Karantina sırasında çok fazla Netflix izliyorsanız, diziye aşina olabilirsiniz Dış bankalar. Genç oyunculardan oluşan havalı bir kadroya sahip olan gençlik dizisi ilk olarak Nisan 2020'de geri çekildi ve kıvrımlı konusu ve renkli ana karakterleri ile izleyenleri anında kazandı. Ekrandaki aşk ilgisiyle birlikte John B, Sarah Cameron hayranların favorisi haline geldi. İşte eğlence sevenlere derinlemesine bir bakış Dış bankalar karakter ve onu oynayan aktris, Madelyn Cline .Dış Bankalar Ne Hakkında?

Dış bankalar Kuzey Carolina'nın Outer Banks bölgesinde yaşayan bir grup gencin maceralarını konu alan bir gençlik dramı. Şovun ana kahramanı John Booker Routledge (oynadığı Chase Stokes), The Cut adlı kasabanın yoksul bir bölgesinde büyüyen 16 yaşındaki karizmatik bir çocuk. Takma adı John B, en yakın arkadaşları işçi sınıfı arkadaşları JJ, Pope ve Kiara ve grup birlikte kendilerine Pogues diyor.Yine 16 yaşındaki Sarah Cameron, şehrin daha zengin bir bölgesinden ve Kooks adlı üst sınıf bir sosyal grubun parçası. Aksiyon, Sarah'nın dokuz aydır kayıp olan babasını bulma arayışında John B ve arkadaşlarına katılmasıyla başlar.

Geçen baharda gösterinin ilk çıkışından bu yana, Madelyn Cline, canlı ve eğlenceyi seven Sarah Cameron olarak pek çok kişinin dikkatini çekti ve insanlar onun hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyor.Madelyn Cline Başrolde Sarah Cameron rolünde

Sezon biri ne zaman Dış bankalar başlar, Sarah yakışıklı, ulusal düzeyde sörfçü ve zengin bir Kook olan Topper ile ilişki içindedir. Austin North'un canlandırdığı Topper, kıskanç ve sahiplenici bir erkek arkadaş ve John B ve Pogues'un düşmanıdır. Sarah, John B'ye aşık olmaya başladığında işler karışır ve zorba erkek arkadaşıyla mı kalacağına yoksa yeni bir ilişkiye mi başlamak istediğine karar vermelidir.

Sarah karakteri sadece 16 yaşında iken 21 Aralık 1997'de doğan Madelyn Cline 22 yaşında. Ve Güney Carolina'daki Goose Creek'te büyütülmesine rağmen ( Dış bankalar yakındaki Charleston'da çekilir), Madelyn, gösterisinin geçtiği Kuzey Carolina adalarına hiç gitmediğini itiraf eder. O söyledi Hollywood muhabiri :Yani aslında Outer Banks'e hiç gitmedim, ama bir noktada gitmeyi çok isterim. Babam, annemin de gittiği Outer Banks'e giderek büyüdü, ama bu, asla gitme şansı bulamadığım bir şeydi. Ama genellikle, doğru tasvir ve şeyler için, Josh ve Jonas Pate [yardımcı programcılara] bakarız. Kuzey Carolina'da çekim yapmıyor olsak da, onlar, Outer Banks'ta büyüyen ve tatil yapan çocukluk yazlarını doğru bir şekilde tasvir etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Kuzey Carolina'da çekim yapmak istediler, ancak gösteri onların aşk mektubu ve Outer Banks'ta büyümeye ve zaman geçirmeye saygı duyuyor. Bu yüzden, bu tasviri elimizden geldiğince onurlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Cline çocukken, T-Mobile ve Sunny D için reklamlar da dahil olmak üzere bir dizi basılı reklamda ve TV reklamında yer aldı. Liseden mezun olduktan sonra bir yıl üniversiteye gitti, ancak tam zamanlı oyunculuk yapmaya karar verdi. . Birkaç filmde ve TV şovunda küçük rolleri varken, Dış bankalar bugüne kadarki en büyük ve en sert rolü oldu.

Çünkü Cline ve rol arkadaşı Chase Stokes arasındaki kimyayı inkar etmek imkansız. Hayranlar, Sarah ve John B arasındaki ilişkinin küçük ekranda gelişmesini izlemeyi çok sevdiler. Görünüşe göre, oyuncular aşıkmış gibi görünmek için çok çalışmak zorunda kalmamışlardı - Cline ve Stokes aslında gerçek hayatta çıkıyorlar!

