Bunu öğrenmek bazılarını şaşırtabilir eski Bugün ev sahibi Kathie Lee Gifford yıllar boyunca birkaç ünlü ile rekabete girdi. Gifford, tabloid dedikodulara göre, iddiaya göre mevcut ile savaştı Kelly ve Ryan ile Yaşa yardımcı ev sahibi Kelly Ripa geçtikten sonra Regis Philbin . Şok şakası içeren kan davalarından biri Howard Stern , yaklaşık 30 yıl sürdü. Gifford’un popüler sabah şovundan aniden ayrılmasının nedeninin bununla bir ilgisi olduğuna dair iddialar da var. uzun süredir yardımcı ev sahibi , Hoda Kotb .Regis Philbin’in Ölümünden Sonra Sözde Kelly Ripa ile Kavga Etti

2000 yılında, Kathie Lee Gifford, Regis ve Kathie Lee ile yaşayın . Kısa süre sonra yeni bir ortak ev sahibi için bir yıl süren arayışlar başladı ve sonunda Kelly Ripa Gifford'un yerine seçildi. Philbin bu yazın başlarında vefat ettikten sonra, Star bunu bildirdi Ripa ve Gifford nihayet on yıllık kötü kanı serbest bırakıyorlardı .https://www.instagram.com/p/B1l1nZGnZ0O/

Dergi, Ripa'nın gösteriden ayrıldıktan sonra Philbin'e yönelik muamelesinin ve Ripa'nın Gifford'a olan kızgınlığının TV kişiliklerinin çatlağının arkasında olduğunu iddia eden isimsiz bir 'içeriden' alıntı yaptı. Sözde 'içeriden', 'Kelly gösteriden ayrıldıktan sonra Regis'e sırtını döndü ve Kathie Lee bunun farkında' dedi. Bu arada Ripa, iddiaya göre selefini kıskanıyordu çünkü Ripa 'Kathie Lee'nin Regis ile olan bağıyla asla gerçekten rekabet edemedi ve Kelly hala ona kızıyor.'Ripa, Gifford'a karşı o kadar düşmanca davrandı ki Gifford'u 'setten men etti ve tüm fotoğraflarının kulisleri kaldırmasını sağladı.' Dedikoducu Polis O sırada, magazin dergisinin belirttiği dönemde sadece bir yıl gösteriye çıkacak olan Ripa'nın böyle bir karar verme ihtimalinin düşük olduğunu kaydetti. Gifford'a ne kadar düşkün olduğunu defalarca net bir şekilde ortaya koyan Philbin için özellikle popüler olmazdı.

shaq o neal und seine freundin

Hikayeyi daha da çürüten Ripa'nın yaptığı yorumlar Regis Philbin’in ölüm haberini takiben. Ripa, korkunç habere canlı yayında yanıt verirken, Philbin’in ailesinden sonra aklına gelen ilk kişinin, profesyonel hayatının büyük bir bölümünü neredeyse her gün gündüz deviyle çalışarak geçiren Kathie Lee Gifford olduğunu söyledi.

Brad Pitt und Angelina Jolie neuesten Nachrichten

https://www.instagram.com/p/CDFJWATnXXI/Kelly Ripa ve Regis Philbin Hakkında Daha Fazla Söylenti

Ripa’nın kısa süre önce ayrılan eski yardımcı sunucusuyla olan ilişkisi hakkındaki söylentiler burada bitmedi. Ripa'nın da Philbin’in cenazesine davet edilmediği bildirildi. bir makaleye göre National Enquirer . Doğrulanmamış bir ihbarcı çıkışa, Ripa'nın ölümünden önce Philbin ile 'asla barışmadığı' için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Kelly herkesin bildiği gibi inatçı ve başka hiç kimsenin olmadığı gibi kin tutuyor. Kelly küçümsendiğini hissettiğinde insanların hayatını keser. Şimdi Regis'e ulaşması ve biraz nezaket göstermesi için artık çok geç ”diye devam etti kaynak. Dedikoducu Polis bu uzun hikayeye şüpheyle yaklaştı, bu yüzden bu söylentinin temelini öğrenmek için Ripa ile ortak arkadaşımıza ulaştık. Bunun hiçbir gerçeği olmadığı konusunda bilgilendirildik.

