Ewan McGregor Hayatında birkaç pişmanlık duyabilir, ancak en büyük pişmanlıklarından biri şaşırtıcıdır. İskoç aktör, filmin yönetmeni Danny Boyle ile anlaşmazlık yaşadı. Trainspotting , bu yıllar sürdü. İkisinin bir uçakta uzlaşabildikleri aptalca bir an yaşayıncaya kadar değildi.

McGregor ve Boyle ortaya çıktı Graham Norton Gösterisi 2017 yılında . Graham Norton tarafından kavgaları hakkında sorulan ikili, on yıldan fazla bir süredir konuşmadıklarını itiraf etti. Her şey filmle başladı Sahil . Boyle, McGregor'u son üç filminde rol almıştı: Sığ mezar , Trainspotting ve Daha Az Sıradan Bir Hayat . Ancak sıra dördüncü filmini yapma zamanı geldiğinde, Boyle bunun yerine Leonardo DiCaprio ile gitmeyi seçti.Bu karar McGregor'u ezdi ve oyuncu ile yönetmen arasında yıllarca süren sessizliği başlattı. Şimdi pişmanlığını ifade eden McGregor, Norton'a şunları söyledi: Sahil Asla bununla ilgili değildi Sahil arkadaşlığımız hakkındaydı. … Beni biraz dümensiz yaptı. Tam olarak anlayamadım. O kadar uzun zamandır konuşmadık ki, bu büyük bir israftı. ' İki yolun tekrar kesişmesi yıllar geçti.

Gece Geçerken İki Tren Gezgini

McGregor ve Boyle, birbirlerinden kaçmak için çaba sarf etseler de, yine de aynı sektörde çalışıyorlardı. Tekrar karşılaşmaları kaçınılmazdı. Olduğu gibi, kendilerini Şangay'dan birinci sınıf bir uçuşta bir şekilde yeniden birleşmiş halde buldular. McGregor'a göre, birinci sınıfta sadece dört kişi vardı: McGregor, eşi Boyle ve İngiliz yönetmen Stephen Daldry. Uçuş uzundu, bu yüzden bir süre sonra uykuya dalmaya başladılar. Işıklar, yalnızca McGregor ve Boyle'un uyanık olduğu netleşene kadar teker teker söndü. McGregor kendi kendine, 'İşte bu, bu an,' diye düşündüğünü hatırladı. Ancak eski arkadaşına yaklaşma cesaretini hiçbir zaman toplamayı başaramadı ve o an geçti.

Sonunda ikisini bir araya getiren, McGregor tarafından Boyle'ı onurlandırmak için yapılan bir konuşmaydı. McGregor'dan Boyle’un 2008’deki hit filmini sunması istendi Slumdog Milyoner BAFTA ödülü ile kabul etti. Boyle olayı hatırlayarak Norton'a, “Sahnede ayağa kalktı ve bu muhteşem konuşmayı yaptı. Ve kuliste gözyaşları gibiydim, aman tanrım. ' O an ikisi arasındaki iletişimin kapılarını açtı, yıllardır süren sessizlik.

McGregor ve Boyle, bir kez daha terimlerle konuştuklarına göre, tekrar birlikte çalışmaya başladılar. Serbest bıraktılar T2 Trainspotting 2017'de oldukça olumlu eleştiriler. The Yıldız Savaşları Oyuncu, yıllarca süren sessiz muamelenin bir hata olduğunu kabul etti. Bu kadar uzun süre devam etmesi benim için büyük bir pişmanlık. Bunca yıl birlikte çalışmamış olmamız çok yazık. ' Geç olsun güç olmasın.

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Jason Momoa

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.