Karanlığın Prensi ile baban olarak büyümek nasıl bir duygu? Gezegende size bunu söyleyebilecek sadece bir avuç insan var. MTV’nin popüler reality şovu Osbournes bize hayatlarına bir göz attı Ozzy Osbourne En küçük iki çocuğu Jack ve Kelly, rock yıldızı aslında altı çocuk babası. Bunu öğrendikten sonra, Ozzy’nin daha az bilinen soyunun, daha yüksek profilli kardeşleriyle aynı sıradışı ve komik terbiyeye sahip olup olmadığını merak etmekten kendimizi alamadık. Eşit derecede meraklı hayranlar için, Ozzy Osbourne’un tüm çocuklarını öğrendik.Osbournes Kimdir?

Ozzy Osbourne efsanevi heavy metal grubu Black Sabbath'ın eski solisti. Grup 1970'lerde şöhrete kavuştu, ancak Ozzy 1979'da madde bağımlılığı sorunları nedeniyle kovulduktan sonra multi-Platin solo sanatçı olmaya devam etti. Osbourne’un şöhreti ve hikayeli kariyeri ona iki popüler lakap kazandırdı: Karanlığın Prensi ve Metalin Vaftiz Babası.Ozzy, sonunda 2017'de dağılıncaya kadar Black Sabbath ile yeniden bir araya geldi. Ancak, genç izleyiciler onu bir reality TV kişiliği olarak daha iyi tanıyor. 2002'den 2005'e ve ailesi MTV’lerde rol aldı. Osbournes . Dizi, Ozzy, karısı ve menajeri Sharon ile en küçük çocukları Jack ve Kelly'nin alışılmadık yaşamını belgeledi. 2002'de, MTV’nin 21 yıllık tarihindeki en yüksek reytingli şovdu.Aynı zamanda daha büyük fırsatlar için bir sıçrama tahtasıydı. 2003 yılında, Sharon kendi sendikasyon programına ev sahipliği yaptı. Sharon Osbourne Gösterisi . O da bir yargıç olarak görev yaptı X faktörü ve Amerika'nın yeteneği var . Asla geri durmayan Sharon, izleyicileri ekrana yapıştırdı. Vitriol mu kusacağını mı yoksa nadir görülen yumuşak tarafını mı göstereceğini asla bilemezdin.

Şu anda, o bir CBS’lerde ortak barındırma Konuşma . Aynı zamanda birçok kitabın da yazarıdır. 2005 otobiyografisi Aşırı 2 milyondan fazla kopya sattı. Ozzy ile 38 yıldır evli olan biri için anlatacak ilginç hikayeler sıkıntısı olmadığını düşünüyoruz.Ozzy Osbourne'un Sharon'la Üç Çocuğu Var

Ayarlayan herkes Osbournes Ozzy ve Sharon’ın en küçük iki çocuğu Jack ve Kelly’ye aşinadır.

Jack, 35, en küçüğü. Gösteride bir asi olarak tasvir edilirken, sahne arkasında işler daha da rahatsız ediciydi. Jack, gençliğinden beri alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etti. 2003 yılında, bir Malibu rehabilitasyon merkezinde iyileşme yoluna başladığı intihar girişiminin ardından OxyContin bağımlılığı nedeniyle bir psikiyatri koğuşuna kabul edildi. 18'inci iyileşme yılına yaklaştığı bildiriliyor.

Jack Osbourne, 2019

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Jack 2012'de aktris Lisa Stelly ile evlendi. Çiftin üç kızı var: Pearl, Andy ve Minnie - ancak 2019'da resmen boşandı.

2012 aynı zamanda Jack'e multipl skleroz teşhisinin konulduğu yıldı. Koşullara rağmen şov dünyasıyla meşgul. 2005'ten 2009'a kadar kendi İngiliz dizisinde rol aldı. Jack Osbourne: Adrenalin Bağımlısı . Ve 2016'dan 2018'e kadar, realite şovunda Ozzy ile birlikte rol aldı. Ozzy & Jack’s World Detour . İlk iki sezon, baba-oğul ikilisinin ABD ve yurtdışındaki çeşitli tarihi yerleri keşfettiklerini gördü. Kız kardeşi Kelly, üçüncü sezonda çok Osbourne şehirler arası bir yolculuk için katılıyor.

Ancak Kelly'nin şöhret için küçük kardeşine ya da babasına güvenmesine gerek yoktur. 36 yaşındaki oyuncu göründüğü andan itibaren dolu bir tabak aldı. Osbournes . 2002'de kendi albümünü çıkardı, Kapa çeneni . Kısa şarkı söyleme kariyeri, popüler şarkıların (Madonna’nın 'Papa Don't Preach' ve Black Sabbath’ın 'Changes') cover'larına dayanan mütevazı bir başarıydı.

Kelly Osbourne, 2013 Grammy Ödülleri

(DFree / Shutterstock.com)

Ne yazık ki Kelly, erkek kardeşinin yasadışı maddelere olan tutkusunu da paylaştı. 2004-2009 yılları arasında ağrı kesici bağımlılığı nedeniyle üç ayrı rehabilitasyon merkezine girdi. 2017'de tekrar nüksetti ama ayıklığını korumak için çok çalışıyor.