Bunlara ek olarak, Ripa, eski yardımcı sunucusundan sıcak bir şekilde bahsetti Regis Philbin’in hayatını ve çalışmalarını onurlandırmak için özel bir film çekerken. “Sanırım onunla paylaştığım 11 yıldan beri aldığım en büyük çıkarım, kendiniz olmanız gerektiğiydi. Eski pembe dizi oyuncusu, ışık söndüğünde ya da seyirci gittiğinde kamera karşısında bir kişi ve farklı bir kişi olamazsınız ”dedi. Bu Philbin'e kin besleyen bir kadına pek benzemiyor. Bu yüzden Dedikoducu Polis söylentinin tamamen yanlış olduğunu belirledi.

https://www.instagram.com/p/B8RKmzEHjeX/

Kathie Lee Gifford ve Howard Stern’ün Ünlü Davası

Kathie Lee Gifford’un en ünlü kan davası, muhtemelen tarihteki en tek taraflı kan davasıdır. Tartışmalı görüşleri ve hiçbir sınır tanımayan fikirleri benimseyerek şok sporcusu olarak adından söz ettiren Howard Stern, neredeyse 30 yılını sade bir şekilde geçirdi. içini boşaltma Gifford radyo programında. Gifford yıllarca Stern için kolay bir yumruk torbasıydı, ancak kendisi hakkında söylediği incitici şeylerin hiçbirinde onunla asla savaşmadı.

Giffords'un ölen kocası Frank Gifford'un eski bir hostesle ilişkisi olduğu haberi çıktıktan sonra, Stern talk show sunucusuna katıldı. Gifford’un çocukları da Stern için yasak değildi ve pahasına şakalar yapmaktan ve acımasız yorumlar yapmaktan hoşlanıyor gibiydi. Benzer şekilde, giyim hattını çevreleyen ter dükkanı skandalı gibi Gifford'un dahil olduğu herhangi bir iş skandalı, Stern'ün ona karşı kullanabileceği bir araç haline geldi.

Stern bir keresinde şovunda Gifford'dan bahsetmişti, aracılığıyla New York Post , 'Bu sahte saçmalık kalitesine ve satın almadığım Pollyanna tavrına sahip ... Bu kadar sık ​​ayarlamamın tek nedeni, onunla seks yapmak istemem.' Stern, 1999'da karısı Alison'dan ayrıldığını duyurduktan sonra, Gifford radyo sunucusuna bir mektup yazdı. bölünme için başsağlığı diliyor ve gelecekte kendisine iyi dileklerimizi iletiyor.

https://www.instagram.com/p/CAnP8IcnSte/

oliver peck kat von d

Gifford sözcüsü daha sonra mektubun 'Kathie Lee'den Howard'a kişisel bir not' olduğunu ve asla yayında okunması amaçlanmadığını açıklasa da, tam olarak Stern bunu yaptı. Mektubun nesnel olarak nazik mesajına sert yorumlar bile ekledi. 'Bunun barış teklifi olduğunu düşündü, ama kiminle uğraştığını bilmiyor,' dedi Stern, 'Ben bir deliyim,' dedi. Mektubun bazı kısımlarında, “Sevgili Howard, senin ve karının ayrıldığına dair haberi duyduğuma çok üzüldüm. Kendi hayatımda işe yarayan şeyleri tekrar tekrar paylaşmak dışında ne söyleyeceğimi bilmek zor. '

Cevap olarak Stern nottan ve Gifford'dan bahsetti, 'Hadi tatlım, yüksek attan in ve bir kez olsun insan ol. Samimiyetsiz. Bu saçmalık.' Stern, Gifford'a karşı hissettiği düşmanlık konusunda çok açık olmasına rağmen, en azından kan davası bir kez ve sonsuza kadar sona erene kadar, onun hakkında hiçbir zaman halka açık bir şekilde konuşmadı.

Nihayet Kan Davası Sona Erdi

2018'de Taylor Swift’in Katy Perry ile olan kan davasından bahsederken üzerinde Bugün Göster , Kathie Lee Gifford, Jenna Hager Bush'a yakın zamanda kendi başına bir kan davası olduğunu açıkladı. Howard Stern, 30 yıldır benimle bir kan davası yaşadı. Onunla hiç tanışmadım. Şovunu hiç dinlemedim. 30 yıldır benden nefret ediyordu. Kocamdan nefret ediyor, çocuklarımdan nefret ediyordu. Savunduğum her şeyden nefret ediyordum, 'Gifford yayında açıkladı, üzerinden İnsanlar .

https://www.instagram.com/p/B4xeaj7Hgzb/

Bir gün Stern ziyaret ederken Bugün Terfi etmek Amerika'nın yeteneği var Gifford, Stern ile konuşmak için manevi bir baskı hissettiğini söyledi. Radyo sunucusuna yaklaştı ve 'Howard, Howard, ben Kathie Lee. Merhaba deme zamanımın geldiğini düşündüm. Gösterinizde size en iyisini diliyorum. ' Gifford, Stern'in ayrılırken 'şaşkın' göründüğünü hatırladı.

