Sahte Ünlü Hamilelikleri

(Yıldız, Tamam, Yaşam Ve Tarz)

Magazin dergileri her hafta sahte haberler veriyor, ama Dedikoducu Polis bu haftanın sorunları arasında rahatsız edici bir eğilim fark etti: Sahte ünlü hamilelikleri. Star , TAMAM MI! ve Yaşam tarzı yeni baskılarında tüm A listesindeki şarkıcılar ve aktrisler yanlış bir şekilde emprenye edilmiş. Ama kadınların hiçbiri aslında beklemiyor.Gibi Dedikoducu Polis bildirildi, yeni kapak Star duyurdu '47 yaşında mucize bebek' Gwen Stefani . Ekteki hikaye, kendisinin çocuk sahibi olduğunu iddia ediyordu. Blake Shelton ve makale, Stefani'nin sözde 'yakın zamanda bir doktor randevusunda öğrendiğinde kendisinin yanında' olması gibi sözde ayrıntılarla doluydu. Hatta gazeteci, çiftin Anneler Günü hafta sonu gezisinin tatilden çok, iddia edilen hamilelik haberlerini kutlamakla ilgili olduğunu söyledi. Ancak buradaki tek haber sahte haberler. Gibi Dedikoducu Polis münhasıran onaylandı, şu anda yolda bebek yok. Ve Star aynı zamanda, Stefani'nin geçen yıl düşük yaptığına dair iğrenç bir şekilde yalan söyleyen aynı çıkış noktası.

Güncel sayı TAMAM MI! 'Chris ve Anna Baby Joy!' diye bağırdı. Kapak hikayesi tamamen Chris Pratt ve Anna Faris ikinci çocuğunu beklemek evlilik sorunları üzerinde çalıştıktan sonra. Bir 'kaynak' dergiye şöyle diyordu: 'Anna şu anda parlıyor ve sanki küçük bir bebek yumruğu var gibi görünüyor.' Makale, çiftin evliliklerini kurtarmak için danışmanlığa gittiklerini ve ardından sözde ailelerini genişletmeye karar verdiklerini iddia etti. Ancak tabloid daha önce bu ilişki sorunlarını uydurmuştu ve bu hamilelik de icat edildi. Hem Faris hem de Pratt için temsilciler anlattı Dedikoducu Polis 'bu örtbas hikayesinin hiçbir bölümünde gerçek yoktu.'

Ve sonra oradaydı Yaşam tarzı , iki ay sonra ikinci kez Lopez ile ilgili bir bebek hikayesi yayınladı. Bu son baskı için kapakta “J. Lo & A-Rod: Bir erkek çocuk sahibi oluyorlar! ' Ayrıca bunun '47 yaşında bir mucize bebek' olduğu da ileri sürüldü. (Tanıdık geliyor mu?) Parça iddia edildi Jennifer Lopez bir erkek çocuğa hamileydi ve zaten beyzbol temalı bir çocuk odasını dekore ederken Alex Rodriguez olası isimleri daraltıyordu. Oğluna sahip olduğu için çok heyecanlı. Henüz gösterilmiyor, ancak sözde 'içeriden' biri olduğu iddia edilen bebek yumruğu için sabırsızlanıyordu. Elbette Lopez'in 'görünmemesinin' gerçek nedeni hamile olmaması. Dedikoducu Polis hikayenin 'doğru olmadığı' konusunda ısrar eden her iki tarafın temsilcileriyle konuştu.

Magazin gazetelerinin bu tür yalanlar yayınlaması alışılmadık bir şey değil. Aslında, TAMAM MI! aslında hamilelik sigortası ile ikiye katlandı ve aynı zamanda bir kapak çipinde Jessica Simpson üçüncüsüne hamileydi Dedikoducu Polis geçen hafta bu söylentiyi patlattı ve şarkıcı, dedikodu dergisinin hikayesinin yayınlanmasından iki gün önce 'The Ellen DeGeneres Show' ile ilgili spekülasyonu kendisi düşürdü. Ancak bu çıkışlar, kurguları gerçekle eşleşmediğinde umursamıyor gibi görünüyor.

Bu nedenle, son birkaç yılda, örneğin, Katie Holmes ve Jennifer aniston bekliyor. Bu ölçüye göre, her iki yıldızın şimdiye kadar düzinelerce çocuğu olmalı. Geçmişte, Dedikoducu Polis ne zaman olduğunu bile belirtti Jennifer Garner , Aniston, Holmes ve Stefani'nin dokuz ay sonra bebeği olmadı. bu tür örtük hikayeler hamile olduklarını iddia etti. Ancak aynı hafta içinde bu kapak haberlerinden üçünü gazete bayilerinde görmeniz nadirdir.

'İnsanlar hangi noktada sürekli yalan yağmuruna inanmayı bırakırlar?' Stefani ve Shelton'a yakın bir kişi sordu Dedikoducu Polis bu haftanın başlarında. Bu, yalnızca tüketicilerin cevaplayabileceği bir şeydir, ancak bakkal kasasında dururken ve Stefani, Faris ve Lopez'in hepsinin hamile olduğuna dair çoğu kez yanlış yayınlardan duyuruları görünce şüpheli olunmalıdır. Ve süre Dedikoducu Polis bazen bu tabloid yazarların bereketli hayallerine gülüyor, gerçek şu ki bu konu küçültülmemeli.

Aniston, Huffington Post için ünlü bir makale yazdı. Geçen yıl dedikodu medyasının sahte gebelikler oluşturan, kadınları nasıl nesneleştirdiğini ve vücut utandırmasını nasıl teşvik ettiğini anlatan duyarsızlığı. Ne yazık ki, magazin dergileri aktrisin sözlerini ciddiye almadılar, çünkü kendisi hakkında sahte hamilelik raporları yayınlamaya devam ettiler. Star Şubat ayında yanlış bir şekilde '48 yaşında bebek sevinci!' (Yine tanıdık geliyor mu?)

Aniston, tüketicilere 'boğaları ** t satın almayı [durdurma]' çağrısında bulundu ve Dedikoducu Polis Temmuz 2016'da ilk kez yapıldıktan yaklaşık bir yıl sonra bu savunmayı şimdi yinelemek istiyor. Bulmacaları uydurmaları yaymaktan sorumlu tutmaya kararlıyken, okuyucular da gazete bayisinde durmalı. Dedikodu dergilerini 'suçlu zevkler' olarak düşünmeyi bırakın ve sahte haberlerin toplum üzerinde yarattığı bedele bakmaya başlayın. Ünlü gazeteciliği eğlenceli olabilir. Kabarık olabilir. Ve bu kesinlikle gerçekten, gerçekten bebek sahibi olan yıldızlarla ilgili olabilir. Ama her şeyden önce doğru olması gerekiyor.

Kelly Preston und John Travolta Sohn

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.