinin dağıldığını iddia etmiyorsa, başka birinin sağlığına ve görünümüne zarar veriyor demektir.

Küre yakın zamanda hakkında alaycı bir hikaye yayınladı Russell Crowe kilo vermek için mücadele ediyor denemek ve yıldız olmak Gladyatör 2 . Hakkında tuhaf bir şekilde aşağılayıcı bir söylenti uydurdu Katie Holmes 'çirkin' ayakları için ameliyat olmaya çalışıyor . Bu noktada derginin kendi tavsiyelerinden bazılarını alması ve hayatın zulüm için çok kısa olduğunun farkına varması gerekiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.