Steve Harvey komedisiyle tanınır, onun talk şovu ve ev sahibi olarak rolü Aile Kavgası . Ancak ailesi, hayatının en önemli parçası olmuştur. Radyo programı sunucusu yıllar boyunca kişisel hayatında iniş çıkışlar yaşadı, ancak ailesine olan bağlılığı her zaman aynı kaldı.Steve Harvey’in birkaç evliliği vardı

Broderick Stephen Harvey olarak doğan Harvey, üç kez evlendi. Garip bir şekilde, Harvey’in eşlerinin üçünün de adı 'M.' ile başlıyor. Harvey 1980'de ilk karısı Marcia ile evlendi. Bu evlilik sırasında Harvey üç çocuğu karşıladı: ikiz kızları Karli ve Brandi ve oğlu Broderick Jr. çift sonunda 1994'te boşandı.

Komedyen, 1996'da Mary adında bir kadınla tekrar evlendi. Eski çift, Wynton adında bir oğlunu birlikte karşıladı. İkili 2005 yılında boşandı ve ardından gelen mahkeme savaşı en azından tartışmalıydı.

Mary, boşandıktan on yıldan fazla bir süre sonra 2017'de Steve Harvey'e karşı 'çocuğu tehlikeye atma, işkence, haklara karşı komplo, adam kaçırma, cinayet, sözleşmenin ihlali ve kasıtlı duygusal sıkıntıya maruz kalma' ve 'ruh cinayeti' iddialarını içeren bir dava açtı. , ' göre TMZ , dava haberini veren kişi.Mary, Harvey'den boşandıktan sonra kendisine borçlu olduğuna inandığı milyonlarca doları almadığını iddia ettiği için eski kocasına dava açmaya karar verdi. Vaka bir yargıç tarafından hızla dışarı atıldı Ancak, Teksas'ta dosyalanması gerektiğinden.

Neueste Nachrichten zu Brad Pitt

Tek bir gerçek aşkı vardı: Majorie

2007'de Steve Harvey şu anki karısı Marjorie ile evlendi. İkisinin evlendiği yıl olmasına rağmen, onların aşk hikayesi aslında 1990'da başladı. O zamanlar Harvey, Memphis'teki bir komedi kulübünde stand-up komedyeni olarak set yapıyordu. Harvey performansına çoktan başladıktan sonra Marjorie kulübe girdi.

Marjorie ön sıradaki koltuğuna yürürken Harvey sessizliğe büründü ve Marjorie, komedyenden gösterisini yarıda kesmekle ilgili 'işi' almak üzere olduğunu hatırladı, ancak çizgi romanın düşündüğü şey bu değildi. Harvey onunla dalga geçmek yerine izleyicilere, 'Üzgünüm, bunun kim olduğunu bilmiyorum ama onunla evleneceğim' dedi.Bu ifadeyi gerçeğe dönüştürmek on yıldan fazla sürdü, ancak gerçek aşk her zaman bir yol bulur. Marjorie'nin önceki evliliğinden üç çocuğu vardı: Lori, Jason ve Morgan. Harvey çocuklarını evlat edindi ve yavruları anında dörtten yediye çıktı. Harvey ve karısının artık beş torunu var.

Marjorie ve Harvey'in birlikte çok mutlu oldukları açık olsa da, magazin dergileri aksini iddia etmeye devam ediyor. Söylentiler su yüzüne çıkmaya başladı. ikisi de çevrimiçi üzerinden Çevrimiçi Radar ve baskı şeklinde -den National Enquirer , Marjorie ve Steve Harvey'in Kris Jenner yüzünden '400 milyon dolarlık boşanma' kararı aldığını söyledi. Dedikoducu Polis bu iddiaları araştırmış ve tamamen yanlış bulmuştur. Marjorie ve Harvey, bu söylentileri çürüttüğümüzden beri açıkça boşanmadılar, bu da güvenilmez kanalların bu iddiaları basitçe uydurduğunu kanıtlıyor. Açıkça ilişkiyi yanlış değerlendirdiler.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.