Miley Cyrus ve Kristen Stewart gazetelerde sık sık birbirine karışır, Dedikoducu Polis fark ettim. Süpermarket dergilerinin neden onlara odaklandığını görmek için iki ünlü bayan hakkındaki büstlerimize ikinci kez bakmaya karar verdik. Bulgularımız bizi hiç şaşırtmadı.

Hem Cyrus hem de Stewart'ın ortak bir yönü var: eski kız arkadaş, Stella Maxwell. Geçen Mayıs, National Enquirer o sırada Liam Hemsworth ile evli olan Cyrus, süper model eski ile takılıyor . Sözde bir kaynak, itibarsız çıkışa şunları söyledi: “Miley hâlâ Stella'dan hoşlanıyor. Çok özel bir dostlukları vardı. Stella'yı özlüyor ve kendine hakim olamıyor! ' Hemsworth'un o zamanki karısının eski sevgilisiyle olan ilişkisine aldırmadığı iddia edildi, sözde kaynak şöyle devam etti: “Liam son zamanlarda pek çok şey hakkındaki duruşunu yumuşattı - özellikle Miley’in cilveli ve gevşek davranışı, bu yüzden çok mantıklı.Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştükten sonra bu sahte hikayeyi kolayca çürüttü. Kaynağımız kayda geçemezken, bu uzun masalın doğru olmadığı konusunda bize bilgi verildi. Ama belki de Kristen Stewart ve Stella Maxwell ilişkilerine bir şans daha verirken ortaya çıkan bu gibi söylentiler, bir sonraki söylentinin ilham kaynağıydı.

Geçen yılın son zamanları, Temasta yanlış olarak bildirdi Stewart gizlice Cyrus'tan nefret ediyordu . Yayın, Stewart’ın Cyrus’a karşı düşmanlığının, eski eski Maxwell’lerden kaynaklandığına ısrar ediyordu. Alacakaranlık aktris uzun zamandır “Party In The USA” şarkıcısını hor görmüştü. Yıllardır aynı çevrede koşuyorlar, ama Kristen her zaman Miley'e sahip çıktı. Kendisinin bir sahte olduğunu ve 'sinirliğinin' uydurma olduğunu düşünüyor, 'diyen tabloid için' içeriden 'olduğu iddia edildi. Ayrıca, Stewart'a göre, Cyrus'un 'dikkat çekmek için bu yüksek profilli aşklara sahip olduğuna' inanıyor.

Durum bu değildi Dedikoducu Polis söylenti ile ilgili araştırmamız sırasında bulundu. Tüm sözde dramaya yakın bir kaynakla görüştük, bize bu saçma dedikodunun 'açıkça uydurulmuş' olduğu bilgisini verdi. Stewart ve Cyrus arasında, bu tabloid okuyucularını başka türlü ikna etmeye ne kadar uğraşırsa çalışsın, hiçbir sert duygu yoktu.

Sadece birkaç gün sonra, KB tam tersi yöne gitti ve bunu bildirdi Cyrus gizlice Stewart'a aşıktı . Aslında, iddiaya göre, Cyrus eski kocası Liam Hemsworth'tan Stewart'a olan hisleri nedeniyle ayrıldı. Sözde bir kaynak Cyrus'un Stewart'ı bir Oscar akşam yemeğinde gördüğünü ve duyguları yeniden alevlendirdiğini ortaya çıkardı. Hemen hemen birkaç ay sonra evliliğinin sona ermesine neden oldu. ' Stewart, senarist Dylan Meyer ile çıkmaya başladığında, Cyrus görünüşe göre 'yas tutuyordu' ve bu da onun Kaitlynn Carter ve Cody Simpson ile 'toparlanmasına' yol açmıştı.

Dedikoducu Polis bu tabloid masalına baktı ve tamamen yanlış olduğunu keşfetti. Bir kez daha, hikayenin tamamen uydurma olduğunu bize bildiren duruma yakın bir kaynakla görüştük. Cyrus, Simpson'a “uzlaşmıyor” çünkü Kristen Stewart'a sahip olamıyordu ve karşısına tamamen aşağılayıcı geliyordu. Bu eski büstlerden geçerken, Dedikoducu Polis arkadaşlıklarının yanı sıra Cyrus ve Stewart'ı birbirine bağlayan sadece iki şey bulabildiler: İkisi de Hollywood'da biseksüel kadınlar ve ikisi de Stella Maxwell ile çıktılar. Magazin dergilerinin ikisini en zayıf bağlantılarda birbirine bağlama konusundaki garip saplantıları, yakında boşa çıkacağını umduğumuz bir trend.

Lady Gaga und ihr Ehemann

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.