Dır-dir Garth Brooks gerçekten şarkı söylemek Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Düğünü mü? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktık ve gerçeği öğrendik.

Geçen ay, oyuncu ülke müzisyenine iHeartRadio Müzik Ödülleri'nde sürpriz bir performans için sahnede katıldı. Göre National Enquirer , Pratt şimdi Brooks'tan yaklaşan düğünlerinde performans sergilemesini istedi. Sözde bir kaynak dergiye, 'Garth Chris'i seviyor ve ona ve gelinine düğün hediyesi olarak şarkı söylemekten mutluluk duyuyor' dedi. 'İkili, bir kış düğününde düğümü bağlayacak ve birkaç ayrıntı kesinleşmiş olmasına rağmen, şimdiye kadarki en iyi şarkıcıya sahip olacaklarını biliyorlar!'Tabloid, sahte hikayesini satmak için anonim ve izlenemez bir 'içeriden' birinin arkasına saklanır, ancak Dedikoducu Polis Brooks'un sözcüsü ile görüştü ve kayıtta bize bunun 'doğru olmadığını' söyledi. Piyasanın tanımlanamayan 'kaynağı' iddialarına rağmen, bir taşra yıldızının temsilcisi, Pratt’ın düğününde performans göstermesinin istenmediğini onaylar.

Kayda değer, İnsanlar dergisi bu haftanın başlarında Pratt ve Schwarzenegger'in 'sadece en yakın sevdikleriyle çok samimi bir ilişki' planladıklarını bildirdi. Güvenilir yayın ayrıca, çiftin düğünlerinin 'sirk olmasını' istemediğini belirtti. Basitçe söylemek gerekirse, iki ülkenin büyük bir country müzik yıldızının törende sallanmasına hevesli görünmüyor.

Maalesef, satış noktasının sahte raporuna şaşırmadık. Magazin gazetelerinin çiftin ilişkileri hakkında çok az fikir sahibi olduğu kanıtlandı. Aralık ayında, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş yayını, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Pratt ve Schwarzenegger gizlice nişanlandı ve bir bebek beklemek. Oyuncu birkaç ay sonrasına kadar evlenme teklif etmedi ve yaşam tarzı blog yazarı hamile değil.

Bundan kısa bir süre sonra, aynı çıkış yanlış bir şekilde iddia etti Schwarzenegger’in ünlü babası Arnold, Pratt’ın kızıyla çıkmasından memnun değildi . Magazin gazetesi, Pratt'ın sonunda nişanlısının babasını kazanmayı başardığını, ancak ikisinin başlangıçta soğuk bir ilişkisi olduğunu iddia etti. Gerçekte, Terminatör yıldız, gelecekteki damadı ile hemen anlaştı.

Ve Şubat ayında Enquirer Diğer kardeş satış noktası RadarOnline, hakkında bir hikaye uydurdu Pratt ve Schwarzenegger eski karısı Anna Faris ile çekişiyor , sözde düğümü bağlamalarına üzülen kişi. Ancak aktris, yakında evlenecek çift için mutlu olduğunu defalarca belirtti. Brooks'un çiftin düğün şarkıcısı olarak hizmet verdiği hakkındaki bu son makale, daha çok tabloid bir kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.