Gabrielle Union uydurma bir rapora rağmen cildini ağartmadı. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde yıldızın ten rengini aydınlattığını gösteren bu spekülatif iddiayı düzeltebilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

Salı günü yayınlanan bir makalede, MediaTakeOut bir manşette ciyaklıyor, 'İDDİA EDİLEN… Aktris Gabrielle Union'ın Ten Rengini' Aydınlattığını 'Diyorlar !!' Eşlik eden hikayede, web sitesi New York'taki 11. yıllık Tanrı'nın Sevgisi Altın Kalp Ödüllerine katılan yıldızın fotoğraflarını sunuyor ve yıldızı tenini beyazlatmakla yanlış bir şekilde suçluyor. Çevrimiçi çıkış, 'Aktris Gabrielle Union dün gece bir yardım galasına katıldı ve iyi görünüyordu ... FARKLI.'Temelsiz iddiasını destekleyecek tek bir kaynak olmadan, çoğu kez kanıtlanmış site daha da ileri gidiyor: 'İnternetteki bazı kişiler, Gabby'nin İNTRAVENÖZ CİLT AĞARTMASI geçiren en son ünlü olabileceğini düşünüyor. Hollywood'daki en yeni trend, kadınlara, tıp 'cilt' kliniklerinde verilen bir cilt aydınlatma tedavisi olan intravenöz glutatyon yaptırmaktır. '

Hat einer der Freunde ein Date gegeben?

Bununla birlikte, raporun tamamı tamamen saçmalık. Union, 'Daha Fazla Şaraba İhtiyacımız Var' adlı yeni kitabında, çocukken daha az siyah görünme arzusundan bahsediyor, ancak daha sonra başarısının siyah olmasına rağmen değil, çünkü nasıl olduğunu öğrenmeye başladığını paylaşıyor. onun. Siyah ve başarılı olmaktan ne kadar gurur duyduğu göz önüne alındığında, cildini asla ağartmaz veya aydınlatmaz. Yine de Dedikoducu Polis Bize hikayenin yüzde 100 'yanlış' olduğunu söyleyen bir kaynakla görüştü.

Dedikoducu Polis aktris hakkındaki yanlışlıkları yayınladığı için pek çok kez takma adı MediaFakeOut'u bozdu. Daha önce web sitesini yanlış iddialara karşı düzelttik Birlik estetik ameliyat geçirdi gerçekte sadece 'ördek suratlı' fotoğraflarda poz veriyor ve konturlu bir makyaj yapıyordu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, MTO bir kez daha gerçeği kontrol etmeden veya New York'taki yardım etkinliğindeki ışıklandırmayı ve fotoğrafçıların flaşlarının aktrisin fotoğrafları üzerindeki etkisini hesaba katmadan gerçek olmayan kararını verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Lisa Bonet Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa