FKA Dallar söylemedi Robert Pattinson 'aramayı durdurmak' Kristen Stewart , bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu temelsiz hikayeyi düzeltebilir ve neden uydurulduğunu açıklayabilir.

Yaşam tarzı 'FKA Rob'a: Kristen'ı Aramayı Bırakın!' Makale Pattinson'ın 'köpek evinde' olduğunu çünkü Stewart'a 'bazı kariyer tavsiyeleri için' ulaştığını iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', filmi için 'buzz' dan sonra İyi zaman Cannes Film Festivali'nde Pattinson, “Son zamanlarda oynadığı filmlerin çoğu pek ilgi görmediği için Kristen'a bu ivmeyi nasıl sürdürebileceğini sormak için aradı.”Twigs, telefon görüşmesini öğrendiğinde 'balistik' davranmakla suçlanıyor, hatta magazin gazetesi 'Rob'un K-Stew ile tekrar bir araya gelmek isteyebileceğinden endişelendiği' için 'çıldırdığını' iddia ediyor. Sözde muhbiri “Rob'a Kristen'la teması kesmesini söyledi. FKA çok kıskanç ama eski sevgilisiyle takılmak Rob’un aklındaki son şey. '

Angelina Jolie und James Hafen

Bunlardan herhangi biri kulağa tanıdık geliyorsa, çünkü dedikodu dergisinin kardeş çıkışı, Temasta , aynı zamanda mevcut baskısında şu konularla ilgili bir hikaye de içeriyor: Pattinson, Stewart'tan kariyer tavsiyesi istiyor Twigs'i dehşete düşürüyor. İddiaların yanlış olması dışında kayda değer olan şey, iki hikayenin ifade edilmesinin aslında iddiaların uydurulduğunu göstermesidir. Örneğin Temasta 'içeriden' biri, Rob'a Kristen'la tüm iletişimi kesmesini söyledi.

Kate Hudson schwanger Brad Pitt

Ama içinde Yaşam tarzı 'kaynak' diyor, 'Rob'a Kristen'la bağlantısını kesmesini söyledi.' Başka bir örnek olarak, bir parça şöyle diyor: “Kristen'la takılmak Rob’un aklındaki son şeydir. Ama FKA çok kıskanıyor, ”derken diğeri,' FKA çok kıskanç ama eski sevgilisiyle takılmak Rob'un aklındaki son şey. ' Okurların, yayınların bir 'kaynak' ve bir 'içeriden' bu kadar benzer şekilde konuşan bir 'bulduğuna' inanması mı gerekiyor? Yoksa tüketicilerin aynı kişinin aynı şeyleri iki kez söylediğine inanması, ancak ifadeleri çok az değiştirmesi mi gerekiyor?

Dedikoducu Polis o kadar saf değil. Gerçek şu ki, magazin dergileri tartışmaları uydurmak için birlikte komplo kurdular ve insanları kandırmak için kasıtlı olarak biraz farklı makaleler yazdılar. Gibi Dedikoducu Polis günler önce belirtildiği gibi, iddialar tamamen yanlış ve sırf iki kez basıldıkları için artık meşru değiller. Üç yıldızın hayranları, bunun gibi tabloid numaralarından daha iyisini hak ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.