İnsanlar bundan korkuyor mu Margaret Qualley çok mu inceliyor? Bir çıkış, Bir Zamanlar… Hollywood oyuncu o kadar zayıflamıştı ki arkadaşları endişelenmeye başlamıştı. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve konu hakkında kendi düşüncelerimizi aldık.

Margaret Qualley 'İnanılmaz Derecede Kırılgan' Görünüşü Gördü

'Margaret için Korkular' kitabından yeni bir haberin başlığını okudu Temasta . Modele dönüşen aktris, kilitlenme sırasında ne kadar zayıfladığıyla izleyicileri şok etti. Sözde 'görgü tanığı' magazin gazetesine 'İnanılmaz derecede zayıf görünüyordu' dedi.https://www.instagram.com/p/CDPh5EPJHAO/

Bir kaynak, modelin arkadaşlarının ve eski balerin Qualley'in kilosunda sözde bir düşüş olduğunu ve 'endişelendiğini' iddia etti. Tüm başarı açıkça fiziksel bir etkiye neden oluyordu, habercisi devam etmeden önce 'Yıldızı istikrarlı bir şekilde yükseliyor, ancak bununla birlikte gelen baskılar zarar görüyor' diye ısrar etti.

Doğal olarak zayıftır, ancak arkadaşları onun çok zayıfladığından korkmaktadır.

Tabloid, Qualley'in daha önce New York'ta tek başına yaşarken model olarak çalışan bir gençken yeme bozukluğu olduğunu itiraf etti. Kaynak, 'Artık ne yediği konusunda katı değil,' diye ekledi, 'ama kesinlikle ne yediğini izliyor ve formda kalmaktan hoşlanıyor. Arkadaşları sadece dikkatli olması gerektiğini düşünüyor. Hep git, git, yürü. '

Dedikoducu Polis Bunu Daha Önce Gördü

Dürüst olmak gerekirse, magazin dergileri ünlülerin kilosunu tartışırken tamamen rahat oldular. Pek çok utanç verici spekülatif makale var. In Touch'lar gibi yıldızlar hakkında kardeş yayınlar Mila Kunis , Celine Dion , Gwyneth Paltrow ve hatta İngiliz kraliyet ailesi gibi Kate Middleton tehlikeli miktarda kilo kaybetmek.

Elbette bu raporların hiçbiri doğru değildi. Tıpkı bu makale gibi, yanlış bir hikaye ile okuyucuları ayartmaya yönelik utanmaz bir girişimdi. Çıkış ayrıca, bariz bir şekilde gerçek olmayan anlatısını daha da ilerletmek için genç oyuncuyu pervasız bir şekilde sergileyen bir fotoğrafı kasıtlı olarak seçti.

https://www.instagram.com/p/B94uTJqJiLh/

Bu Qualley Hakkındaki İlk Sahte Makaleden Çok Uzak

Bu makaledeki gerçek bir şey, Margaret Qualley'in yıldızının kesinlikle yükselişte olmasıdır. Belki de bu yüzden magazin dergileri saçma hikayeleriyle onu bu kadar çok hedef alıyor. Örneğin, National Enquirer bu yılın başlarında bildirildi Qualley bugüne kadar belirlendi Kaptan Amerika yıldız Chris Evans . Aktrisin Evans'a 'aşık' olduğu ve bir Altın Küre partisinde kendisiyle 'flört ettiği' görüldü, ancak Dedikoducu Polis iddiaların doğru olmaktan uzak olduğunu keşfetti, dostça bir sohbetten başka bir şey değildi.

Yaşam tarzı geçen yıl iddia eden bir makale yayınladı Ariana Grande, Qualley'i Pete Davidson'la çıkması konusunda uyardı . Dedikoducu Polis Duruma yakın olan kaynağımızı kontrol etti ve bize Grande'nin eski sevgilisinin ilişkisine müdahale etmediğine dair güvence verdi. Ünlülerle ilgili dedikodulara gelince, bu magazin dergilerinin gerçek hikayeyi anlatacaklarına güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.