2020'de bir tabloid, Macaulay Culkin'in nüksetmenin eşiğinde olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis öyküye ve aktörün sağlığının bugün nerede durduğuna bir göz atıyor.365 gün önce National Enquirer Macaulay Culkin'in cesurca yakında nükseteceğine dair korkular uyandırıyor . 'AKILLI KULKIN İÇİN YENİ KORKULAR!' Başlığını yayınlıyor. tabloid, Culkin'in “uzun süredir eroin ve alkolle olan savaşını reddederek kaşlarını kaldırdı” iddiasında bulundu.Dergi, bu argümanı doğrulamak için Culkin’den alıntılar kullandı. ile röportaj Esquire nerede Evde yalnız star geçmişteki uyuşturucu sorunları hakkında konuştu. Uyuşturucu bağımlılığı ile ilgili geçmişi sorulduğunda, oyuncu şaka yollu bir 'uyuşturucu sorunu' olmadığını söyledi - gazete, Culkin'in ayıklığını sertçe kabul etmediğinin bir işareti olduğunda ısrar etti.

Oradan, yayın, aktöre asla müdahale etmediğini not etmemiz gereken 'tanınmış' bir bağımlılık uzmanına danıştı. Doktor şunları söylemişti: “Şüphesiz, nüksetme ihtimali var. Bağımlılığınızla başa çıkabileceğinizi düşündüğünüzde başınız belada demektir. Bağımlılar duygusal sakatlardır ve gerçekten yaptığı şey yardım için çığlık atmaktır !! 'Dedikoducu Polis Ancak, sahte parça çıktığında reddetti. O sırada, Macaulay Culkin'in bir temsilcisi, aktörün nüks etme tehlikesi içinde olduğu suçlamasını reddetti. Ayrıca, oyuncu geçmişteki uyuşturucu sorunları hakkında şaka yaptı, bu onun ayıklığını ciddiye almadığına dair bir uyarı işareti değil. Aynı röportajda oyuncu, artık 'o şeylere dokunmadığını' da ortaya koydu.

'Bazı aydınlatıcı deneyimlerim oldu - ama aynı zamanda [açıklayıcı] aptalca, biliyor musun? Yani ara sıra kas gevşetici dışında, hayır, eğlence amaçlı uyuşturucu kullanmıyorum. Hala balık gibi içiyorum. İçiyorum ve sigara içiyorum. Ama hiçbir şeye dokunmuyorum. Onları seviyorum. Eski arkadaşlar gibiler. Ama bazen arkadaşlarınızı büyütürsünüz, ”dedi aktör - bu Culkin'in geçmişinin çok farkında olduğunu gösterir. Ve hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve aktörün bir aksilik yaşadığına dair herhangi bir haber gelmedi.

Bu aynı zamanda Macaulay Culkin hakkındaki ilk yanlış anlatı değildi. Dedikoducu Polis düzeltti. 2017'de, Culkin'in 'şeytani' Hollywood yöneticilerinin veya seçkinlerin çocuk oyuncuları ritüel olarak öldürmek . 2019'da bir makaleyi düzelttik Yaşam tarzı Kieran Culkin'in daha fazla hamle rolü almak için kardeşine yardım etmesi için yalvardığı iddia edildi. Bu da doğru değildi, Kieran kendi başına gayet iyi gidiyor. Halefiyet .