Prens Charles ve onun eşi Camilla Parker Bowles vardı uzun ve hikayeli romantik tarih dahil olan bol tartışma yıllar sonra. Gizli ilişkilerinden 2005 düğünlerine kadar, Cornwall Düşesi ve Prens Charles, aşklarını gerçekleştirmek için kraliyet geleneklerini ve kurallarını çiğnedi. Yine de, bazı gazeteler, özellikle son birkaç yılda, ikisinin peri masalı aşkının sorunlu hale geldiğini iddia etti.Prens Charles ve Camilla Parker Bowles Nasıl Buluştu?

Birçok kuruluş, Prens Charles ve Camilla Parker Bowles'ın 1970'teki Prince Charles'ın polo maçlarından birinde tanıştığını bildirmesine rağmen, çiftin biyografisi, Charles & Camilla: Bir Aşk İlişkisinin Portresi , farklı bir hikaye anlatıyor. Kitaba göre, ikisi ortak bir arkadaş tarafından bir arkadaşın evinde bir araya gelerek tanıştırıldı.Prens Charles hafif bir çiseleme sırasında takım elbise giymiş ve şemsiye taşıyor

(Bart Lenoir / Shutterstock.com)Hat sich Faith Hill scheiden lassen?

İkili hemen vurdu ve kısa süre sonra her ikisinin de ait olduğu yüksek sosyete çevrelerinde bir fikstür haline geldi. Ancak ilişki uzun sürmedi. Prens Charles kısa süre sonra askeri görevleri için denizaşırı ülkelere gitti ve Parker Bowles'ı geride bıraktı. Bu noktada ilişkinin neden dağıldığının arkasında birçok teori var.

Bazıları, Prens Charles'ın annesi Kraliçe II. Elizabeth'in maçı onaylamadığını ve oğlu ile varisinin Spencer ailesiyle evlenmesini istediğini düşünüyor. Diğerleri, Prens Charles'ın Parker Bowles'tan onun geri dönmesini beklemesini istemediğinde ısrar ediyor ve onu bir çift olarak gelecekleri konusunda belirsiz bırakıyor. Yıllar boyunca birçok dedikodu çıkmıştı, ancak sonuçta Camilla Parker Bowles, 1973 yazında ara sıra çıktığı ilk kocası Andrew Parker Bowles ile evlendi. Prens Charles ve Parker Bowles arkadaş olarak kaldılar. 1981, Prens Charles, Leydi Diana Spencer ile evlendi , sonra Prenses Diana oldu.

Es wird Smith Sohn Jaden Homosexuell

Prens Charles’ın Evliliğini Sona Erdiren Mesele

Dünya çapında televizyonda Prenses Diana'ya olan kraliyet düğünü öncesinde, kaynaklar yazarına şunları söyledi: Camilla ve Charles: Aşk Hikayesi Prens Charles, Parker Bowles ile olan aşkını yeniden alevlendirmişti. İlişkinin kökenleri belirsizliğini koruyor, ancak açık olan şey, Prens Charles ve Parker Bowles arasındaki ilişkinin Prenses Diana üzerindeki etkisidir.(reinstein / Shutterstock.com olarak işaretle)

Prenses Diana ve Camilla Parker Bowles arasında 1989'daki bir partide yaşanan bir yüzleşme ve Prens Charles ile Parker Bowles arasındaki yakın bantlı bir konuşmanın utanç verici bir şekilde serbest bırakılmasının ardından, kraliyet evliliğindeki gerilimler artık reddedilemezdi. Prenses Diana ve Prince Charles 1992'de ayrıldı, 1996'da resmen boşandı. Parker Bowles ve ilk kocası, ilk ayrıldıklarında 1994 yılına kadar zaten ayrı yaşıyorlardı ve boşanmaları 1995'te sona erdi. Prenses Diana'nın 1997'deki ölümünden sonra, Prince Charles ve Camilla Parker Bowles, bir çift olarak daha açık hale geldi.

Prens Charles İçin İkinci Bir Düğün

Çift, 1999'da bir doğum günü partisine katıldıklarında ilk kez halka açıldı. Londra'daki Ritz Carlton'da . Parker Bowles o zamanlar tam olarak popüler bir figür değildi, çünkü Prens Charles ile yaşadığı ilişki, onun çok sevilen Prenses Diana'dan boşanmasından büyük ölçüde sorumlu tutuluyordu. Parker Bowles’ın Prens Charles’ın yoldaşı olarak rolü yıllar geçtikçe daha da büyüdü. 10 Şubat 2005'te, çiftin nişanlandığına dair uzun süredir şüphelenilen duyuru yayınlandı. Çift, birkaç ay sonra 9 Nisan'da evlendi, ancak yol boyunca kesinlikle tümsekler vardı.

Hem boşanmış hem de ikinci evliliklerinde geleneksel olmayan statüleri nedeniyle ikisi, Windsor Kalesi'nde evlenemeyecekleri anlamına gelen resmi bir törenle evlenmeyi seçti. Bunun yerine tuttular dışarıda bir tören resepsiyon için St. George Şapeli'ne taşınmadan önce. Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip törene katılmadı, ancak resepsiyonda göründüler. Çiftin de bir gün önce evlenmesi gerekiyordu, ancak Prens Charles'ın Papa John Paul II'nin cenazesine katılması için tarihin son dakika ertelenmesi gerekiyordu.

