Üyeleri miydi Beşinci Uyum “Jimmy Kimmel Live” da göründükleri sırada kuliste zorlanıyorlar mı? Kız grubunun perde arkasında 'dağıldığını' iddia eden bu haftanın yeni gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis hikayeyi inceledi ve tamamen yanlış olduğunu öğrendik.

Göre Star , Fifth Harmony üyeleri Lauren Jauregui , Dinah jane , Ally Brooke ve Normani Kordei kendilerini bir arada tutmakta zorlanıyorlar. Sözde 'kaynak' dergiye, geçen ay ABC talk-show'unda göründükleri sırada, 'Stresli ve hızlıydılar. Davranışları birleşik bir grubun davranışı değildi. 'Prizin şüpheli kaynağı, kızlar daha sonra Jay Z’nin Tidal x Brooklyn hayır konserinde performans sergilediğinde durumun daha da kötüye gittiğini söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi '[O] amatör saatti' diyor. “Biri cidden geç kalıyordu, bir diğeri kostümünün üzerine çarpıyordu. Yetişkin bir kadın değil, bir grup gencin hazırlanmaya başladığını hissettim. '

Ancak, magazin dergisinin yeterince araştırılmamış hikayesinde büyük bir sorun var. Fifth Harmony, 'Jimmy Kimmel Live' da asla sahne arkasında olmadı. Bunun yerine, grubun Tidal x Brooklyn performansı gece geç saatteki şovda eş zamanlı olarak yayınlandı. Güvenilmez yayın organı, yanlışlıkla kızların iki ayrı olayda performans sergilediğine inanıyor, ancak konser setleri basitçe ABC şovunda yayınlandı. Bu, magazin masalının nasıl tamamen uydurma olduğunu şeffaf bir şekilde ortaya koyan büyük bir hata.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis gruba dahil olan (ancak basına konuşma yetkisi olmayan) bir kaynak tarafından derginin raporunun 'tamamen temelsiz ve yanlış bilgilendirilmiş' olduğu konusunda münhasıran temin edilmiştir. Ayrıca bize, 'Tidal'a erken geldiler ve şantiyede büyülediler. Kimse geç kalmadı ve kostümleri haftalarca hazırlandı ve tamamlandı. '

Unutulmamalıdır ki, bu talk show'un sahte bir rapor için katalizör olarak kullanıldığı ilk sefer değildir. Dedikoducu Polis önceden yakalanmış Star Kardeş satış noktası RadarOnline, hakkında bir hikaye uydurduğu için Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 'Jimmy Kimmel Live' da yeniden bir araya geliyor. İddianın doğruluğu yoktu ve bu sonuncusu da aynı derecede temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.