Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley Hollywood'un en sade çiftlerinden biri olabilir. İki İngiliz yıldız 2010'da çıkmaya başladı ve 2016'da nişanlandı ve ertesi yıl Jack adında bir oğlunu karşıladılar. İlişkileri istikrarlı olmaktan başka bir şey değildi ve evlilik ehliyetlerini almak için aceleleri olmasa da, ideal ünlü çift gibi görünüyorlar.İlişkileri etkileyici görünüyor

Elbette ideal ünlü çiftler okuyucuların ilgisini çekmiyor. Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley tam olarak en ünlü çift değiller, ancak Statham inkar edilemez şekilde 2000'lerin sonu ve 2010'ların başında önde gelen erkek oyunculardan biriydi ve Huntington-Whiteley pistte baskın bir güç oldu. Huntington-Whiteley, en yüksek ücretli modeller listesinde birkaç kez görünmenin yanı sıra, Mad Max: Öfke Yolu , son on yılın en çok konuşulan filmlerinden biri.İkisi, kendi ilişkilerinin bile dedikoduyla çevrili olduğu kadar büyük yıldızlar. Hayranlar arasındaki boş konuşma genellikle biraz zararsız olsa da, Statham ve Huntington-Whiteley'in belirli bir şey hakkında birkaç söylenti var: yaklaşan bölünmeleri.

'Bölünme' aylardır geliyor

Tipik olarak, bu fısıltılar tabloid hikayelerden ve 'bir arkadaşın arkadaşı' tarzı söylentilerden gelir. Çiftin bir şekilde uzun süreli bağlılığı, bu iddialardan birkaçı için ilham kaynağı olmuştur, ancak çoğu zaman, magazin dergileri basitçe ilişkinin parçalandığını iddia etmektedir. Örneğin, bir rapor alın Yaşam tarzı bahsedilen İkisi sonsuza dek bölünmenin zirvesindeydi haftalarca 'ayrı hayatlar' yaşadıktan sonra. İsimsiz bir kaynak, 'Jack’in iyiliği için çalışmasını istiyorlar,' dedi. 'Ama gerçek şu ki, ebeveynleri nadiren bir arada.'Bir hikaye de vardı Temasta Rosie Huntington-Whiteley'in şu süreçte olduğunu iddia etti: ilişkinin sözde kabuğunu terk etmek . Adsız başka bir kaynak dergiye 'Kendi işlerini yapıyorlar ve neredeyse hiç aynı evde değiller' dedi. Şu anda aralarında gerçek bir ilişki yok. İşin garibi, bu sefer ağırlıklı olarak Huntington-Whiteley'in nişanlısının tüm zaman boyunca konuşma girişimlerini görmezden geldiği varsayılan bir akşam yemeği tarihine dayanıyordu.

Jason Statham’ın çılgın 'parti' yöntemleri

Çift hakkında en yaygın söylentilerden biri, Statham'ın büyük bir isim olarak film yıldızı olarak partneri dehşet verici bir şekilde parti yapmayı sevdiği fikridir. Birden fazla hikayede ortaya çıkıyor ve aktörün Vegas'taki evini satmak zorunda kaldı nişanlısını memnun etmek için. Görünüşe göre, anonim bir kaynak, 'mükemmel bir ortak olmak için daha fazla çaba göstermeye çalıştığını' söyledi.

Bunlara ek olarak, TAMAM MI! Rosie Huntington-Whiteley hakkında bir makale yayınladı kocasını Malibu mülkünü satmaya zorlamak çünkü arkadaşlarını ve partilerini sevmiyordu. İsimsiz bir ihbarcı dergiye, “Jason'ın onu asla aldatmayacağını ya da onun gibi bir şeyi bilmesine rağmen, ne zaman bir parti verirse, o ve arkadaşları orayı alt üst eder” dedi. Milyonlarca doları ve birden çok mülkü olan iki kişinin neden bir temizlik hizmeti getiremeyeceğini asla tam olarak belirtmez, ama asıl mesele budur.Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley hakkındaki gerçek

Bu iddiaların çoğu artık aylar ve haftalardır. Hiçbir boşanma belgesi sunulmadı ve bir parti sorunuyla ilgili hiçbir meşru rapor ortaya çıkmadı. Jason Statham gerçekten de bazı gayrimenkulleri satmış olsa da, bunun karısını doyurmak ya da partiye son vermek olduğuna inanmak için hiçbir neden yok. Bu nedenle, Statham'ın çılgın bir parti çocuğu olması fikri tamamen, tipik olarak oldukça erkeksi roller oynayan başarılı bir oyuncu olduğu gerçeğine dayanıyor. Kesinlikle gerçek kişiye değil, sadece kurgusal karakterlerine dayanmaktadır.