Tüm bunlarla birlikte, Kelly bir medya kişiliği olarak çalışmaya devam etti. Ortak barındırma gibi birden çok TV konseri vardı Ben bir ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! ŞİMDİ! ve konuk jüri olarak hizmet etmek RuPaul’un Kısa mesafeli araba yarışı ve Proje Pisti .

Senaryosuz dizilerdeki sahneler onun nişidir. 2009'da rekabet etti Yıldızlarla Dans . Ve 2010'dan 2015'e kadar, E! S'de vahşi bir eleştirmen olarak görev yaptı. Moda Polisi . Daha yakın bir zamanda, bir sanatçı olarak izleyicileri şaşırttı. Maskeli Şarkıcı ve Yeni Yıl'da FOX'ta muhabir olarak çalmaya yardım etti.

Jack ve Kelly'nin basında bu kadar çok ifşa olmasıyla, çok az kişi başka bir kardeşi paylaştıklarını biliyor. 37 yaşındaki Aimee Osbourne, Ozzy ve Sharon'ın en büyük çocuğu. 2018'in bir bölümünde Konuşma , Sharon meydana çıkarmak halkın neden kızını nadiren gördüğünün arka planı.

Sharon, 'En büyük kızım Aimee'nin 16 yaşında evi terk ettiğini ve evimizde yaşayamayacağını biliyorum çünkü film çekiyorduk ve bu onu delirtti,' dedi Sharon. Kamera karşısında büyümek istemediğini de hissetti. Fikirden nefret ediyordu - bu onun için ürkütücüydü. Ve bu yüzden 16 yaşında ayrıldı ve ben yaptığı için her gün pişmanlık duyuyorum. '

Amy realite TV'den kaçmış olabilir ama yine de ailesinin izinden gitti. 2003 yılında MTV’nin uyarladığı filmde başrol oynadı. Uğultulu Tepeler . Ayrıca ARO (baş harfleri, ancak 'ok' olarak telaffuz edilir) adı altında müzik yayınlar. İlk single'ı olan 2015'in 'Raining Gold' videosu YouTube'da 2 milyondan fazla görüntülendi. Ve 2020'de ilk stüdyo albümünü çıkardı. Vacare Adamaré .

'Pek çok insan farklı zamanlarda bana geldi ve' Oh, çok iyisin. Bir münzevi ya da sende bir sorun varmış gibi olman gerektiğini düşünmüştüm, 'dedi Aimee Yuvarlanan kaya . 'Hayır, belki, ama o kadar da kötü değil.' Bana her zaman 'Kimseyle konuşmaktan hoşlanmayan gizli olan var' gibi yan gözler bana verilmiyormuş gibi hissetmek güzel. . '

Ozzy Osbourne'un Eski Eşi Thelma Riley ile Üç Çocuğu Daha Var

Aimee'yi bilmiyorsanız, Ozzy’nin diğer üç çocuğunu bilmiyor olabilirsiniz. Sharon'dan önce, heavy metal tanrısı, Birmingham'da bir gece kulübünde tanıştığı bir kadın olan Thelma Riley ile evliydi. Ozzy anılarında sendikaya atıfta bulundu Ben Ozzy'yim 'korkunç bir hata' olarak. Bununla birlikte, bundan üç çocuk kazandı.

Warum haben sie den Jake vom State Farm Guy gewechselt?

Başlangıç ​​olarak, Thelma’nın önceki bir ilişkisinden olan oğlu Elliott Kingsley’i evlat edindi. Onun hakkında pek bir şey bilinmiyor. şu anda İngiltere'de sahne oyuncusu olarak çalışıyor .

Ozzy'nin ayrıca biyolojik bir kızı ve oğlu Jessica ve Louis John vardı. Jessica, Ozzy’nin The Osbournes’a hiç çıkmamış tek biyolojik çocuğu. O ilgi odağı dışında kalmayı tercih ediyor ve Sharon ve üvey kardeşleriyle bir ilişki kurmakla ilgilenmediği bildirildi .

1975 doğumlu Louis, bir DJ olarak başarıyı yakaladı ve kendi plak şirketini kurdu. 2003 yılında aktris ve eski kişisel asistanı Louise Lennon ile evlendi. Catherine Zeta-Jones .

Ozzy’nin ilk iki çocuğunun hiçbirinin babalarına dair düşkün anıları yoktur. Her ikisi de işlevsel olmayan çocuklukları için madde bağımlılığını suçluyor.

'Babam tarafından yatağa yatırıldığımı, yıkandığımı veya bu tür bir şeyi hatırlamıyorum,' Jessica 2011 belgeselinde hatırlandı Tanrı Ozzy Osbourne'u korusun . Bizim için orada olduğunu söyleyemem, hayır.

“Etrafındayken ve sinirlendiğinde, harika bir babaydı. Ama biliyorsunuz, bu gerçekten nadiren oluyordu ”dedi Louis belgeselde. Sadece sarhoş olduğuna dair pek çok anım var. Arabaları tarlalarda sürmek ve gecenin ortasında çarpmak gibi rastgele [küfür]. Aile hayatı için hiç iyi değil. '

Ailesinin kişisel mücadeleleri nedeniyle acı çekmek zorunda kalması utanç verici. Ama belki bir kurtuluş fırsatı vardır. 2020'ye göre Yuvarlanan kaya makale, Ozzy yedi yıldır ayık. Jack ve Kelly'nin yanı sıra temiz kalması için onu destekliyoruz.