Jennifer aniston on yıldan fazla bir süredir magazin dergisi hedefi olmuştur. Ancak geçen hafta, kendisinden ayrıldığı için hem gazetelerde hem de web sitelerinde onunla ilgili sahte haberler çığ gibi yükseldi. Justin Theroux . Aşağıdaki son beş örneğe göz atın, tümü tarafından doğrulandı: Dedikoducu Polis .

1. Aniston ve Theroux'un ilişkileri zayıfladıkça belli ki sorunlar yaşarken, Biz Haftalık yaşadıkları dertlerin onu Los Angeles malikanesindeki bir konuk evinde kalmasına yol açtığını iddia etti. Görünüşe göre yanlış bilgilendirilmiş bir kaynak, dedikodu dergisine 'zamanının çoğunu orada geçireceğini' ve 'evliliklerinin son aylarında konuk evinde uyuyacağını' söyledi. Hatta orada, Aniston'la birlikte 'ana evde' olduğundan 'daha rahat' hissettiği iddia edildi. Fakat Dedikoducu Polis arsada gerçek bir konuk evi olmadığı öğrenildi.2. 'Yeniden evleniyoruz', bu haftanın kapağında sahte bir alıntı okuyun KB Aniston ve eski kocası Brad Pitt'in Theroux'dan ayrılmasının ardından yeniden evlenmeyi planladıklarını iddia etti. Ne Aniston ne de Pitt aslında böyle bir açıklama yapmadı, ancak çıkış 'romantik bir şekilde yeniden birleştiklerini' ve 'koridorda başka bir yürüyüşe hazırlandıklarını' iddia etti. Meksika'da düğümü bağlayacakları tahmin edildi ve ayrıca birlikte 'yeni bir ev satın aldıkları' iddia edildi. Dedikoducu Polis bu iddiaların tamamen uydurma olduğuna emin oldu. Eski eşler yıllar içinde ara sıra iletişim halindeyken, aslında uzun süredir birbirlerini görmediler.

3. Temasta okuyucuların bu hafta Aniston ve Pitt'in 'gizli yatılılar' yaşadıklarına inanmasını istedi. Sözde bir 'aile dostu', 'Brad ve Jen birlikte giderek daha fazla zaman geçiriyorlar' dedi. Yayına göre, bu, Los Angeles otellerinde bir gecede radarın altında kalmak anlamına geliyordu. Sözde kaynak, 'Kesinlikle tekrar ciddileşiyor' diye ısrar etti. Ama bunların hepsi cidden yanlıştı Dedikoducu Polis onaylanmış. Aslında, tabloid'in yayınladığı diğer Aniston-Pitt kapak hikayeleri gibi uydurma gibi görünüyordu.

Dört. Biz Haftalık Kapağında, Aniston'ın sakladığı iddia edilen ve Theroux'un bulduğu 'Brad'den samimi aşk notlarına' odaklandı. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin dergiye 'iki yıl önce' Theroux'un Pitt'ten 'eski Post-it'lere' rastladığını ve bunun Aniston ile bir anlaşmazlığa yol açtığını söylediği iddia edildi. Yine de, Theroux'un mesajları nerede keşfettiğini iddia ettiği ya da sözde 2016 olayının kendisiyle ne ilgisi olduğu ve Aniston'ın 2018'de ayrıldığı söylenmemişti. Dedikoducu Polis 'Post-It notları' olmadığı için iddialar 'uydurma' idi.

5. HollywoodLife Pitt, Angelina Jolie ve son olarak Selena Gomez'in tepkilerini üreterek Aniston'ın bölünmesinden yararlanmaya çalışıyor. Site, şarkıcının Theroux'dan ayrılması nedeniyle 'kesinlikle kalbi kırıldığını' bildiğini iddia etti, çünkü kendisi ve Aniston onun romantik 'ilham kaynağı' idi. Ancak bloga, Gomez'in ayrılmalarının, Justin Bieber'la mutlu sonunu yaşayabileceğini düşünmesini engellemesine izin vermeyeceğini iddia etti. Elbette, Gomez'in başka bir ünlü çiftin ölümünün kendi aşk hayatını etkilemesine izin vermeyi düşüneceği fikri gülünçtü. Ve tıpkı Pitt ve Jolie ile yasal olarak bağlantılı olanların web sitesine girmemesi gibi, Gomez'e yakın hiç kimse de Aniston hakkında fikir beyanında bulunmadı. Dedikoducu Polis onaylanmış.

Dedikodu medyası şu anda, giderek daha fazla Aniston açısı bulmaya takıntılı görünüyor. Ancak yukarıdakiler gibi bu masalların büyük çoğunluğu incelemeye dayanmıyor. Bu yüzden Dedikoducu Polis Sahte haberlerin yaşandığı bu çağda neyin gerçek neyin doğru olmadığı söylentileri okuyuculara bilgi vermeye ve gerçeği kontrol etmeye kararlıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.