İlk başta, çift ilişkilerini gizli tuttu. 'Sanırım sadece biraz zaman verip yeni ve tazeyken tadını çıkarmak ve bunu kendimize saklamak istiyorduk,' Cline söyledi Bu gece eğlence. Ama bu yaz ikili karar verdi Kedinin çantadan çıkmasına izin ver . 'Bu deneyimi en sevdiğiniz kişilerle ve ayrıca en sevdiğiniz kişiyle paylaşmak harika. Kendimi çok mutlu hissediyorum, ”diye fışkırdı Cline.

İle bir röportajda HollywoodLife.com Stokes, çiftin önce arkadaş olduklarını ve gösterinin ilk sezonunun çekimlerini bitirdikten sonra bir araya geldiklerini açıkladı. Aramızdaki her şey biz sarıldıktan sonra gerçekleşti Dış bankalar çünkü çok meşguldük ve çekim süreci boyunca o kadar harika bir arkadaşlığımız vardı ki, bir nevi olduğu gibi oldu. '

'Kesinlikle kitaplar için bir anıydı,' diye ekledi. 'Bunu partnerinizle ve sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biriyle birlikte yaşamak ... çok güzel bir deneyim oldu. Birlikte geçmek ve küçük bebeğimizi bir projenin izlemesi için Dış bankalar hayata geçti ve gelecek yıllarda da umarım birlikte çalışmaya devam edeceğimiz için çok minnettarız. '

Madelyn Başka Neye Başladı?

Madelyn Cline size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Netflix hitinin ikinci sezonunun iki bölümünde yer almış olabilir. Yabancı Şeyler . Oyuncu, Madonna gibi giyinen ve büyük bir Cadılar Bayramı partisi veren popüler lise öğrencisi Tina'yı canlandırdı. Cline ayrıca HBO dizisinde Taylor Watts oynadı. Müdür Yardımcıları ve filmde göründü Boy Silindi Chloe olarak. Daha yakın zamanda, başrol oyuncusu ve gerçek hayattaki aşk Chase Stokes ile takım kurdu. Kygo’nun Donna Summer klasiği ‘Hot Stuff’ sürümü için müzik videosu . ’

Madelyn Cline, Tina olarak

(Netflix)

Dış Bankalar 2. Sezon İçin Yenilendi mi?

Dış bankalar hayranlar şovun ikinci sezon için yenilendi ve Madelyn Cline çarpıcı Sarah Cameron olarak geri dönecek. Aslında, COVID-19 salgını sırasında bir TV şovu çekmenin zorluklarına rağmen, oyuncu kadrosu şu anda Güney Carolina'da çok çalışıyor.

'Evet, [ikinci sezon] gerçekten çok iyi gidiyor.' Cline geçtiğimiz günlerde Hollywood muhabiri . 'Kesinlikle farklı bir ritim bulmak zorundayız ve kesinlikle temelimizi bulmak zorundayız. Ama çoğunlukla, gerçekten iyi gidiyor. Ekibimizle bizimle çalıştığı ve tüm bunlara katlandığı için çok gurur duyuyorum. Kolay olmadığını biliyorum ama herkes birbirini güvende tutmak için gerçekten çok çalışıyor. Bazen ne kadar hantal olsa da, oyuncu kadrosu ve ekip arasındaki bağı kesinlikle güçlendirdi ve bunun için çok minnettarım. '

İkinci sezonda Sarah ve John B'yi nelerin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz! Ve daha pek çok rolde Madelyn Cline'ı göreceğimizden eminiz - bu yetenekli aktrisin yıldızı açıkça yükselişte! Birinci sezona ek olarak Dış bankalar, bağımsız gerilim oyununda Cline'ı da izleyebilirsiniz. Dev, online olarak kiralanabilir. Şüpheli filmlerin hayranıysanız, Cline muhtemelen beğeneceğinizi söylüyor.

'Hikayenin sahip olduğu bu düdüklü tencere tipi havayı kesinlikle besliyor,' filmden bahsediyor . 'Her zaman bir şeyin olmasını bekliyormuşsun gibi geliyor. Neredeyse bir atlama korkusu bekliyormuşsunuz gibi. Ne olacağından emin değilsiniz ve aynı zamanda bir oyuncu olarak ondan bu yönü oynamak gerçekten eğlenceliydi çünkü iki kişi arasında sessizlik içinde yaşayan o kadar çok şey var ki. Ve bunun ne anlama geldiğini bir anda, özellikle de Odessa gibi inanılmaz yetenekli biriyle yarattığınız bir anda keşfedebilmek gerçekten çok eğlenceli. O anın ne anlama geldiğini yaratabilir ve hikayeyi besleyebilirsiniz. '