İngiliz kraliyet ailesinin her üyesi, tabloid söylentileri ve skandallarla uğraşmak zorunda, ancak Prens Charles ve Camilla Parker Bowles hakkındaki hikayeler özellikle zehirli. Masalları Cornwall Dükü ve Düşesi boşanıyor hikayeleriyle özellikle yaygındı kraliyet kavgası aralarında dokunmuş.

Magazin Aracılığıyla İlişkileri

Onların yanlış söylentilerinin ötesinde evlilik yönetiliyor 'Yasadışı', Prens Charles ve Camilla Parker Bowles, kişisel ilişkileriyle ilgili çirkin söylentilere de katlandılar. 2018 yılında National Enquirer iddia edildi Prens Charles, Parker Bowles'a estetik ameliyatı yaptırmasını emretti evliliklerini kurtarmak için. Gazete, Cornwall Düşesi'nin göz alıcı kızları ile rekabet edebilmek için 100.000 dolarlık bir kozmetik revizyon geçirmeyi planladığını iddia etti. Prizin kaynağına göre, Prens Charles oğullarının çekici gelinlerini 'kıskanıyordu' ve karısına 'bir ültimatom: Bıçak altına gir yoksa evlilik biter' demişti.

Camilla Parker Bowles mavi bir elbise giyiyor ve taraftarları selamlıyor

(James Pearce / Shutterstock.com)

Wann ist Jennifer Aniston Baby fällig

Dedikoducu Polis Hikayeden şüphe duyduktan sonra, bu hikayede hiçbir gerçek olmadığını bize bildiren kendi saray içerisindeki kişilere ulaştık. Parker Bowles'ın, tabloid'in öngördüğü 'baştan ayağa' kozmetik prosedürlerden geçmediği de oldukça açık.

O tabloid’in kardeş yayını, Küre , bir yıl sonra bildirdi Prens Charles istekliydi pahalı bir boşanmadan kaçınmak için yaklaşık 15 yıllık eşinin kanserden ölmesine izin vermek. Parker Bowles, nadir görülen bir karaciğer kanserinden muzdaripti, tabloid ısrar etti ve yaşamak için çaresizce bir karaciğer nakline ihtiyaç duydu. Ancak Prens Charles, onu boşanmakla tehdit ettiği için transfer listesinin başına itmek için nüfuzunu kullanmayı reddediyordu. Tuhaf bir mantıkla, Parker Bowles, Kraliçe olmak istediği için Prens Charles'tan boşanmakla tehdit ediyordu, ancak Kraliçe tarafından oğlu Prens William lehine geçildi.

Hikaye biraz çabayla parçalandı. Her şeyden önce, kraliçe tahtın varisini seçmekten sorumlu değil, Parlamento öyle. Yani Kraliçe Elizabeth veraset çizgisini hiçbir zaman değiştirmedi, bu da Parker Bowles'ın boşanma tehdidinde bulunması gerekliliğini ortadan kaldırdı. Ayrıca, tabloid'in Camilla Parker Bowles'ın nakil yaptırmazsa yedi ay içinde hayatına mal olacağı iddia edilen isimsiz bir karaciğer kanserinden muzdarip olduğu iddiasını destekleyen hiçbir kayıt, saygın kaynaklardan hiçbir rapor bulunmadığına dikkat edilmelidir. . Hikaye tamamen yanlıştı.

Benzer şekilde yanlış olduğu iddiası Parker Bowles, Doria Ragland ile Prens Charles'ı 'yakaladı' Meghan Markle’ın annesi. Gerçekte, ikisi uzlaşmacı bir duruma 'yakalanmamıştı', çünkü Yeni fikir ima etti. Çıkışa göre, Prens Charles sadece Amerikalı kadının arkadaşlığından zevk alıyordu ve bazen onunla telefonda sohbet ediyordu. Ancak Parker Bowles, 'tarihin aslında kendini tekrar edebileceğinden' endişeliydi. Dedikoducu Polis anonim kaynağın ikisi arasında bir şeyler olabileceğine dair ısrarının ötesinde herhangi bir kanıt bulamadı, ki bu çok sarsıcı bir kanıt. Diğerlerini düşünerek magazinlerde yanlış hikayeler kraliyet ikilisi hakkında, hikayeyi muhtemelen yanlış olarak adlandırmak güvenli hissettirdi.

Kylie Jenners Sexvideo

Prens Charles ve Camilla Parker Bowles birlikte olmak için uzun zamandır beklediler ve aslında birbirleriyle olabilmek için bazen yasadışı bir ilişki sürdürdüler. İkisinin bölünmesiyle ilgili tüm söylentiler tek kelime etmedi, çünkü bu kadar zaman ve çabadan sonra ikisinin de ilişkilerini gerçeğe dönüştürmesi pek olası görünmüyor. Onlarınki gerçekten çağlar boyunca bir aşk hikayesi.