İnanç Tepesi tamamen yanlış bir tabloid raporuna rağmen 'boğaz kanseri korkularıyla' karşı karşıya değil. Dedikoducu Polis bu sahte raporu çürütebilir. Şarkıcının temsilcisi, herhangi bir sağlık sorunu olmadığını söylüyor.

Ancak, içeriden olduğu iddia edilen bir kişi şunu söyler: National Enquirer ülke yıldızının 'boğazıyla ilgili büyük sorunlar yaşadığını' ve onu 'dehşete düşürdüğünü' söyledi. Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'İnanç kendisi gibi hissetmiyor. Kilo vermekte güçlük çekiyor, sesi gelip gidiyor ve tekrar tekrar ağrıyor. 'Prizin şüpheli habercisi, Hill ve kocası Tim McGraw'ın 'en kötüsüne hazırlanırken en iyisi için dua ettiklerini' söyleyerek devam ediyor. Şüpheli kaynak ekliyor, 'İnanç mücadele ediyor ... Ses dayanıklılığı tüm zamanların en düşük seviyesinde.' Görünüşe göre uydurulmuş içeriden biri, 'Onun hayatıyla ilgileniyoruz!'

Gazetenin anonim kaynağının söylediğine rağmen, Hill’in kendi sözcüsü bir sağlık krizi yaşamadığında ısrar ediyor. Aslında, Hill ve McGraw, yeni Soul2Soul Dünya Turu Bu, 2018'in çoğunda devam edecek. Şarkıcının boğazı gerçekten kötü durumda olsaydı, açıkçası yola çıkıp haftada birkaç kez performans sergileme becerisine sahip olmayacaktı. Her şeye rağmen, taşra yıldızının temsilcisi onun tamamen iyi olduğunu onaylıyor.

Unutulmamalıdır ki, bu ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Enquirer bu yanlış anlatıyı zorlamak için. Dedikoducu Polis benzer şekilde bildirdiği için geçen yıl yayını bozdu Hill’in arkadaşları onun gizlice boğaz kanseriyle savaştığından endişeliydi . Bu hikaye basitçe, doktorlar onu iki günlük bir vokal istirahatine koyduktan sonra şarkıcının bir konseri iptal etmek zorunda kaldığı için ortaya çıktı. Hill, kısa aradan sonra sorunsuz performansa geri döndü.

Bu arada, derginin kardeş yayını, Star , Ocak ayında yanlışlıkla Hill, McGraw'ı terk ediyordu yıllarca ayrı büyüdükten sonra. O zamandan beri Dedikoducu Polis o hikayeyi bozdular, mutlu eşler birlikte gezmeye devam ettiler. Dedikodu medyası açıkça şarkıcının kişisel hayatı, sağlığı ve evliliği hakkında çok az şey biliyor. Hill’in var olmayan “boğaz kanseri korkuları” hakkındaki bu son makale daha çok yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.