Vardır Felicity Huffman alay ediyor Lori Loughlin onun tavsiyesini dinlemediği ve kolej kabul hile skandalı rolüyle ilgili bir savunma anlaşmasını kabul ettiği için? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yapılan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

'Lori'ye Özgür Sevinç: Ya Shoulda Beni Dinledi!' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Huffman, kızının SAT puanlarının yükseltilmesi için 15.000 dolar ödemekten suçlu olduğunu iddia ettiği için 14 günlük hapis cezasının 11 gününü çektikten sonra geçen hafta hapishaneden serbest bırakıldı. Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli, kızlarının Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmesi için 500.000 dolar ödediği iddiasıyla daha ciddi suçlamalarla karşı karşıya, ancak her ikisi de suçsuz olduklarını iddia ettiler ve suçlu bulundukları takdirde 40 yıl hapis cezasına çarptırılacaklar.Sözde bir kaynak çıkışa 'Felicity suçunu kabul ettiği ve bilek tokatladığı için övündüğü için kendisiyle dolu' dedi. Dergi şunu söylemeye devam ediyor: Umutsuz Ev Kadınları yıldız arkadaşlarına, Mayıs ayında skandal haberi çıktığında Loughlin'i bir savunma anlaşması yapması için uyardığını söylüyor ve 'alaycı bir şekilde' Loughlin tavsiyesini dinlerse 'şimdi de özgür olacağını' söylüyor.

'Lori taşlaşmış durumda Felicity’nin kolay yolculuğu onun durumunu daha da kötüleştirecek' diye ekliyor içeriden biri olduğu iddia ediliyor. 'Ve Felicity’nin' Kurşundan kaçtım 'tavrı ona kendini daha iyi hissettirmedi. Felicity, herhangi biri Lori'nin vahim durumunu gündeme getirdiğinde büyük bir 'ben sana söylemiştim' tavrı sunuyor. Sadece Lori'nin tavsiyesini başından beri dinlemesi gerektiğini söylüyor. '

Oradan, şüpheli ihbarcı, Loughlin'in 'mahkemeye çıkmadan önce şimdi çıkmak istediğini' ve kocasından ayrı olarak kendi avukatını bulmayı düşündüğünü söylüyor, böylece kendisi aleyhinde ifade verebiliyor ve kendi cezasını hafifletebiliyor. Hikayenin Huffman yönüne geçmeden önce, Dedikoducu Polis bu fikrin tamamen yanlış olduğuna dikkat etmelisiniz. Geçen ay, Loughlin ve Giannulli kendilerine yöneltilen dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarına ek olarak ek rüşvet suçlamalarıyla vuruldu. Cuma günü ikisi de Loughlin ve kocası yeni suçlamayı kabul etmedi. . Oldukça açık Dolu ev star hala masumiyetini sürdürüyor ve kocasına da sırt çevirmeye niyeti yok.

Huffman'a gelince, Dedikoducu Polis aktrise yakın bir kaynakla görüştü ve magazin haberini saçma olarak görmezden geldi. Oyuncu asla tavsiyede bulunmaya çalışmadı Dolu ev yasal davasının nasıl ele alınacağı konusunda yıldız. Ayrıca kayda değer, İnsanlar dergi geçtiğimiz günlerde bunu bildirdi Loughlin, hapse girmeden önce Huffman'a ulaştı. bu ay ve 'hapishaneden sonra Felicity'nin neye benzediğini ve tavsiyelerinin ne olacağını öğrenmek için bilgi almayı' umuyor. Loughlin, Huffman'a danışmak isteyen biri gibi görünüyor, ancak o bunu olaydan sonra yapıyor ve ikisi, Mayıs ayında yapılan savunma anlaşmalarını hiç tartışmadı.

The Enquirer hile skandalı üniversite kabullerinden kurgu yaratma alışkanlığı var. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Loughlin hapishane deneyimini bir kitaba ve bir filme dönüştürüyordu böylece milyonlar kazanabilirdi. Bu yılın başlarında, yayına hak iddia etmek için çağrıda bulunduk. Huffman’ın kocası William H. Macy, ondan boşanıyordu. suçunu kabul etmek için. Her iki aktrisin de yer aldığı bu son makale eşit derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.