Eğer takip edersen Asi Wilson sosyal medyada bugünlerde farklı bir şey fark etmiş olabilirsiniz. Adıyla belli bir beyefendi Jacob Busch son zamanlarda resimlerinde ve hikayelerinde tekrar tekrar yer alıyor ve geçen ay itibariyle ilişkilerini resmileştirdiler. Çiçek açan romantizmini merak mı ediyorsunuz? Biz de öyleyiz. İşte şimdiye kadar topladığımız bilgiler.

Asi Wilson ve Jacob Busch İlk Ne Zaman Buluştu?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Çabuk Helen, helikoptere git! #TeamMonacoTarafından paylaşılan bir yayın Asi Wilson (@rebelwilson) 24 Eyl 2020 08:22 PDT tarihinde

Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği aktris, Monako'da bir galaya giderken yolda olan ikisinin fotoğrafını yayınlayarak Instagram'ı Eylül ayında resmileştirdi (Helen Mirren ve Kate Beckinsale Resimlerde de var!) Bunu söyleyemeyebilirsiniz (özellikle Wilson’ın üniversiteli bir çocuk için geçme yeteneği göz önüne alındığında), ikisinin 11 yaş farkı var. Wilson 40 Busch, 29 yaşında. Belki de yaşlı kadınlar için bir şey -Sonuçta eski sevgilileri de var Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları 25 yaşında iken 53 yaşında olan oyuncu Adrienne Maloof.

Jacob Busch kimdir?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sadece İrlanda'da bacaklarımızı esnetmek ???????? #Shannon

Tarafından paylaşılan bir yayın Asi Wilson (@rebelwilson) 30 Eyl 2020 08:19 PDT tarihinde

Nachrichten über Blake Shelton und Gwen Stefani

Busch, Budweiser, Stella Artois, Beck's ve sayısız diğer bira markalarını üreten St. Louis merkezli Anheuser-Busch şirketinin varisidir. Büyük büyükbabası Adolphus Busch, 1852'de Anheuser-Busch bira fabrikasını kurdu. Kaynaklar, net değerinin 100 milyon dolar olduğunu tahmin ediyor, ancak ailesinin adından bağımsız birçok iş girişimi var. Bunlar arasında Carlo Mondavi (efsanevi şarap üreticisi Robert Mondavi'nin oğlu) ve Elliott Taylor (restoran endüstrisi yöneticisi Ronald Lee Taylor'ın oğlu) ile kurduğu bağımsız bir bira fabrikası olan Sons Beer ve küçük bir parti, sütsüz buz olan Napp's bulunmaktadır. krem markası.

Asi Wilson ve Jacob Busch Ne Kadardır Beraberdi?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Şimdi @marissamontgomery'i resmi kişisel fotoğrafçım olarak düşünmeyi seviyorum ???? teşekkürler M sen yetenekli kız x

Tarafından paylaşılan bir yayın Asi Wilson (@rebelwilson) 16 Eki 2020, 20:35 PDT

İkili son aylarda halka açılmış olsa da, ikisi bir süredir çıkıyor. İçeriden biri söyler Bize Koronavirüs salgını öncesinde ikili 2019'da bir araya geldi ve Wilson Avustralya'da yaşarken iletişimde kaldı. Kaynak, “Jacob, geçen yıl sağlık yolculuğuna çıkmadan önce Rebel'e tapmıştı” diyor. “O çok eski kafalı ve Rebel'e davranış biçiminde bir beyefendi. Görünüşe göre ona çok aşık. '

Busch, Beverly Hills Oteli'nde çekilen bu ikisinin Instagram fotoğrafına 'Ben şanslı bir adamım' yorumunu yaptı.

michael strahan dating co host

Asi Wilson ve Jacob Busch’un İlişkisi Ne Kadar Ciddi?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

?? ???? ????????

Tarafından paylaşılan bir yayın Asi Wilson (@rebelwilson) 11 Eki 2020, 11:09 PDT tarihinde

Monako'da helikopterler. İrlanda'da özel uçaklar. Görünüşe göre mutlu çift, çeşitli yerlerde bir bağ kuruyor. Bu ayın başlarında Wilson, Cabo San Lucas, Meksika'da romantik bir kaçamak için Busch ile kendisinin fotoğraflarını paylaştı. Önemli bir başkasıyla seyahat etmenin ilişkinin gerçek bir testi olduğunu söylüyorlar, bu yüzden Wilson ve Busch güçlü bir ilişkiye sahip olmalı!