Kasırga romantizminden sonra Ana de Armas ve Ben Affleck Ocak ayında dağıldı. Çift çekimler sırasında tanıştı Derin su ama basın turu için birlikte olmayacak. Bir tabloid, Affleck’in arkadaşlarının, kalp kırıklığı nedeniyle nüksetmesinden endişelendiklerini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Ben’in Dağılımı'

Göre National Enquirer , 'Ezilmiş ve kafası karışmış Ben Affleck harap oldu Ana de Armas'ın onu telefonla nasıl terk ettiği üzerine. ' Zambaklar Bir kaynak, 'korkunç görünüyor ve diğer ayrılıklarından sonra yaptığı gibi nüksedip içmeye başlayacağına dair gerçek korkular var' dedi. Affleck, ayrılıktan bu yana ilk görüşünde 'sıska ve düzensiz görünüyordu', bu da 'zor zamanlar geçirdiğinin' kanıtıdır.İki kez Akademi Ödülü sahibi şimdi 'hiç bu kadar ilgisini çekip çekmediğini merak ediyor.' Affleck bunun ciddi bir ilişki olduğunu düşünüyordu, ancak 'şüpheleri ve güvensizlikleri ona aynı şekilde hissetmediğini söylüyor ve bu acıtıyor.' Affleck’in Matt Damon ve Jennifer Garner da dahil olmak üzere arkadaşları 'uçuruma geri dönmesini önlemek için yanına koşuyor.'

Wofür ist Ynw Melly ins Gefängnis gegangen?

Bu durumda uçurum vagondan düşüyor olacaktı. Garner, 'Ana'nın Ben'i idare etmede iyi bir iş çıkardığını düşünüyor, ancak bölünmeden ve Jen parçaları topladığından beri dağıldı.' Elektrik oyuncu 'Ana'nın çok genç olduğunu ve Ben'in gerçekçi olmadığını düşünüyor.' Makale, 'Jen’in görüşü - ne bekliyorsunuz? o yaşta bir kadınla çık ? '

Gerçekte Neler Oluyor?

Bak, ayrılıklar asla kolay değildir ve Dedikoducu Polis Affleck ve de Armas'ın her ikisinin de mavi hissettiğinden şüphe yok. Ölmek İçin Zaman Yok star kısa süre önce yeni bir saç kesimi yaptı, bu, genellikle ayrılıklarla ilişkilendirdiğimiz bir davranış.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

A N A D E A R M A S (@ana_d_armas) tarafından paylaşılan bir yayın

Blake Shelton und Miranda Lambert trennten sich

VE , çok daha saygın bir kaynak Enquirer , Affleck'in olabildiğince iyi yaptığını söyledi. Bir kaynak çıkışa ' Ben mutlu, sağlıklı ve harika gidiyor Ana'dan ayrıldığından beri ”ve“ arkadaşları ve Jen Garner, onun devam etmesini destekliyorlar. Ben'e yakın olanlar, ilişkinin artık ikisi için de işe yaramadığını düşünüyordu. ' Ayrılık 'karşılıklı bir karardı' ve ikisi hala mesajlaşıyor.

Affleck’in mevcut durumunun gerçekliğinin, Enquirer . Arkadaşları onu destekliyor çünkü ayrılık sırasında arkadaşlarının yaptığı budur, ancak arabadan düşebileceğini düşünmek acımasızlıktır.

Wie viele Baldwin-Brüder gibt es?

Diğer Sahte Affleck Hikayeleri

Bu tabloid Affleck'in İrlanda'da nüks Ekim ayında, ama bu olmadı. İddia etti Damon arkadaşlığı bitiriyordu , ama bu hikayede (ve gerçek hayatta) ikisi hala en iyi arkadaşlar. Dedikoducu Polis ayrıca Affleck'in de Armas'ı çocuklarına tercih etmek Affleck hala çok sadık bir baba olduğu için. Ben Affleck ile ilgili hikayeler söz konusu olduğunda bu güvenilir bir kaynak değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanç mı?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Tüm Bu Kiloları Kaybetmesinin Gerçek Nedeni

Angelina Jolie und James Hafen

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.