'Arkadaş' Justin Timberlake ve Jessica Biel çiftin karantina kavgalarının bir bölünmeye yol açacağından mı endişeleniyorsunuz? Bir tabloid raporu budur. Dedikoducu Polis Geçmişteki haberlerimize ve farklı bir sonuca varmak için gerçeklere baktık.

En son sayısı National Enquirer Justin Timberlake ve Jessica Biel'in arkadaşlarının, çiftin karantinada daha fazla zaman geçirmeye zorlanması durumunda boşanmanın işlerde olabileceğine inandıkları konusunda ısrar ediyor. Kaynak, 'Jessica ve Justin yine sorunlar yaşıyor,' diyor. Ünlü çiftin, tecrit başladığından bu yana giderek daha kötü kavgalar yaşadığı iddia ediliyor. 'Kilit altında çok uzun zamandır birlikteler ve üzerlerinde ağırlık var,' diye devam ediyor 'içeriden' kasvetli bir şekilde, 'Arkadaşlar birlikte kalamayacaklarından endişeleniyor.'Şimdi kaynaklar, Biel'in hala Timberlake'in neredeyse yirmi yıllık eski kız arkadaşı Britney Spears ile 'şirin çevrimiçi yorumlar alıp sattığını' iddia ettiğini söylüyor. Eşler arasındaki bu sözde kavga, Timberlake'in el ele tutuşarak fotoğraflanmasından aylar sonra geldi. Palmers başrol oyuncusu Alisha Wainwright. Timberlake daha sonra yayınlandı halka açık bir özür karısına ve ailesine, “yargılamanın gecikmesi” nedeniyle ısrar etti, ancak başka hiçbir şeyin olmadığı konusunda ısrar etti.

Göre çok daha saygın kaynaklar , Biel Timberlake'in özrünü kabul etti ve çift olaydan uzaklaşmaya kararlıydı. Ancak bu güvenilmez yayına ve içerisindeki kişilere göre Timberlake, o zamandan beri Biel’in güvenini geri kazanmak için mücadele ediyor. Her iki eşin de 'terapide olduğu' ve Timberlake'in çiftin oğluyla 'evde daha fazla zaman geçirme' sözü vermesine rağmen, aralarındaki atmosfer hala gergin. Şimdi Biel ve Timberlake “çekişiyorlar ve artan kavgalar yaşıyorlar. Her ikisi de iradeli olduğu için kızışıyor. ' Nedenini anlamak zor değil Dedikoducu Polis bu hikaye hakkında çok şüpheci.

Her şeyden önce, defalarca kanıtlandı Justin Timberlake ve Jessica Biel, New Orleans'ta meydana gelen olaya rağmen evliliklerini taahhüt ettiler. Dedikoducu Polis ayrıca önceki raporlamayı da çürüttü. Enquirer hakkında Biel’in sözde kıskançlığı Timberlake’in Britney Spears ile çevrimiçi etkileşimleri hakkında. Biel ve Timberlake karantinadayken tartışıyor olabilir mi? Büyük olasılıkla, çünkü son çalışmalara göre , çiftlerin sadece yaklaşık% 18'i partnerleriyle iletişimden memnun olduklarını bildirdi. Bununla birlikte, hem karantina hem de süregelen koronavirüs salgını nedeniyle endişenin artması, birçok çifti açıkça zorladı, bu nedenle Timberlake ve Biel, eğer 'kavgalar' iddiaları doğruysa, bu açıdan alışılmadık olmaktan uzak. Bu hikaye açıkça çoğunlukla yanlıştır, çünkü maalesef Enquirer'ın önceki hatalı raporlama.

Sonuçta, bu, Justin Timberlake'in planlanan bir haraç bırakacağını bildiren aynı çıkış. Son ikon Prens turu sırasında . Bu kesinlikle yanlıştı, Dedikoducu Polis keşfetti. Bunun gibi magazin dergileri, okuyucu kazanmak için umutsuz bir girişimle saçma sapan şeyler söylemeye devam edecekler.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.