Tim McGraw ve İnanç Tepesi 'patlayıcı' bir boşanmaya mı gidiyorsunuz? Bu hafta gazetelerden birinde çıkan korkunç iddia bu. Dedikoducu Polis doğru olmadığını anladı.

Küre çiftin '167 milyon dolarlık boşanma kabusu' ile karşı karşıya olduğunu iddia ediyor. Çiftin sözde 'arkadaşı' dergiye, 'Tim ve Faith birkaç kez ayrılmanın eşiğine gelmişlerdi, ancak her zaman aileleri için bunu bir araya getirmeyi başardılar' dedi. Tabloid, 'Evlilik tutkalı olarak hiçbir çocuğu olmadığı için,' diye iddia ediyor, ikisi 'geleceklerine karşı korna yapıyorlar.'Yayına göre asıl mesele, McGraw’ın bu yaz yeni bir albüm çıkarma ve bunun için solo bir turneye çıkma planı. Kaynak, 'Tim kariyerinin kendisine ait olmasını istiyor' diyor. 'Konserler çalmak istemiyor ve seyircinin 'İnanç Nerede!' parti geçmişine ”ve nükseden.

Leadsänger von 4 Nicht-Blondinen

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Faith'in Tim'le yola çıkmak istemesinin bir başka büyük nedeni de bu,' diye ekliyor. 'Çok fazla baştan çıkarıcılık var ve Tim'in çocuklarla boğuşurken eski hayatını özlemesinden korkuyor.' Bu arada, kaynak McGraw, Hill'in 'onu şahin gibi izlediğini' iddia ediyor.

İçeriden biri, en küçük kızları 18 yaşını doldurup taşınmak üzereyken, sözde arkadaşları 'onları bir arada tutan yapışkanın gitmesinden korkuyor' diyor. Ve tabloid'e göre işler boşanmaya dönerse, işler karışacak. Kaynak, 'İnanç inanılmaz derecede güçlü bir iradedir ve kurban kartını oynamaz' diye devam ediyor. 'Evliliklerinde geri dönüşü olmayan bir nokta görürse, kendisininkine gidecek.'

Şüpheli kaynak, 'Pek çok yönden, anne olmak ve aileyi Tim'in en karanlık günlerinde bir arada tutmak için kendi kariyerini feda etti.' 'Tim, evlilikleri boyunca Faith'ten çok daha fazla para kazandı, ancak Faith, bu kazançlarda ve bu başarıda eşit bir ortak olduğuna tamamen inanıyor.'

Wer ist der Typ in der staatlichen Farm Werbung

McGraw'ın işlerinde yeni bir müziğe sahip olduğu doğru olsa da, uzun süredir devam eden çiftin boşanmanın eşiğinde olduğunu düşünmek kesinlikle saçma. McGraw, Hill'siz pek çok kez solo turneye çıktı, bu yüzden açıkçası onunla bir sorunu yok. McGraw bu hafta sonu Oklahoma'da bir kişisel sergisi bile var. Ayrıca, 'Ölüyormuş Gibi Yaşa' şarkıcısı, evlendiklerinden beri röportajlarda karısı hakkında fışkırmayı bırakmadı. McGraw, en küçük çocukları liseden mezun olmaya hazırlanırken son zamanlarda çiftin beklentileri hakkında konuştu.

ist ynw melly im Gefängnis

'Bebeğimizin bizimle ve üçümüzle evde olmasını seviyoruz,' McGraw, Taste of Country'ye eylül ayında söyledi , 'Ama geleceğimizin ne getireceğini dört gözle bekliyoruz ve çocuklar için endişelenmeden birlikte biraz zaman geçiriyoruz.' Geçen hafta bile McGraw, Kelly Clarkson ile paylaştı talk şovunda, karısıyla kendilerini boş bir yuvada bulurken içtenlikle daha fazla egzersiz yapmaktan keyif aldığını söylüyor. Ülkenin yıldızı, grubunun kendisiyle eşinin birlikte geçirdikleri ilk yıl dönümleri olan Ekim yıldönümleri için birlikte çaldıkları ilk şarkıyı kaydettiğinden bile bahsetti.

Bu son parça sadece geçmişin bir karışımı Küre hikayeler Dedikoducu Polis zaten bozuldu. Geçtiğimiz Temmuz'da, tabloid McGraw ve Hill boşanmaya gidiyordu birleşik servetlerinin üzerinde. Bundan önce, Ekim 2018'de, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Hill, tekrarlamasından korktuğu için McGraw'ı terk edecekti. . Dergi, bu en yeni, eşit derecede doğru olmayan hikayeyi yaratmak için bu iki anlatıyı birleştirdi. Bu tembellik, yayının çift veya evlilikleri hakkında gerçekte ne kadar az şey bildiğini ortaya koyuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.