Geçen yıl bir tabloid iddia edildi William H. Macy boşanıyordu Felicity Huffman üniversite itirafında onun suçlu iddiasını takiben hile skandalı. Bu olmadı. Dedikoducu Polis o sırada yanlış hikayeyi çürüttü. Şimdi, 365 gün sonra, prizin ne kadar yanlış olduğu açıkça görülüyor.

20 Nisan 2019'da National Enquirer iddia edilen Macy, Huffman ile olan evliliğini 'terk etmeye' hazırdı üniversite skandalı ortasında. Umutsuz Ev Kadınları star, aleyhine yapılan dolandırıcılık suçlamalarını kabul etti ve kızının SAT puanlarının değiştirilmesi için 15.000 dolar ödediğini itiraf etti. Çıkış, bu Macy'nin karısından 'aşağılanmış' ve 'bıkmış' olduğunu ileri sürdü. Sözde içeriden biri yayına 'Bill, Felicity'nin kızları Sophia'yı üniversiteye götürmek için gittiği manyak uzunluklara asla katılmadı' dedi.Sözde içeriden biri, 'Felicity hapse giriyorsa, Bill dışarı çıktığında muhtemelen yanında olmayacak,' diye ekledi. Tabloid’in anlatısı tamamen yanlıştı. Macy asla karısından boşanmak istemedi. Makale bir yıl önce yayınlandı ve çift, skandala rağmen evli kaldı. Ek olarak, daha güvenilir bir priz, İnsanlar , olay sırasında 23 yaşındaki eşlerin birleştiğini belirtti . Macy ve Huffman, bu sahte hikaye ortaya çıkmadan bir ay önce Los Angeles'a adliyeye geldiklerinde el ele tutuşurken bile görülmüşlerdi.

Ayrıca, Dedikoducu Polis Hikayenin gerçeklerden daha fazla olamayacağına dair bize güvence veren bir Macy temsilcisiyle konuştu. Güvenilmez magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Ne yazık ki, skandalın sonuçlarını takiben çiftin evliliğiyle ilgili benzer hikayeleri çürüttük. Mart 2019'da, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Enquirer Kardeş yayını, Yaşam tarzı , haksız yere iddia ettiği için Huffman ve Macy olay nedeniyle boşanıyorlardı. . Güvenilmez çıkış, çiftin evliliğinin 'kayaların üzerinde' olduğunu söyledi ve Huffman, kocasının onu aldattığını iddia etti.

Bütün hikaye sahteydi. Dedikoducu Polis yayının iddialarını araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını gördü. Ayrıca, çiftin tükürmediğini doğrulayan Hoffman ve Macy için ortak bir temsilciyle konuştuk. İki ay sonra, TAMAM MI! iddia edildi Macy, Huffman ile evliliğini kurtarmak için kariyerini askıya alıyordu. . Sözde içeriden biri çıkış noktasına söyledi, eşlerin evliliği 'parçalanıyor' ve Macy bunu düzeltmeye 'kararlı'. Tüm anlatı uydurma. Macy hala Showtime dizisinde oynuyordu. Utanmaz , o zaman. Dedikoducu Polis çıkan yanlış hikayeyi çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.