Ah, çocukluğun masumiyeti. Fantezi dünyasına ve kendi hayal gücümüze dalma zamanı. Giyinmek ve büyüdüğümüzde ne olmak istediğimizi hayal etmek için bir zaman. Ve bu yıldız için oyunculuğun bir süredir aklında olduğu açıktı.

Geleceğin bu manşet aktrisi Instagram hesabına gönderdiği pembe saten elbise giymiş bir çocuk olarak kameraya poz veren sevimli bir fotoğrafını paylaştı. Bu kızın kaderi kesinlikle beyaz perdeydi. Kim olduğunu tahmin edebilir misin?Minik Bir Tyke Olarak Gelecek Vadeden Modelleme Becerilerine Sahipti

Biraz araştıralım. Bunlardan ilki ve en önemlisi, siyah puantiyeli dantel vurgular ve peçe ile eşleştirilmiş bir balonlu pembe saten elbise. Uzun inci bir kolye ve uzun beyaz çoraplarla aksesuarlara sahip bu görünüm sadece 80'lerin ihtişamını yansıtıyor.

Ve bu kız nasıl poz verileceğini biliyor mu? Sağ eline hafifçe eğilmiş başından sol eline, bir bacağına göz atmak için elbisesinin eteğini kaldırarak, açılarını çalıştırıyor. Gönderideki bir başlığa göre uygun olan:

Ben mi? Bir aktris? Asla.

Buenos Aires'te Kökleri Var

Büyük hayranlar için, yazısının sonraki bölümü size posterin kimliği hakkında bir ipucu verebilir. İspanyolca yazıyor, “Buenos Aires… tenes mi corazón. Yani şarkı sözleri: Beni gezmek sıraya girmek için con un corazón pesado. ' “Buenos Aires… kalbim sende. Ve ağır bir kalple gidiyorum

Büyürken, bu yıldız bir süre Arjantin, Buenos Aires'te yaşadı ve ayrıldığı için kesinlikle üzgündü.

Kafası mı karıştı? Tam fotoğrafa bir göz atalım.

Anya Taylor-Joy çocukken pembe saten bir elbise içinde.

(Instagram)

Kim olduğunu bildiğinizi mi sanıyorsunuz? Son tahminler zamanı geldi!

Ve şimdi, ortaya çıkarmak için.

Anya Taylor-Joy

(Instagram / Ga Fullner / Shutterstock.com)

Bu Anya Taylor-Joy!

Ondan başkası değil Anya taylor-sevinç . Adını tanımayabilirsin, ama bu yetenekli güzelliği kesinlikle şu filmlerden tanıyorsun: Emma , Cadı ve Uber Popular'daki son rolü Netflix dizi Vezir Gambiti .

Miami'de doğan Taylor-Joy, henüz bebekken Buenos Aires'e taşındı. ailesi aileyi taşıdı henüz altı yaşındayken, sonunda Londra'ya yerleşti. Çocukluk evine olan aşkı derindi, İspanyolca dışında bir şey konuşmayı reddettiği için İlk iki yıl Arjantin'e geri dönmeyi protesto etmek için İngiltere'de yaşadı. Ve geri tepme görevinin belirttiği gibi, bugüne kadar Buenos Aires'e hala yakın bir sevgi beslediği açık.

Peki doğru tahmin ettin mi? Yorumlarda bize bildirdiğinizden emin olun!

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?

Rolling Stone Shoot'ta Miley Cyrus Instagram İçin Yanıp Sönüyor

Kylie Jenner İlk Instagram Gönderisinde Tamamen Farklı Görünüyor