Dedikoducu Polis doğruluklarını kontrol ettikten sonra bu hafta birkaç yanlış tabloid haberi yayınladı, ancak HollywoodLife bunun yerine bu sahte makalelerin çoğunu çevrimiçi olarak yayın. Jennifer aniston , Angelina Jolie ve Gwen Stefani bu sahte hikayelerin konuları arasındaydı. Prizin raporları nasıl yanlış anladığına bakın.

Wer ist Maya Rudolph Mutter

Son sayısında uydurma bir makale Star diyor Aniston, boks antrenörü Leyon Azubuike ile çıkıyor . Fakat Dedikoducu Polis aktrisin temsilcisiyle konuştu ve rekorda bize romantizm iddialarının bir 'uydurma' olduğunu söyledi. Öyle görünüyor ki hikaye sadece çünkü Aniston Eylül'ünde ortaya çıktı Modaya uygun Kapak hikayesi Geçen yıl Azubuike ile antrenman yapmaya başladı. Gazeteci, adını bir röportajda kullandıktan sonra onu eğitmenle ilişkilendirmeye karar verdi. Bununla birlikte HollywoodLife, yanlış raporu aldı ve Aniston ve antrenörünün 'spor salonunda buharlaşması' hakkında gülünç bir satır ekledi. Bu doğru değil. İnsanlar hatta yakın zamanda bildirdi Aniston 'bekar olmaktan çok mutlu'.Bu haftanın kapağı Temasta iddia ediyor Jolie, İngiliz bir milyarderle evlenebilmek için Brad Pitt'den boşanmasını istiyor . Bu gizemli adam yok. Çeşitli gazeteler, bir yıldan fazla bir süredir aktrisin zengin bir İngiliz hayırseverle evlendiğini iddia ediyor, ancak bu kurgusal figür ona hiç rastlamadı. Gibi İnsanlar yakın zamanda rapor edildi, Jolie 'kesinlikle kimseyi görmüyor ve olmayacak.' Ve E! Haberler ayrıca bunu doğruladı Jolie 'çıkmıyor' ve 'çocuklarına çok odaklanıyor.' Bununla birlikte, HollywoodLife notu almadı ve varolmayan Brit'i içeren düzmece önermeyi yeniden gündeme getirdi.

Çarşamba günü, Dedikoducu Polis bir Star bunu iddia eden hikaye Stefani ve Blake Shelton gizlice evlendi Oklahoma çiftliğindeki düğümü sözde bağladıktan sonra altı ay boyunca. Düğün yoktu. Mart ayında 'Entertainment Tonight', Stefani ve Shelton 'evlenmeye hazır değillerdi.' Nisan içinde, Shelton, Stefani ile evlenme fikrini tartıştı , 'Bunun hakkında düşünüyorum. Yakın zamanda olacağını falan sanmıyorum. ' Bu makalelerin her ikisi de altı aydan kısa bir süre önce yayınlandı ve hızlı bir arama yaparak çevrimiçi olarak bulunabilir. Ama bunun yerine HollywoodLife kopyalandı Star Sorgulama zahmetine girmeden yanlış raporu.

Ayrıca bu hafta, blog bir yanlışı geri dönüştürdü Star hakkında hikaye Britney Spears, kraliyet ailesi tarafından 'küçümseniyor' , Hem de Temasta Hakkında yanlış rapor Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger nişanlanıyor . Dedikoducu Polis Doğruyu kontrol ettikten sonra her iki makaleyi de bozdu, ancak HollywoodLife yalanların sürdürülmesine yardımcı oldu. Bunlar, web sitesinin tabloid saçmalıklarını nasıl kopyaladığına ve yaydığına dair sadece birkaç örnektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wann ist Melly ins Gefängnis gegangen?