Bu saçma söylentilere ilişkin ilk araştırmamızda bildirdiğimiz gibi, Huntington-Whiteley ve Statham satışlarından milyonlar kazandılar. Bu, Statham'ın bir tür parti hayvanı olduğu ya da arkadaşlarının fazla dağınık olduğu şeklindeki kafa karıştırıcı fikirden çok daha mantıklı geliyor.

İkili, sosyal medyada sürekli olarak sevgi dolu yorumlar ve tatlı paylaşımlarda bulundular ve kişisel yaşamları konusunda bir şekilde özel oldukları gerçeğine rağmen, birbirlerini gerçekten sevdikleri açık. Heck, tek gereken bir bakış Huntington-Whiteley’in Instagram hikayelerinden bazıları bir aileye ne kadar sıkı sıkıya bağlı olduklarını görmek için.

Huntington-Whiteley, yıllarca bir röportaj yaptıktan sonra neden evlenmediğini de ele aldı. Ekstra . 'Sanırım zamanı gelecek,' o çıkışa söyledi . Uzun zamandır işimize o kadar odaklandık ve Jack geldi. Kesinlikle bunun hakkında konuşuyoruz, o zamanı dört gözle bekliyoruz, bizim için de büyük bir öncelik değil, çok mutluyuz. '

'Bebek biraz büyüdüğünde ve düğüne katılabildiğinde bunu yapmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum,' diye bitirdi.

Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley ile gerçekte neler oluyor

Huntington-Whiteley, sitesi Rose Inc. ile Mart ayında yaptığı bir röportajda, kendisi ve nişanlısının durumu hakkında bilgi verdi. Şimdi 2 yaşında olan oğulları ile birlikte aile birlikte karantina altına alıyor ve iyi geçiniyor. Jason ve oğlumuz Jack ile Los Angeles'ta evdeyim. Evden çalışıyorum ve birçok insanın uzaktan çalışamadığını veya işini kaybettiğini fark ettiğim için bunu yapabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. ' o açıkladı .

“Çalışmadığım zamanlarda, zamanımı 2 yaşındaki bir çocuğu kapalı mekanda nasıl eğlendireceğimi bulmaya harcıyorum ki bu gerçek bir meydan okuma, söylemeliyim. Ayrıca çok daha fazla yemek yapıyorum, bu onu yemek zorunda olanlar için iyi bir şey olabilir veya olmayabilir! Ayrıca kilerimi yeniden düzenlemek ve aile fotoğraflarını koridorumuza asmak gibi bir yapılacaklar listem var. '

Huntington-Whiteley son zamanlarda sitesi ve çeşitli röportajlarıyla meşgul oldu. Cazibe partnerinin çektiği fotoğrafları içeriyordu.

https://www.instagram.com/p/CAL-84pnkcv/

Bu arada Jason Statham, oğluyla birlikte bisiklete binerken ve her an eğlenceli bir baba gibi görünüyordu. Bir Instagram Soru-Cevap sırasında nişanlısı, daha fazla çocuk sahibi olmayı çok seveceklerini söyledi, ancak şimdilik pandemiyi atlatmaya ve çocuklarını tuvalet eğitimine odaklanmış gibi görünüyor. Sonunda hamilelik söylentilerinin ortaya çıkmasına şaşırmayacağız, ancak ikisi de bu konuda bir şey söyleyene kadar bunlara güvenmeyeceğiz.

Rock of Love Gewinner der ersten Staffel

Çift hakkında daha çok söylenti olacak

Birlikte mutlu olsalar da, ünlü bir çift olmanın olumsuz yanına hala maruz kalıyorlar. Yıldızlılıkları, en yaygın tabloid taktiği olabilecek şeye, gerçeği görmezden gelmelerine neden oldu. İlişkileri şu anda tartışılmaz derecede sağlam ve aksini gösteren tek bir meşru kanıt parçası bile yok. Bu söylentilerin yayınlanmaya ve tekrarlanmaya devam etmesi talihsiz bir durumdur, ancak en azından gerçeği bulmak isteyenler için gerçeği bulmak kolaydır.

Dedikoducu Polis daha fazla ünlü söylentisini araştırmaya devam edecek, özellikle de böylesine sağlam bir çifte meydan okuyacak kadar cesurlarsa.