Wer ist Zendaya Dating 2017

Kısa süre sonra, Stern kişisel olarak Gifford'a ulaştı ve ondan onu affetmesini istedi. Gifford, ikisinin uzun bir konuşma yaptığını ve Stern'in söylendiğine göre, “Beni affeder misin Kathie, lütfen? Hayatım üzerinde çok çalışıyorum. Seni incittiğimi biliyorum Çok üzgünüm ve senden beni affetmeni istemem gerekiyor. ' Her zaman yüksek yola sadık kalan Gifford, 'Her şeyden önce Howard, senin adına çok sevindim. Yapmanız gereken işi yapıyorsunuz. Bunu yapmanız sizin için önemlidir. Ve bilmelisin ki seni 30 yıl önce affettim ve o zamandan beri her gün senin için dua ediyorum ve hala yapıyorum. '

İkili o zamandan beri baltayı gömdü. Gifford'un on yıllarca sınırda tacize katlandıktan sonra affetmek için bu kadar çabuk olması şaşırtıcı görünüyor. Bu onun sözde 'kan davaları' hakkındaki diğer söylentileri tamamen gerçekçi görünmüyor, bu da bizi Gifford ile ilişkisini çevreleyen söylentilere getiriyor. onun uzun zamandır Kathie Lee ve Hoda ile bugün ortak sunucu Hoda Kotb .

Bernstein mein 600 Pfund Leben jetzt

https://www.instagram.com/p/CDslLIEn6CC/

Herkes Hoda Kotb İçin Çıkardığını Düşündü

Kathie Lee Gifford olduğunu açıkladığında bırakmak Bugün Göster 11 yıl yayında kaldıktan sonra, bazıları onun ayrılışının nedeni hakkında çılgınca spekülasyon yaptı. Çoğu zaman yanlış National Enquirer Gifford, kendisinin ve Kotb'un o zamandan beri 'birbirlerinin boğazına vurduğunu' iddia eden duyurusunu yapmadan birkaç ay önce bir makale yayınladı Kotb bir terfi aldı -e Bugün çapa, değiştirme güç durumdaki çapa Matt Lauer .

Sözde bir 'tanık' tabloid gazetesine, 'Tartışmalarının sonu gelmedi' dedi, 'Kathie Lee, Hoda'nın Matt Lauer'in eski görevinde güç için bir fırsat gördüğüne inanıyor ve onu terk etti!' O kadar gölgeli bir yayına bırakın. Enquirer böyle saçma bir hikaye uydurmak için. Howard Stern'i otuz yıldır onu zalimce ayırdığı için affedebilen Gifford, bunu geçemedi. onun uzun yıllardır iş arkadaşı bir terfi mi aldı? Onun kişiliğine uymuyor.

Ayrıca Gifford da Kotb'a karşı inanılmaz derecede nazik . Son bölümünde, üzerinden Vanity Fuarı Gifford, gösterinin başarısının nedenlerinden biri olarak Kotb ile olan arkadaşlığını gösterdi. Çünkü eğleniyoruz. Çünkü bir arkadaşlığımız var ve bu gerçek, ”diye açıkladı Gifford. Kotb benzer şekilde Gifford'u tamamladı. Gifford, Kotb'dan saatlerinin ne olduğunu tam olarak belirlemesini istedikten sonra Bugün çok iyi çalışıyor, Kotb anında cevapladı, 'Bunun senin yüzünden olduğunu düşünüyorum.'

https://www.instagram.com/p/B5TlES7ng01/

Açıkça görülüyor ki Kathie Lee Gifford, birisi çaresizce hedeflenen taciz yoluyla onu yapmaya çalışsa bile, kan davasına girecek bir insan değil. Gazetelerin ve bazı ünlü arkadaşlarının en iyi çabalarına rağmen, Gifford sürekli olarak mücadelenin üstüne çıkıyor. Belki de bu, birçok nedenden biridir. Gifford çok fazla başarı ve popülerlik kazandı kariyeri boyunca.