FKA Dalları nişan yüzüğü olmadan dışarı çıkmak Robert Pattinson Spekülatif bir rapora rağmen alarm nedeni DEĞİLDİR. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Pattinson Cannes Film Festivali'ndeydi yeni filminin dünya galası için Perşembe günü, İyi zaman . Gündüz meslektaşları ile geleneksel fotoğraf görüşmesi ve basın toplantısına katıldı. Ve geceleri, büyük gösteriden önce kırmızı halıda yürümek için bir smokin giydi.Wo ist Gänseblümchen vom Felsen der Liebe

FKA Twigs, Pattinson'a etkinlikte eşlik etti, ancak nişanını giymediği için, HollywoodLife şimdi 'Cennette sorun mu var?' Webloid, halkasız Dalların fotoğraflarını dramatik bir şekilde 'şok edici' olarak adlandırıyor ve prömiyere onsuz giderek 'büyük bir sıçrama' yarattığını iddia ediyor.

Site, 'FKA’nın yüzüğünü evde bırakma yönündeki cesur hareketi epey heyecan uyandırdı,' diyor ve ek olarak 'hayranlar çiftin kayaların üzerinde olup olmadığını sorguladı. Ancak bu spekülasyonu isteyerek körükledikten sonra, HollywoodLies bu olasılıktan geri adım atmaya başlar ve bunun yerine şarkıcı-dansçının, yola çıkmadan önce yüzüğü takmayı “kazara unuttuğunu” teorize eder.

Çıkış devam ediyor, 'FKA’nın çıplak yüzük parmağı bir hata olmalıydı. Demek istediğimiz, onlara sadece bakın - Rob'un yüzünde hoş bir gülümseme vardı ve FKA çok renkli bir cüppe içinde bir vizyondu. Bölünmüş spekülasyonlara neden olmak için her yerde Cannes'da bir randevu gecesi için dışarı çıkacaklarını sanmıyoruz. Bu yüzden, ayrılık söylentileri için BS'yi arıyoruz! '

Öyleyse neden hikayenizi “cennette sorun” olasılığı etrafında inşa ettiniz? Hatta yayın, yazısının sonunda tekrar parmak arası terliklerle okurlara soruyor, 'FKA’nın halkasız parmağının kötü bir işaret olduğunu düşünüyor musunuz?' Hayır, HollywoodLies'in gerçek habercilik yapmak yerine spekülasyonlarla çıldırmaya başlaması kötü bir işarettir.

Dedikoducu Polis Ancak araştırıldı ve bize Pattison ve Twigs’in durumunun 'değişmediği' söylendi. Son zamanlarda oldukça birlikte görüldüler ve ilişkileri hala yolunda olmasaydı Cannes galası kadar önemli bir şeye katılamazdı. Gerçeği söylemek gerekirse, Twigs daha önce yüzük olmadan gitti ve bunu tekrar yapabilir. Ayrıcalığı olduğu gibi her zaman takmıyor. Dava kapandı.

Hat Kevin Costner Baseball gespielt?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.