Jenna Mermerleri ünlü bir YouTube yıldızı olabilir, ancak tüm ilgiyi köpeği çekiyor. Jenna, ailesinin bir üyesi olarak dört köpeği sayar: Mermerler, Kermit, Şeftali ve Tavşan. Her yavru, kendi başına bir yıldız olacak kadar kişiliğe sahiptir, ancak birlikte, internet şöhretlerini tamamen hak eden bir üçlüdürler.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Mutlu sevgililer günüTarafından paylaşılan bir yayın Jenna Mourey / Mermerler (@jennamarbles) 14 Şub 2016 14:52 PST tarihindeMermerler

Köpek olan Marbles, Jenna'nın küçük adaşıdır. 2008'de doğan chihuahua, Jenna'nın ilk köpeğiydi. Grubun alfa erkeği iken çok tatlı ve sevgi dolu olarak tanımlandı. Mermerler pek parlak değil ama bu onu daha da sevimli kılıyor. Jenna çekildiğinde bir hamsterınkine karşı zekası , Marbles’ın performansı yıldızlardan daha azdı. Aslında, düpedüz zayıftı ve tepki süresi komik bir şekilde yavaştı. Mermerler çok rahat, sakin bir köpektir, bu da birçok yorumcunun, köpeğin hareket eksikliğinden dolayı gerçekten öldüğü konusunda şaka yapmasına neden olur.

Warum wird Jessie abgesagt?
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tamam, belkide iggies sizin fincan çayınız değildir, peki ya kanepede oturan minik bir beyefendiye ne dersiniz?

Tarafından paylaşılan bir yayın Jenna Mourey / Mermerler (@jennamarbles) 16 Oca 2017 17:19 PST tarihindeSelena Gomez Bill Murray Dating

Neredeyse 12 yaşındaki köpek, diş ağrılarını azaltmak için Aralık 2018'de tüm dişlerini çıkardı ve onlarsız çok iyi geçiniyor gibi görünüyor. O, yemeğini tabak veya kaseden yemeyi reddeden tuhaf yaşlı bir çocuk. Yemeklerini doğrudan yerde yemeyi tercih ediyor. Yerden bahsetmişken, Marbles da sert yüzeylere oturmayı reddediyor, sadece yumuşak yüzeyler bu çok iyi çocuk için yapacaktır. Jenna, Mermerlere sert bir zeminde oturmayı öğretebildi. yüklediği bir video YouTube kanalına geçse de ertesi gün öğrendiği her şeyi unutmuştu.

Kermit

Sırada, Jenna'nın ikinci köpeği olan İtalyan Tazı Kermit ve İtalyan Tazılarının şirin adı olan ilk 'iggy' var. 'Pis Çocuk' lakaplı Kermit, evde devam eden köpek dramalarının çoğundan sorumludur. 9 yaşında ve dişlerinin birçoğunu geride bırakarak sadece 3 dişini çıkardı, ancak bu onu bir nebze olsun yavaşlatmadı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bu kıyafeti son videomda sermet için yaptım. Bence büyücü olmayı seviyor. Onunla gurur duyuyorum. Dışarısı artık içiyle eşleşiyor.

Tarafından paylaşılan bir yayın Jenna Mourey / Mermerler (@jennamarbles) 13 Mayıs 2016, 12:38 PDT

Kermit’in pek çok tuhaflığı arasında sabuna, özellikle de İrlanda Baharı'na duyulan derin sevgi vardır. Kafasını ona ovalar ve şansı bulursa onu yemeye bile çalışır. Ayrıca Jenna ve erkek arkadaşı Julien Solomita gibi insanların ayaklarına karşı özel bir kan davası var gibi görünüyor. Sebepsiz yere sık sık onları ısırır.

şeftali

Peach, Kermit’in biyolojik üvey kız kardeşidir, ancak bu Jenna Marbles'ın Kermit’in karısını aramasını engellemez. Tuhaf bir aile dinamiği ama onlar için işe yarıyor. Solomita'ya ait. Kermit gibi, Peach de bir İtalyan Tazıdır. Şeftali, Jenna'nın en genç köpeklerinden biridir. 2014'te doğdu, sadece 6 yaşında. Kesinlikle gruptan en fazla enerjiye sahip ve muhtemelen en zeki olanı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

1000. gönderi. Bu şenlikli bir resim gibi görünüyor. Bu arada bu gerçek.

Tarafından paylaşılan bir yayın Jenna Mourey / Mermerler (@jennamarbles) 15 Oca 2016 20:44 PST tarihinde

Wer ist Russell Crowe jetzt zu sehen

tavşan

Jenna'nın aileye en son üyesi, gruptaki ikinci kadın olan Bunny'dir. İki İtalyan Greyhound'unun aksine, Bunny tam boy bir Greyhound'dur. Büyük kardeşlerinden daha utangaç ve çekingen, yemek yerken ve uyurken kendine bakmayı tercih ediyor. Bunny Jenna'nın ilk kurtarma köpeği ve aileye 2019 yılında yetişkin olarak katıldı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kurtarma Tavşanımız. Bugün yaptığı şey bu.

Tarafından paylaşılan bir yayın Jenna Mourey / Mermerler (@jennamarbles) 26 Nis 2019, 13:12 PDT tarihinde

Jenna Marbles ve Solomita'nın Bunny'yi ailelerine alıştırmak için yapacak çok işi vardı. Kendisine merdivenleri kullanması öğretilmeli ve kendisini gerçekten evinde hissetmeden önce televizyon ekranlarından duyulan korkunun üstesinden gelmesi gerekiyordu. Bunny, erken yaşta yaşadığı zorluklara rağmen aileye mükemmel bir katkı yapıyor ve sonsuza dek buralarda olduğunu hissediyor.