İnanç Tepesi kötü niyetli ve uydurma bir rapora rağmen 'acı verici derecede zayıf' değil. Dedikoducu Polis şarkıcının kilo vermesinin 'evlilik stresi' ile bağlantılı olduğunu yanlış bir şekilde iddia eden bu hikayeyi yalnızca düzeltebilir. Bize evlilik sorunları olduğu söylendi. Tim McGraw ve bunun için kilo kaybetmek doğru değil.

'Acı Derecede İnce! 'Yürüyen İskelet' İnanç Tepesi Korkunç Bir 99 Lbs'ye Düşüyor ', Radar Çevrimiçi . Web sitesi makalesinde, ülke yıldızının 'küçüldüğünü' ve McGraw ile 21 yıllık ilişkisinin suçlu olduğunu iddia ediyor. Sözde 'kaynak', çıkış noktasına şöyle diyor: 'Evdeki sorunlar konusunda stresli olduğu için sürekli egzersiz yapıyor.' Blogun şüpheli 'içeriden' ifadesi devam ediyor, 'Faith ve Tim çok tartışıyorlar ve şu anda sert bir zeminde. Bu yolda devam ederse, gerçekten tehlikeli olabilir. 'Ne yazık ki, Engizisyon bu yanlış hesabı aldı ve benzer şekilde Hill'in 100 poundun altına düştüğünü iddia etti. Site, şarkıcının ciddi şekilde 'zayıf' olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, Hill'in 'her gün öğün atladığını' ve 'iskelete çok benzediğini' söyleyen isimsiz bir bahşişçiden alıntı yapıyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis burada olup bitenlerle rekoru düzeltmek için. Temel olarak, RadarOnline bu yanlış hikayeyi ortaya koydu ve ardından bir dizi başka satış noktası, tesislerini ve görünüşte uydurulmuş alıntıları yeniden ortaya çıkardı. Ama Hill'in şimdi birkaç ay öncesine göre çok daha zayıf olmasının bir gerçeği yok.

50 yaşındaki şarkıcıya yakın kusursuz bir kaynak, bize Hill'in tamamen sağlıklı olduğunu ve kilosuyla ilgili raporların 'yanlış bir şekilde alarm verici' olduğunu garanti ediyor. Hill zayıfken 'acı verici' zayıf değildir ve McGraw ile evliliğinde 'stres' yoktur. Aslında, Hill’in Instagramı, kendisi ve McGraw'ın sevgi dolu fotoğraflarıyla dolu tatlı mesajlarla birlikte. Son zamanlarda birlikte vakit geçirmekten keyif alan çift ortak Soul2Soul dünya turunu genişletti ve hatta en yeni albümlerini sevgiyle adlandırdılar. Hayatımızın Geri Kalanı .

Bu ilk değil Dedikoducu Polis ülke yıldızı hakkında acımasız ve gerçek dışı bir hikaye yayınladığı için bir çıkış noktası yakaladı. Örneğin, RadarOnline’ın kardeş yayını olan National Enquirer Ağustos ayında yanlış bir şekilde rapor edildiğinde Hill boğaz kanseriyle savaşıyordu . Bu makale gibi, Hill'in 'acı verici derecede zayıf' olmasıyla ilgili en son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.