Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Garth Brooks ve Trisha Yearwood boşanıyorlardı. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeye baktı. Bu hikayeyi düzelttiğimizden bu yana biraz zaman geçti. Şimdi geriye bir bakalım ve bugün çiftin nerede durduğunu görelim.Brad und Jen wieder zusammen

Garth Brooks, Trisha Yearwood’un Kontrol Edici Davranışından Yeterince Vardı?

Geçen Ekim Küre iddia edildi Brooks ve Yearwood’un 14 yıllık evliliği sona ermişti . Gazeteye göre Brooks, kontrolcü tavrı nedeniyle 'karısını terk ediyordu'. Gazetenin kaynağı, konu bir savaşa dönüşmeden birbirleriyle iletişim kurmaya geldiğinde ikisinin 'kablolarının çaprazlandığını' belirtti.İçeriden biri, ikisi Yearwood'un her zaman kararları vermediği ortak bir zemin bulmadıkça Brooks'un 'uzaklaşmaya hazır' olduğunu söyledi. Kaynak, Brooks'un turneye çıktığında 'sorumlu olmaya alışkın' olduğunu ancak evde 'Trisha'nın hayatlarının ne olması gerektiğine dair çok kesin bir fikri olduğunu ve Garth'ın da buna uyması bekleniyor' dedi.

Trisha’n 'Çekimleri Çağırma' Hakkı Ve Garth’ın Sıkıntıları

Küre Eşler arasındaki en büyük sorunlardan birinin ikisinin nerede yaşaması gerektiği olduğunu kaydetti. Çıkış yapan Brooks, çiftin en küçük kızı liseden mezun olduktan sonra Oklahoma'ya geri dönmek istedi. Brooks ve Yearwood'un hala Nashville'de yaşadığını belirtmek isteriz, ancak o sırada Küre Brooks'un memleketine dönmek istediğinde ısrar etti. Derginin içeriden biri, Yearwood'un 'bunu duymayacağını' ve 'kararları verme' hakkını kazandığını hissettiğini iddia etti. Bu, açıklanan yayın, Brook’un 'kırılma noktası' dı.Trisha Ve Garth Boşandı mı? İşte Gerçek

Dedikoducu Polis Hikayeyi çıktığında düzelttik ve yanlış kararımız bir yıl sonra doğru kalıyor. Trisha Yearwood ve Garth Brooks boşanmadı ve ikisi asla boşanmayı planlamadılar. Brooks, 2020 Billboard Müzik Ödülleri'ne kabulü sırasında karısına ve üç kızına teşekkür etti ama özellikle Yearwood'u 'hayatının aşkı' olarak adlandırdı. Çift ayrıca Covid-19 salgını sırasında evlerinden birden fazla sanal performans sergiledi.

https://www.instagram.com/p/CCpJcmTjkIe/

Seni bu gezegendeki zamanımın ötesinde seveceğim.'Dünya' Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Basitçe söylemek gerekirse, ikisinin evliliği gayet iyi, eğer çiftin sesi öncekinden daha fazla aşıksa. Ama yine de Dedikoducu Polis geçen yıl boşanma hikayesini bozdu, Küre Yearwood ve Brooks hakkında yalanlar yaymaya devam etmekten.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Miranda Lambert iddiasıyla gazeteyi çürüttü Yearwood ve Brooks arasında sorunlara neden oluyordu . Lambert, Brendan McLoughlin ile mutlu bir şekilde evlendi, bu nedenle onun bir yuva yıkıcı olduğu fikri aşağılayıcı ve aşağılayıcıydı. Ayrıca, magazin gazetesinin iddia ettiği bir haberi de reddettik. Brooks ve Yearwood sağlıklarından 'vazgeçmişler' ve kilo vermeye çalışmayı bıraktı. Kağıdın ikiliyle ilgili kötü niyetli ve sahte yalanları, neden güvenilemeyeceğinin daha fazla nedenidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.