Nicole Kidman ve Tom Cruise’un çocuklar Isabella ve Connor Cruise o zamandan beri evlat edinen anneleriyle pek yakınlaşmadılar. Cruise'dan boşandı 2001 yılında. gergin ilişki birçok insanın neden çocuklarının Big Little Lies aktris kendisini ondan uzaklaştırmayı seçti ve Scientology'nin rolü ne ve babaları bu kararda oynuyor. Aileler her zaman karmaşıktır ve karışıma şöhret eklendiğinde işler daha da riskli hale gelebilir.Nicole Kidman, Tom Cruise Ailelerini Başlattı

Kidman ve Cruise ilk olarak sette tanıştı Thunder Days 1989'da. Romantikleri anlıktı ve Aralık 1990'da ikisi evlendi. Kidman, hemen anne olma arzusunu dile getirdi ve çok geçmeden hamile olduğunu keşfetti. Bununla birlikte, Avustralyalı aktris ektopik bir hamilelik geçirdi ve trajik bir şekilde bebeği kaybetti.İlk çocuklarının kaybı, çifti çocuklarını evlat edinmeye yöneltti. Göre Marie Claire Cruise ve Kidman, Scientology Kilisesi aracılığıyla iki çocukları Isabella ve Connor'ı evlat edindiler. Bella'nın da geçtiği Isabella 1992'de, Connor ise 1995'te doğdu.

https://www.instagram.com/p/B03h0OYhkfQ/Cruise, Kidman Boşanma Kama Sürücüler?

Cruise ve Kidman’ın evliliği 11 yıl sürdü, ancak 2001'de Cruise, 'uzlaşmaz farklılıkları' gerekçe göstererek boşanma davası açtı. Bella ve Connor seçti babalarının yanında kal . Kidman ile en büyük çocukları arasındaki görünüşte gergin ilişkiden büyük ölçüde boşanma suçlanıyor.

2010 yılında Big Little Lies aktris söyledi Merhaba! Dergi , “Kendi tercihleri ​​olan Tom ile yaşıyorlar. Bizimle yaşamalarını çok isterdim, ama ne yapabilirsin? ' Birkaç yıl önce, 2007'de Kidman ve çocukları, aralarında pek bir anlayışa sahip değildiler. İngiltere televizyon şovu ile sohbet ederken GMTV , Kidman açıkladı , 'Çocuklarım bana anne deme. Bana anne bile demiyorlar. Bana Nicole diyorlar, onlardan nefret ediyorum ve bundan dolayı onları azarlıyorum. ' O zamanlar çocuklar gençti, bu yüzden bu sadece bir tür genç isyanı olabilirdi.

Mary-Kate Olsen schwanger

https://www.instagram.com/p/B_3EBn3gLck/Connor ve Bella Kidman Hakkında Nasıl Hissediyor?

Doğal olarak Kidman, çocuklarıyla olan ilişkisi hakkında konuşmaktan çekiniyor ve hem Bella hem de Connor benzer şekilde ağzı sıkı. Bir annenin çocuklarıyla ilişkisi ve bunun tersi, gerçekten ailenin işi dışında kimsenin işi değildir. Her şeye rağmen, ünlü özel ailenin ilişkileri konusunda açtığı birkaç kez olmuştur.

Connor, 2014 yılında Kadınlar Günü Avustralya'da gezerken. DJ tabloid'e şunları söyledi: eonline üzerinden , 'Annemi Seviyorum. İnsanların ne dediği umurumda değil, annemle benim sağlam olduğumuzu biliyorum. Onu çok seviyorum. Ailem her şey demektir. ' 2012'de Bella benzer bir şey söyledi ve Yeni fikir , 'Annemi Seviyorum. O benim annem. O harika. Bazen onu görüyorum ve onunla konuşuyorum. '

https://www.instagram.com/p/CEUtpbSAdlx/

Dinle ilgili olumsuz deneyimleri hakkında açık sözlü olan Scientology Kilisesi'nin eski vokal üyesi Leah Remini, kitabında iddia etti. Baş belası o Bella bir zamanlar annesinden bahsetmişti 'SP' veya yıkıcı kişi olarak. Scientology'ye göre, “baskılayıcı kişi” uyumsuzluk ve çekişme eker ve olabildiğince olumsuz bir özelliktir.

