İnanç Tepesi ve Tim McGraw Eşlerin yıllarca süren 'kavgalar, sırlar ve yalanlar' sonrasında parçalandığını iddia eden bir tabloid raporuna rağmen boşanmaya gitmiyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Çiftin evliliği hala güçlü.

Göre TAMAM MI! ancak, neredeyse 23 yıllık eşler için bir bölünme yakın. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Yakın gelecekte resmi olarak sonlandırırsa kimse şaşırmaz, özellikle de aylardır pratik olarak ayrı hayatlar yaşadıkları için. Vızıltı şu ki, bu sadece evrakları kimin önce dosyaladığıyla ilgili. 'Sözde kaynak, güven sorunlarının çift için en büyük sorun olduğunu iddia ederek, 'Tim çok çapkın, bu da Faith'i kıskandırıyor ve onunla çalışan diğer kadınlar konusunda gergin hale getiriyor.' Şüpheli habercisi, şarkıcının kocası ona tekrar tura çıkmayı düşündüğünü söylediğinde 'çıldırdığını' söylemeye devam ediyor. 'Faith, kadınların her şovda kendilerini ona fırlatması fikrinden hoşlanmadığını açıkça ortaya koydu ve evden ayrılma konusunda bu kadar istekli olursa, ayrı zamanlarını kalıcı hale getirebileceğini söyledi' diye ekliyor 'kaynak.'

Bu arada, Hill aynı zamanda 'bir flört ve Tim'e endişelenmesine neden oldu' diyor içeriden görünüşte sahte ve eşlerin muhtemelen servetleri için savaşacaklarını ekliyor. Şüpheli ihbarcı, 'Her biri yaklaşık 80 milyon dolar - toplam 165 milyon dolar değerinde - ve kendilerine ait olanı korumak için diş ve çivi ile savaşmaya hazırlar,' diyor. 'Hiçbiri geri adım atmayacak. Görünüşe göre ilişkileri onarılamaz durumda. '

Dikkat çekmeye değer, dergi kapağında 'kavgalar, sırlar ve yalanlar' yazıyor, ancak hikayenin özü çoğunlukla Hill ve McGraw'ın her ikisinin de flört etmesiyle ilgili. Kapak hikayesi hem aşırı satıldı hem de doğru değil. Çiftin sözcüsü, kayıtlarda, magazin gazetesinin boşanma iddialarında hiçbir gerçek olmadığını söylüyor. Derginin anonim ve izlenemeyen 'kaynağı' ne diyorsa da, Hill ve McGraw’ın adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, evlilik sorunları yaşamadıklarını onaylar.

Bunlara ek olarak, Hill, Instagram'da McGraw'a bir doğum günü hediyesi yayınladı bu aydan daha erken. Şarkıcı, ikisinin bir fotoğrafının yanı sıra 'Mutlu Yıllar aşkım' yazdı. Çiftin boşanma eşiğinde olmadığı açık. Ne yazık ki, TAMAM MI! bu sahte anlatıyı yıllardır zorluyor.

2017 yılında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Hill ve McGraw’ın ortak turu boşanmaya neden olabilir Yolda birlikte geçirilen tüm zaman 'kalıcı gerilimlerin yeniden su yüzüne çıkmasına neden olabilir.' 2016 yılında, dergiyi yanlış iddia ettiği için baskıladık. Hill ve McGraw 'evlilikleri için savaşıyorlardı.' Bu bölünmüş hikayeler hiçbir zaman ortaya çıkmadı ve bu en sonuncusu eşit derecede temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.