Bir magazin gazetesinin hak iddia etmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. Heidi Klum beşinci çocuğunu bekliyordu. Bu söylentiyi asla resmen çürütmediğimiz için, Dedikoducu Polis geç olması hiç olmamasından daha iyi olduğunu düşünür.

Bebek No.5 Klum İçin Yolda

Mart 2019'da, National Enquirer Klum'un beşinci bir çocuğa hamile olduğunu bildirdi. Klum'un kollarını göğsünden geçirdiği bir fotoğrafla, tabloid şöyle dedi: Proje Pisti ev sahibi ilk çocuğunu Tom Kaulitz ile bekliyordu. İsimsiz bir kaynak, magazin gazetesine 'Heidi, Tom için deli oluyor ve çok geç olmadan bir çocuk daha istiyor' dedi.Wie oft wurde Steve Harvey geschieden?

Kaulitz Hakkında Gerçekten Deliydi

Klum ve Kaulitz, bu makaleden yaklaşık bir ay önce Şubat 2019'da özel olarak evlendi. Bu tabloid'in gerçekten sahip olduğu içgörü eksikliğini göstermek için, Kaulitz'e Klum'un 'nişanlısı çocuk oyuncağı' olarak bahsetti, aslında o zaten kocasıydı. Çift, yakın zamanda birinci yıl dönümlerini birlikte kutladı.

https://www.instagram.com/p/CDbp64Yp0PA/?utm_source=ig_web_copy_link

Beşinci Bebek Doğmadı

Kanıtın tamamı anonim kaynaklardan gelen bir makale ve çapraz kolların fotoğrafı olduğunda, hemen şüpheci olunmalıdır. Dedikoducu Polis bu hikayenin sahte olduğunu biliyor çünkü Klum'un beşinci çocuğu olmadı. Hamilelik söylentileri Bu hikayeleri ifşa etmeye devam ederken, onu hala takip edin. Gerçekten de Mart ayında bekliyor olsaydı, şimdiye kadar kesinlikle çocuk sahibi olacaktı.

Bu, bir zamanlar Klum ve Mel B'nin gizlice bir çift , hangi Dedikoducu Polis sonuç tamamen tuhaftı. Bu tabloid, Klum'un evlendiğini bilmiyordu ve yanlışlıkla hamile olduğunu iddia etmeye devam etti. Açıkçası, Klum açısından kesinlikle hiçbir şey bilmiyor.

Bebekler Dergi Satıyor

Hamilelik ve aldatma söylentileri, magazin işini ayakta tutuyor. Bu nedenle şaşırtıcı olmamalıdır. National Enquirer tarafından yakalandı Dedikoducu Polis hatalı bebek söylentileri için sayısız kez. Bu Klum makalesi, uzun bir temelsiz bebek hikayeleri dizisinden sadece bir tanesidir.

Allison Stokke, wo ist sie jetzt?

Nicole Kidman ve Keith Urban'ın bir çocuk evlat edinmek ama bu asla olmadı. Miranda Lambert iddiaya göre evliliğini kurtarmak için bir bebek sahibi olmak ama o bebek hiç gelmedi ve evliliğin hiçbir zaman başı dertte olmadı. Görünüşe göre Heather Locklear bir bebek evlat edinmek bir nişan kutlamak için, ama bu tamamen yanlıştı. Gwen Stefani bir zamanlar ' kilo almak 'Yeni bir hamileliğe hazırlanmak için' ama bu da benzer şekilde uydurulmuştu.

Hamilelik söylentilerinin çoğu, onları bekleyerek çürütülebilir. Klum beşinci bir çocuk doğurmadı ve başka bir çocuk sahibi olmakla hiç ilgilenmiyor gibi görünüyor. Yeni evliliğinin tadını çıkarıyor ve çalışmalarına devam ediyor. Amerika'nın yeteneği var .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.