Nicole Kidman On A Mother’s Love

Nicole Kidman, çocukları hakkında nasıl hissettiği konusunda çok daha net ve yıllar boyunca çok tutarlı davrandı. Kidman, en büyük iki çocuğu hakkında halka açık bir şekilde konuşma konusundaki isteksizliğinden bahsetti. söylüyorum Who Dergisi , 'Ben bu konuda çok özelim. Tüm bu ilişkileri korumalıyım. Çocuklarım için hayatımdan vazgeçeceğimi yüzde 150 biliyorum çünkü amacım bu. '

Bazıları Scientology'yi anne ve çocuklar arasındaki bariz ayrılıktan sorumlu tutsa da Kidman, “Onlar yetişkinler. Kendi kararlarını verebilirler. Bilim bilimci olmak için seçimler yaptılar ve bir anne olarak onları sevmek benim işim. '

ist Ellen Degeneres, der sich scheiden lässt

https://www.instagram.com/p/Bgj4G7zlJCI/

Kidman’ın çocuklarına verdiği desteğin bir kısmı onların dinleri hakkında toplum içinde konuşmayı reddetmesinden kaynaklanıyor. The aktris eonline söyledi , 'Scientology hakkında halka açık konuşmamayı seçtim. Scientolog olan iki çocuğum var - Connor ve Isabella - ve inançlarına tamamen saygı duyuyorum. '

Çekimlerden sonra Aslan Hindistan'dan evlat edinilen ve öz ailesini arayan Dev Patel'in canlandırdığı bir çocuk hikayesi olan Kidman, evlat edinen annesi olarak rol almasının kendisi için neden mükemmel bir rol olduğunu anladı. Konuşuyorum ile Şehir ve ülke Kidman, 'Şimdi görebiliyorum, çünkü Aslan benim için önemliydi çünkü ben evlatlık çocukları olan bir anneyim. 'Bu film çocuklarıma bir aşk mektubu.' Daha sonra, 'Seni istedim' dışında başka bir şeyle ilgili değil. O kadar derin ve kişisel ve yolculuğun ne olursa olsun, seni sevmek ve desteklemek için buradayım. Ben de buna bağlıyım. '

Nicki Minaj gegen Mariah Carey

Tabloidlere Göre

Açıkça, Kidman çocuklarını çok seviyor. Yetişkinler olarak kendileri için kararlar vermeleri için onlara saygı duyuyor, bu da onlara karşı duyduğu derin duyguları anlatıyor. Tabi ki magazin dergileri birden çok hikaye yayınladı anne ve çocuklar arasında çok daha olumsuz bir ilişkiyi ifade eden Dedikoducu Polis var olduğuna inanıyor. Bu satış noktaları, para kazanmak için kesinlikle her şeyi yapacak, bu nedenle mantıklı Kidman’in Bella ve Connor ile özel ilişkileri Cruise, adil bir oyun olarak kabul edilir.

https://www.instagram.com/p/cG7JLnGxvQ/

Bunlar ateşli tabloid masalları olduğu için, elbette anlatı başından itibaren melodramatik hale geliyor. Kidman ve evlat edinen çocuklarını çevreleyen hikayelerin çoğu aynı dayanak etrafında dönüyor: Avustralyalı aktris kararlı bir şekilde 'kurtarmaya' çalışıyor. Scientology'den Isabella ve Connor . Din genellikle tartışmalı olarak müjdeliyor, ancak magazin dergilerinin savurduğu suçlamalar saçma olacak kadar saçma.

Connor Cruise, genellikle bu söylentilerin merkezinde yer alır. Star 2018 yılında Kidman, Tom Cruise'la savaşıyordu evlatlık oğullarını Scientology'den kurtarmak için. Dedikoducu Polis Kidman'ın sözcüsünden daha önceki, ürkütücü bir şekilde benzer bir parçadan bir alıntı zaten almıştı. Yeni fikir bu anlatıyı tamamen reddetti.

The National Enquirer geçen sonbaharda iddia eden bir makale yayınladı Connor, aksiyon-fiske babasıyla bağlarını kesiyordu ve dini sonsuza dek terk etmek. Çoğunlukla çürütülmüş çıkış, Connor'ın Scientology'deki tüm kurallardan hüsrana uğramış ve kendi başına dallara ayrılıp dinin dışındaki hobileri ve romantik ilişkileri keşfediyormuş gibi görünmesini sağlamaya çalıştı. Bunların hiçbiri doğru değildi. Daha fazla güvenilir raporlar Connor'ın kilisede büyümüş biriyle çıktığını gösterdi. Dışarıdaki hobilerine ve işlerine gelince, çıkış tarafından saçma bir aşırılıktı. Bilim bilimcilerin yapabilecekleri belirli işleri yok ve araştırmamızdan Connor’ın babasının tutkularını desteklediği görüldü.

Geçen yıl, KB ayrıca Nicole Kidman'ın daha büyük çocuklarının 'çöküşü' yaşadığını bildirdi. Scientology'de artan katılım . Aktrisin daha önce çocuklarının dine katılımı hakkında söylediklerini gördükten sonra, bu makalenin tamamen uydurma olduğu açık. Kidman, yetişkin çocuklarının dini seçimleriyle onu hiç üzdüğünü gösteren hiçbir şey söylemedi.

Kidman'ın onaylayıp onaylamadığı belli değil, ancak kararlarına saygı duymaya kararlı olduğu için, özellikle Bella ve Connor ilk etapta dinde doğduğundan beri, aniden bu konuda bir 'çöküş' yaşaması pek olası değil. Ancak magazin dergileri gerçeği bildirmekle ilgileniyor zaten. Bu tür yayınlar, gerçeklere dayalı olsun ya da olmasın, yalnızca müstehcen 'haberler' basacaktır.